|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Niso le "fuzbalerji" prvaki v izjavah
22.1.2008 23:20:49   
m76
Iz ust naših poslancev, politikov, ...:

ZMAGO JELINČIČ poslanec, v Večeru, o večvrednosti poslanskega dela: "Poslanci delamo praktično 24 ur dnevno, tudi med vikendi, ko drugi počivajo. Neumno bi bilo primerjati plačo poslanca s plačo delavca."
ZMAGO JELINČIČ poslanec, na TVS, o južnjakih: "Južnjaki so vsi, ki živijo južno od mene."
BORUT PAHOR takrat predsednik DZ, v Večeru, o dopustu: "Življenje je lepo. Zame so počitnice vsak dan. Ne ločujem strogo med dopustom in delom."
BORIS POPOVIČ koprski župan, na POP TV, o slabem gnojilu: "Kjer se Jelinčič pojavi, tam trava ne raste."
DUŠAN CUNJAK založnik, v Magu, o samoljubnem zunanjem ministru: "Enkrat sem Ruplu prodal njegovo lastno knjigo."
MILAN ZVER šolski minister, na tiskovni konferenci, o spremembah v šolstvu: "Slovenija namreč ni tako bogata, da bi izobraževala ljudi, ki bi bili kasneje brezposelni."
MILAN ZVER šolski minister, v Oni, o tem kaj je ljubezen: "Če ljubljeni osebi skuhaš čaj, zavrtiš komad, ki ga ima rada, daš čokolado, ki jo imaš najraje, utrgaš cvet na travniku sredi sprehoda v zimski idili."
MILAN ZVER takrat podpredsednik SDS, v Dnevniku, o živinorejski politiki: "Nekdo je to komentiral z besedami, da gre očitno govedu dosti bolje, če je ljudska stranka na oblasti."
MANCA ZVER hči, v E+, o spremembah v šolstvu: "Moj ati noče vrint verouka v šolo."
MANCA ZVER hči, v Jani, o vzgoji: "Šole nisem marala. Upirala sem se sistemu, ki te sili k učenju in sedenju tudi takrat, ko ti to niti najmanj ne ustreza."
MANCA ZVER hči, v Novi o pobritem mednožju: "Seveda skrbim za frizurco tam spodaj. Včasih sem kombinirala britje in depilacijo, zdaj pa prisegam samo še na depilacijo."
"Oče zver - hčerka kokoš!" Komentar neznanca na rubriko Izjave tedna na Mladinini spletni strani, o družini ZVER.
JANEZ DROBNIČ bivši minister, v Jani, o horizontalnem razmišljanju: "Moja slaba lastnost bi lahko bila to, da sem premalo potrpežljiv, da premalo upoštevam mnenje drugih in da včasih razmišljam horizontalno, tako da mi pri nekaterih stvareh manjka poglobljenosti."
MIHA BREJC politik, v TLP, o poceni pastirski zabavi: "Golf ni bil nikdar šport za bogataše, začeli so ga vendar igrati pastirji."
VITO MUHIČ vojaški kaplan, v Mladem valu, o miroljubnem poklicu: "Slovenska vojska prihaja na srečanje mladih v Stično zato, ker želi predstaviti vojaški poklic in pokazati, da vojak ni tisto, kar vidimo po televiziji, ko gre samo za streljanje, nasilje in sovraštvo."
JOŽE P. DAMIJAN bivši minister, v reviji Manager, o tem, kaj je obljubil ženi, da je pristala na njegovo ministrovanje: "Seks še naprej vsaj trikrat na teden."
JANEZ JANŠA predsednik vlade, na tiskovni konferenci, o skromnem številu slovenskih vojakov v Iraku: "Poleg tega štirje inštruktorji niso velik prispevek varnosti države."
NIKOLAJ OBLAK Predsednik podmladka SDS, v Demokraciji, o razlogih za Janševo napotitev slovenskih fantov v Irak: "Zavedati se moramo, da je iraška vlada pozvala članice svobodnega sveta, da ji pomagajo pri stabilizaciji razmer. Na njihovo prošnjo smo se bili dolžni odzvati."
JERNEJ PAVLIN vodja službe za odnose z javnostmi MNZ, v Delu, o špijonaži: "Poudariti želimo, da Dragutin Mate nikoli ni vohunil, za kar obstajajo številni dokazi."
DANILO SLIVNIK član uprave, na POP TV, o ogroženosti na časopisni hiši Delo: "Jaz sem tukaj bolj ogrožen kot tisti štirje v Iraku."
BARBARA BREZINGAR tožilka, na TVS, o svoji politični nepristranskosti: "Ne vem, kaj mislite z mojo ali vašo vlado?"
IVAN ŠTUHEC član programskega sveta RTV, , v Jani, o tem, kaj bomo po novem največ gledali na javni televiziji: "Kar zadeva verski program, ga je treba na novo premisliti in koncipirati. Postati mora bolj živ in dinamičen, delno tudi vključen v informativni program."
FRANC RODE bivši metropolit, na POP TV, o goloti: "V krščanstvu nimamo nobenih problemov z golimi telesi."
MARKO DERGANC režiserc, v Novi, o zdravi spolnosti: "Javne hiše bi morale biti obvezne. Saj vidite - ker ni tako, pride do čudnih oblik spolnega obnašanja. Zakaj pa je toliko pedofilije tudi med duhovniki? Celibat ni nekaj normalnega."
EVA IRGL študentka teologije, v Jani, o svojih čarih: "... mislim, da bi bila kar primerna voditeljica cerkvenih obredov, pa še cerkev bi bila gotovo nabito polna, če sem malo domišljava, več moških bi bilo pri obredih."
DIMITRIJ RUPEL minister, na slavističnem kongresu, o bodoči valuti: "Z evrom bodo naši nakupi še bolj odlični, zanje upamo dobiti več knjig, piva ali vina."
Jorg Haider koroški deželni vladar, na srečanju Zavezništva za prihodnost Avstrije, o svoji primerjavi z Jezusom Kristusom: "Resnično, povem vam: Pred 2000 leti je nekdo vstal in premaknil kamen pred grobom. Danes pa je deželni glavar, ki premika krajevne table."
BERNARDA JEKLIN bivša urednica, v Jani, o ženski inteligenci: "Nikoli si pa ne bi izmislila, da je luna kaj drugega kot okrogel kos sira, in mislim, da bi, če bi babe vladale svetu, bila luna še vedno kos sira."
JANEZ RUGELJ psihiater, v Stopu, o zaposlovanju in celomesečni moški prisebnosti: "Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot enakovredne moškemu, saj so ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne ..."
JOŽE ČINČ pevec, v Stopu, o znižanju dovoljene količine alkohola v krvi na 0,2 promila: "V dobro slovenskih policistov sem proti tako majhnim številkam, kajti ne poznam policaja, ki bi obvladal tako mizerno majhne decimalke, in bi bila zgolj zmeda pri pisanju zapisnikov."





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
22.1.2008 23:26:25   
rosen
Bravo ministerstvo za šolstvo............prave zverinice iz Rezijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
22.1.2008 23:27:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m76
JANEZ RUGELJ psihiater, v Stopu, o zaposlovanju in celomesečni moški prisebnosti: "Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot enakovredne moškemu, saj so ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne ..."

Moški pa cel mesec!!!

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
22.1.2008 23:28:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: m76
JANEZ RUGELJ psihiater, v Stopu, o zaposlovanju in celomesečni moški prisebnosti: "Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot enakovredne moškemu, saj so ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne ..."

Moški pa cel mesec!!!


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
22.1.2008 23:29:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m76
FRANC RODE bivši metropolit, na POP TV, o goloti: "V krščanstvu nimamo nobenih problemov z golimi telesi."

Jih imate pa s tem, kaj se počne z njimi!

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
23.1.2008 0:11:43   
Anonimen
MILAN ZVER šolski minister, v Oni, o tem kaj je ljubezen: "Če ljubljeni osebi skuhaš čaj, zavrtiš komad, ki ga ima rada, daš čokolado, ki jo imaš najraje, utrgaš cvet na travniku sredi sprehoda v zimski idili."
taj qluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Niso le "fuzbalerji" prvaki v i...
23.1.2008 8:49:14   
tanaja*
user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?