|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče GH pri 9 mesecih
12.5.2009 10:26:16   
veveričica
pozdravček vsem.imam velik problem z mojo 9 mesečno pupo.Noče  nobene  goste hrane mučimo se že dobre 3 mesece in  ni efekta.kaj naj naredim  da bo lepo jedla.vse mi pljuva ven in  drži usta zaprta.ko pa ji dam flaško   vse popije.prosim za pomoč in  pa če  ima še katera podobne težave

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 12.5.2009 14:41:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOČE GOSTE HRANE PRI 9 MESECIH
12.5.2009 10:31:15   
Petr_a
Če noče pač noče
Ko bo njen čas že bo user posted image Mleko pokrije skoraj do 80% njenih potreb

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOČE GOSTE HRANE PRI 9 MESECIH
12.5.2009 10:56:44   
gita10
Moj otrok je bil na mojem mleku skoraj do 2 leta pa nmu ni nič manjkalo, ko bo želela jesti bo jedla.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOČE GOSTE HRANE PRI 9 MESECIH
13.5.2009 18:08:20   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Moj otrok je bil na mojem mleku skoraj do 2 leta pa nmu ni nič manjkalo, ko bo želela jesti bo jedla.


No, če bi šel v vrtec s 1. letom bi mu ziher manjkalo.user posted image

Veverička, jaz bi ji epo še naprej dajala GH. Pa ni ti treba takoj flašo mleka dat, če noče GH. Malo še počakaš, da bo bolj lačna in še 1x ponudiš GH. Jaz bi ji samo zvečer dala flaško mleka. Ne glede na to, če čez daj kaj poje ali ne. Slej ko prej bo ugotovila, da mora jesti GH.

Moje mnenje je, da je dojenček pri 9 m že kako pripravljen za hrana. Problem je bolj koliko vtrajni smo starši, da otroku podamo to novo stvar in na kakšen način. Če ji daš malo GH in potem za vsak slučaj še mleko, ker te je strah, da se ni najedel, bo hitro ugotovil, kako se je lažje na jesti. In potem inzistira z jokom pri tem. In da slučajno ne bo otrok lačen, in malo jokal, mu nagodimo.







_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?