|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni komunikacije med nama
8.7.2007 11:09:21   
Anonimen
Ja, tako je. Če se le trudim, da mu ustrežem in sem tiste dneve tiho in mu ne "težim", me razjeda, trpim zakaj za vraga je tako. Ima svoje dneve, tedne, ko je tak, da ga enostavno ne razumem.
Če postavim malo obrnjeno vprašanje, ki mu ne ustreza, se zapre zopet v svoj svet in je zopet tiho.
Kako si naj začnem z njim? Ali naj preprosto odneham in grem svojo pot? Ali pa naj enostavno to ignoriram in se delam kot da ni nič?
Težko mi je, ker noče govoriti niti o vsakdanjih stvareh, niti o svojih čustvih, skratka o ničemer. In ko je tak, se požvižga na ostale, na nas in na naša čustva. Prejle sem mu rekla, ja včeraj pa sva z otrokom bila tam in tam, pa mi reče ja pa kaj. Pa sem ga vprašala, če ga ne zanima in odgovor je bil ne, kaj pa te mene zanima kje ti hodiš.user posted image

Res je, da sva zadnje leto imela veliko prepirov in naju je oba spremenilo. Ampak po njegovo bi naj bilo tako, pač prepir, si grde besede zlajava ven, in po prepiru, kot da ne bi bilo nič. Noben oprosti, za tisto kar sem rekel, nič. In mene to že razjeda, da si mislim, kaj pa če je to res, ko mi v prepiru govori.
Morala sem malo potežiti sem, ker me itak ne posluša.user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 11:34:51   
karmy
no ne vem kakšno je stanje med vama, samo so ljudje in jaz sem med njimi ki neradi govorijo o svojih čustvih, svojih problemih z drugimi ali pa zelo pod prisilo in s težkim srcem... to pa še ne pomeni da bežimo pred problemi..pač rešujemo jih na svoj način... in meni pogovor redkokdaj pomaga... edino takrat ko si ga res zaželim in to večina je moja najboljša prijateljica za to in ne moj partner... ne vem zakaj..pač so nekatere stvari ki želim obdržat zase in delit samo z mojo frendico.. thats it...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 12:52:34   
Twetty
Moje mnenje je,da to ni lajf.Sama slaba volja,nobenega zanimanja,niti za otroka?Životarjenje.Da se ne boš zbudila čez 10 let in se spraševala kam je šel tvoj lajf...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 17:17:17   
Anonimen
Tudi mij može je med bolj redkobesednimi, nima navade klepetat ob kavici, o čustvih se tudi ne pogovarja, kakih dolgih debat si z njim nikoli ne morem obetat.....pač takšen je, jaz ga kot takšnega sprejemam, za klepete in izlive imam najboljšo prijateljico.
Je pa res, da kakih takih izjav v smislu kaj me pa briga kaj ti počneš pa nikoli nima, jaz mu vedno povem vse o svojem dnevu, posluša sicer pa pol ušesa, ampak se vseeno trudi, medtem ko on meni nič ne razlaga o svojem dnevu, je tako že od nekdaj, tudi če ga vprašam ponavadi sledi opis celega dneva v enem stavku.
Tako, da nimamo vse ravno doma može, s katerimi zvečer posedimo na terasi in ure dolgo klepetamo in sanjarimo in delamo načrte. Toe je bolj holywoodski scenarijuser posted image .
Pa meni odgovarja, ko ga rabim za resen pogovor ga opozorim da sedaj nekaj resnega sledi, da se malo skoncentrira in se pogovoriva.
Je pa res, da se pa ne kregava in nimava eden do drugega slabšalnega odnosa oz. kaj me briga zate...Tega pa nebi dovolila in bi se moral za kaj takega kar pridno opravičit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 17:51:02   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Tudi mij može je med bolj redkobesednimi, nima navade klepetat ob kavici, o čustvih se tudi ne pogovarja, kakih dolgih debat si z njim nikoli ne morem obetat.....pač takšen je, jaz ga kot takšnega sprejemam, za klepete in izlive imam najboljšo prijateljico.
Je pa res, da kakih takih izjav v smislu kaj me pa briga kaj ti počneš pa nikoli nima, jaz mu vedno povem vse o svojem dnevu, posluša sicer pa pol ušesa, ampak se vseeno trudi, medtem ko on meni nič ne razlaga o svojem dnevu, je tako že od nekdaj, tudi če ga vprašam ponavadi sledi opis celega dneva v enem stavku.
Tako, da nimamo vse ravno doma može, s katerimi zvečer posedimo na terasi in ure dolgo klepetamo in sanjarimo in delamo načrte. Toe je bolj holywoodski scenarijuser posted image .
Pa meni odgovarja, ko ga rabim za resen pogovor ga opozorim da sedaj nekaj resnega sledi, da se malo skoncentrira in se pogovoriva.
Je pa res, da se pa ne kregava in nimava eden do drugega slabšalnega odnosa oz. kaj me briga zate...Tega pa nebi dovolila in bi se moral za kaj takega kar pridno opravičit.


A imava medve slučajno istega moža? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 18:03:52   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: srček

Tudi mij može je med bolj redkobesednimi, nima navade klepetat ob kavici, o čustvih se tudi ne pogovarja, kakih dolgih debat si z njim nikoli ne morem obetat.....pač takšen je, jaz ga kot takšnega sprejemam, za klepete in izlive imam najboljšo prijateljico.
Je pa res, da kakih takih izjav v smislu kaj me pa briga kaj ti počneš pa nikoli nima, jaz mu vedno povem vse o svojem dnevu, posluša sicer pa pol ušesa, ampak se vseeno trudi, medtem ko on meni nič ne razlaga o svojem dnevu, je tako že od nekdaj, tudi če ga vprašam ponavadi sledi opis celega dneva v enem stavku.
Tako, da nimamo vse ravno doma može, s katerimi zvečer posedimo na terasi in ure dolgo klepetamo in sanjarimo in delamo načrte. Toe je bolj holywoodski scenarijuser posted image .
Pa meni odgovarja, ko ga rabim za resen pogovor ga opozorim da sedaj nekaj resnega sledi, da se malo skoncentrira in se pogovoriva.
Je pa res, da se pa ne kregava in nimava eden do drugega slabšalnega odnosa oz. kaj me briga zate...Tega pa nebi dovolila in bi se moral za kaj takega kar pridno opravičit.


A imava medve slučajno istega moža? user posted image





Jaz sem jo tudi hotela to vprašat, pa si me prehitelauser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 18:44:38   
ircica
Potem pa nič čudnega, če je redkobeseden. Trem ženam v par stavkih dan opisat... se nabere.user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 21:02:13   
sonce in smeh
A si mogoče me delimo može. No jaz imam fanta, torej ne more biti moj mož, ker je že poročen s srčkom in "ločen" pri njuškalo. Ali kako že to gre? Eni je mož, drugi je fant, tretji je pa ljubček. Nimaš kaj. Taki so moški, tisti, ki pa debatirajo po cele noči, so pa v filmih...

(odgovor članu ircica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 21:10:52   
Anonimen
Še ena, ki ima ta tihega user posted image madona jaz pa tako rada čvekam.

(odgovor članu sonce in smeh)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 21:56:57   
mamsi
Če bi se ti rada pogovarjala, on pa ne, ga skušaj na nek prijazen način motivirati za pogovor, morda s tem, da mu poveš, da bi rada vse naredila, da bi se oba lepo počutila v vajinem odnosu, in da tega ne moreš sama, brez pogovora z njim. Če te ignorira, mu reci, da je to tebi pomembno in da ga prosiš za pol urce časa, kadar bo pri volji.

Jest mislim, da ni najbolje, če človek v zvezi ne komunicira. Meni so to zdi kot vodnjak brez vode - prazen zakon.

Moj mi reče (je reku), ko se hočem pogovarjat: pa kaj čmo govort, sej dejanja vse povejo. Ampak ko njega kaj moti, pa ni tako tiho. Takrat si pa da duška user posted image . Do meja - brez žaljivk.

Jest sem mu povedala, da se nujno morava pogovarjat, ker ne znam brat misli in če se hočeva dobro razumet, si morava povedat vse, kar nama ni prav, kar si želiva in kar potrebujeva. Dolgo dolgo sem rabila, zdaj se vsaj pomeniva in upoštevava, čeprav vedno na mojo pobudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni komunikacije med nama
8.7.2007 22:17:55   
purple
Moram priznati, da ne vem če bi znala živeti v odnosu brez komunikacije. Ja, ko se nisma znala pogovarjat, sva imela veliko krizo, na srečo sva jo uspešno prebrodila. Takrat sva spoznala, da otroci bodo nekega dne odšli, midva bova ostala.  Veliko se pogovarjama, vzameva pa si tudi čas zase.

Težko ti svetujem karkoli, saj je res od vsakega para, od vsake situacije odvisno, kako rešujeta težave. Jaz bi ga na tvojem mestu "prisilila", da se pogovorita, saj vidim, da tako ne moreš več. Če ne drugega, da vsaj odkriješ, če se splača vztrajat.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:23:06   
Anonimen
A torej je moj mož kadar ga ni doma pri vasuser posted image user posted image user posted image . Pa očitno je tudi pri vas bolj redkobesedenuser posted image . Jaz pa sem se že bala da se kje drugje načveka in ga zato doma zmanjkujeuser posted image .

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:27:10   
daddy
   Mogoče je pa vseeno pomembnejša kvaliteta pogovora kot pa kvantiteta ... .? Ne vem, so ljudje, ki non stop nekaj čebulijo, povejo pa prav nič. Na drugi strani pa so taki, ki redkokdaj zinejo, pa tkrat tako, da res zadene bistvo, kot se temu reče.
    Na vsak način je dobro ločit med "čvek - talk" in med resnim pogovorom o čemerkoli že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:30:25   
Njuškalo
Daddy, mi ženske pač rade čvekamo!In ne povemo nič pametnega, no razen jaz seveda, user posted image ampak pač čvek je čvek...kar tako v tri krasne.Potem imaš pa enega takega doma, ki se samo dela, da te posluša...ki mu moraš napovedati pogovor, da se skoncentrira....grrrrrrrruser posted image Čeprav mojega na vsake svete cajte piči in se kar zna pogovarjat na veliko, samo to verjetno takrat, ko ni pri svojih drugih dveh ženahuser posted image Ker drugače ga onedve čisto izžameta in potem revež ne more rečt niti A.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:35:11   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Daddy, mi ženske pač rade čvekamo!In ne povemo nič pametnega


  To pa mi ne rabiš razlagat .... vsakokratno ponavljanje, ko greva z mojo recimo v trgovino, pa sreča kako znanko .... kaj misliš, kolk se majo za zment tam sred trgovine !?!?!? In to je seveda vzorec, ki ga opažam na splošno pri ženskah. Mislim, sej deci se mamo tud kaj za zment, ko se srečamo, ampak gremo recimo za najbližji šanka al pa kej takega ..... no whatever, ko prisluhnem tem "sreditrgovinskim" pogovorom dveh žensk, mi to samo potrdi zgoraj napisano - pomembno je razmerje kvaliteta - kvantiteta pogovora med dvema.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:36:38   
Njuškalo
Tudi kvantiteta nekaj šteje.A ti sploh veš,kako bi me trpele, če ne bi bilo brezveznega čvekanja?user posted image Po moje kar pomremo od žalostiuser posted image Ti si pa itak obljubil v dobrem in slabem..tako,da se nič ne pritožujuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 14:38:41   
daddy
  Aja, edino tole .... moja mi potem, če ji očitam, da se pa res ni blo kaj zelo nujnega za zment, reče, da se ženske pač pogovarjate "v šifrah", česar mi dedci ne zastopimo .... ja, tu smo pa res v temi. Ker si predstavljam, da potem pomeni n.pr. stavek "a si vidla tam na oni žurko tisto - pa - tisto, madona, tri kose kruha je pojedla pri večerji"        -   

       - "a si vidla tisto pa tisto, zredila se bo ko prase, pa bo manj zanimiva za druge dede, spet bomo me prišle na svoj račun" .....

   No whatever. Šifranta res nimam user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 16:05:50   
purple
Joj, daddy pazi se me! Sicer pa pri čvekanju sj nič ne zapravimo, vi moški pa čvekate za šankom, pa zraven še zapravite neki €.....user posted image .

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 16:28:38   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sonce in smeh
tisti, ki pa debatirajo po cele noči, so pa v filmih...


Nisem vedela, da imam moza iz filma. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sonce in smeh)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 17:12:48   
Anonimen
Njuškalo, samo mene pa sedaj počasi že res skrbi da imava istega desca. Kaj ko bi ti meni poslala sliko svojega, pa jaz pošljem tebi sliko mojega in če ugotoviva da kaj ne štima mu zmečeva vse češplje ki jih najdeva v bučouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 20:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Na vsak način je dobro ločit med "čvek - talk" in med resnim pogovorom o čemerkoli že.


Načeloma res; vendar .... če bi se v odnosu pogovarjali zgolj resno o "resnih" zadevah, bi iz njega izginila tista sproščenost, zaradi katere smo radi z nekom in (tudi) zaradi katere so nam nekatere stvari po pogovoru z nekom jasnejše, lažje, bolj rešljive.

Ja, težko je biti pameten user posted image . Sproščeno resen, če sem bolj natančna.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 20:42:26   
komarka
Tipa ki ni zgovoren je res tezko pripravit, da bi se odpru! In ful je tezko, ko vidis da ga nekja mori in noce nic povedat in se se bolj zapira in si mislis, da ga bo konc v njegovi trdnjavi!
Sam v tem je res razlika, da vecina zensk o problemih govori in govori in tako najde resitev, tip pa mozga in mozga in potem najde resitev.
Sam tega ti pa ni treba dovolt, da je zaljiv do tbe. In tud plazit se po prstih okrog, ker gospoda nekaj zre tud ne! Lajf gre naprej! Sam valda ne pa izzivat.

Bohve kaj ga zuli! Mogoce bi pa rabi kak dan it nekam pa bit mal sam, pocet kej kar ga veseli: eni ribarjo, eni hodjo, eni radi sraufajo... kaj ve ze kej kar ga pomirja.

Ocitno je cist obremenjen in mu ga boli patka za vse drugo... Tko da, dej mu priloznost da resi svoj problem.
Med tem pa poskrbi zase in za otroke in si tud kej prvoščte, mejte se lepo in deli svoje veselje s kaksno prijateljico...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 21:12:59   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Njuškalo, samo mene pa sedaj počasi že res skrbi da imava istega desca. Kaj ko bi ti meni poslala sliko svojega, pa jaz pošljem tebi sliko mojega in če ugotoviva da kaj ne štima mu zmečeva vse češplje ki jih najdeva v bučouser posted image user posted image user posted image .




Češplje mu vržem brez problema, to pa kadarkoli že za vnaprej, ko bo spet kaj ušpičiluser posted image Ziher se zakamuflira,ko pride k tebi , da ga jaz ne bi prepoznala, če bi slučajno tam mimo kaj hodila.Ti desci so user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ni komunikacije med nama
9.7.2007 22:04:47   
Anonimen
Bo treba serviserja pozvat in rećt

Slika je zvoka niuser posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ni komunikacije med nama
12.7.2007 19:24:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Twetty

Moje mnenje je,da to ni lajf.Sama slaba volja,nobenega zanimanja,niti za otroka?Životarjenje.Da se ne boš zbudila čez 10 let in se spraševala kam je šel tvoj lajf...


Zame osebno tud... nebi mogla tko zivet. Nama se npr tud zgodi, da imava kaksen dan tiho maso, ampak se potem odkrito pogovoriva in si vse poveva kaj naju tezi... Najveckrat so to itak brezvezni razlogi, taki da ves da se imas rad... :) Tko da o tem sploh ni potrebno diskutirat. Ce se gre pa za osebne stvari in so posredi custva, potem pa je pogovor definitvno na sporedu... Brez tega pac ne gre. Kam pa pridemo brez komunikacije!?user posted image

Jaz tvojega moza ne poznam in ga ne bom 'obsojala'. Mogoce pa ima kaksen zdravstven problem?? Mogoce kaksen psiholoski problem?? Ne vem ali je ze od vedno tak, ali je zdej kar naenkrat postal tak... oz zadnje leto!? Ti ga najboljse poznas... in najboljse ves, kaksnega si ga spoznala in kaksen je danes. Kaksna so ta njegova obdobja in kaksen je, ko nima takih obdobij...

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?