|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:07:06   
Anonimen
Moj mož nekako ni pristaš tega, da bi tudi to vključil v predigro.

Vse ostalo je super, zna me zadovoljit, vse o.k., samo to pa nekako pogrešam :-)  (prejšnji partner je bil čist drugačen)

( V bistvu se oba tako zelo hitro vzburiva, da tudi če kakšen ''del'' izpustiva, ni nič narobe :-)

Včasih se le opogumi, samo to traja vsega skupaj le par sekundic.
Pravi,da mu je že vse ''ostalo'' tako super, da bi ga v tem primeru, ko bi izvajal še to - razneslo...

Ne vem, kako naj ga pripravim do tega...na kak lep način.
saj se pogovarjava o svojih željah in to, samo nekako ne prideva skupajuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:08:41   
Anonimen
glede takih stvari bi ti svetovala, da se pogovorita...le tako bosta oba dosegla vajino popolno spolnost...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:18:22   
total
Povej mu kaj bi rada,pa bo vedeluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:21:29   
MarijaPo
Strinjam se s predhodnima mnenjema.

Ce mu poves, bo se najbolj vesel, pa probaj cim bolj simpaticno mu povedat.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:22:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  tako se govori

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče me z jezičkom :-(
2.12.2005 14:22:32   
tanikaa
mogoče pa mu to ni všeč. pogovorta se in naj je odkrit. smo tako bosta rešila ta problem. če ima pač odpor do tega, se boš verjetno morala s tem sprijazniti. ali pa se bo moral on to "naučiti". rešitev problema je na vama.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče me z jezičkom :-(
3.12.2005 20:09:06   
Anonimen
Ne narobe razumet, ker nočem, da izpade nesramno, ampak ali je možno, da je težava v higieni? Ne mislim s tem, da si umazana, samo mene recimo moti, če se pred oralnim seksom ne umijeva. Niti jaz nisem njemu pripravljena nič takega potem delat, niti sama njemu ne dovolim.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče me z jezičkom :-(
3.12.2005 20:18:08   
baguSka
Evo moški tuki zraven mene pravjo, da tega nebi počeli le v primeru, kot ga navaja Tašonka. Da je to drugač največji užitek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče me z jezičkom :-(
4.12.2005 13:04:27   
Pupica
Povej!Nakaži!Nastavi!
VZTRAJAJ!
Več ne vemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče me z jezičkom :-(
4.12.2005 13:07:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo moški tuki zraven mene pravjo, da tega nebi počeli le v primeru, kot ga navaja Tašonka. Da je to drugač največji užitek.


In da je tak užitek nemogoč, da bi jih kr tko razneslo.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče me z jezičkom :-(
4.12.2005 15:54:21   
daddy
   Ja, res. če je higiena ok, pa če prej nisi jedla enormnih količin česna ali čebule, potem dec ne ve, kaj zamuja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noče me z jezičkom :-(
4.12.2005 23:46:03   
Moyca_
se podpišem pod Tašonko

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 8:13:21   
Bela
A ti njega zadovoliš oralno?
Hočem rečt, če si on to želi al ima samo pri tebi predsodke?
Ker, če ti njega ne vem zakaj ne bi tud on tebe.
Naj ti pač iskreno pove kaj ga moti, ne pa da te pušča na cedilu in v dvomu s takim bebavim izgovorom, da ga bo razneslo...


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 11:44:00   
Anonimen
Jaz njega vsakič oralno! Več al manj tudi do konca, skratka 1001 ideja...
  Ne samo ker v tem grozno uživam, ampak tudi zato, ker vem da mu zelooo paše...

Parkrat sem mu že ''zagrozila'', da bom tudi jaz nehala s tem glede na to, da sem tukaj prikrajšana edino in samo jaz, pa je naslednjič nekaj začel,...pa vse skup nič....pa naslednjič spet ne duha ne sluha...user posted image

V higieni sploh ni problem, ker nimava nikoli splolnih odnosov preden se ne umijeva! Če pa že pride kdaj do kakšnega ekstra nagona, pa vsekakor oralno za ta čas izpustim!
 
Ne vem no zakaj!
Morda se mu je pa zamerilo pri kateri prejšnji punci?!user posted image

Hvala vsem za vaše ogovore!

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 11:50:08   
baguSka
Vztraji pr svoji odločitvi!!!! Še tu prekin njegovo osebno zabavo s tvoje strani in bo vidu kako je teb!!!! Jst bi sigurn. Nej vid kako je to suh kruh jest..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 11:51:59   
Anonimen
Pa poskusita mogoče z malo pavze...mogoče si bosta pa potem dala duška
user posted image user posted image user posted image ...poskusiti ni greh
Lp Nati

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 11:59:49   
baguSka
Hmm.. tuhtam zdele, kaj bi se lahko moškemu zgodil, da tega nebi hotu počet.. Pa me zanima, kaka je kej tvoja frizurca tm uspodi???user posted image Mogoče bi ga pa povprašala kaj mu je všeč..

Druge fore pa več ne vidm. Oz. se resno pogovor z njim, ker je drugač dokazan, da moškim tm uspodi dišimo, če jim pa ne, da so verjetno drugač usmerjeni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 12:05:25   
Meceno
Hjauser posted image  meni se gabi moja tamala če ni pobrita user posted image ,...še ko sem bila user posted image  sem si vedno pričesko urejala tam spodaj,...
Še namiguser posted image
- uredi si jo vsakič malo drugače,na črtico,začetnico njegovega imena, čisto obrito z tatujem ki si ga nalepiš ,...nap kiss me ,....itd

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Noče me z jezičkom :-(
5.12.2005 14:29:40   
Anonimen
Ta malo sem imela vedno pobrito in lepo urejeno frizurcouser posted image , potem mi je pa enkrat rekel, da mu je všeč tudi ko ni čisto pobrita, sploh ker zna malo pikat... (Jo je težko pobrit dobesedno pred spolnim odnosom, da bi bila kar vedno pripravljena in tako lepo gladka in nežna, ne?) ..in pa da ga vzburja če so majhne dlakice  (ne več kot pol cm). O.K. pa naj bo, sem si rekla.

Vse živo sem že probalauser posted image  in totalno pobrit, in pustit dlakice en dan, pa dva dni, pa 3,...user posted image user posted image user posted image

Se bo treba še enkrat in za vselej resno pogovorit!

Po kakšnem dnevu pa že lahko res pika...

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 14:40:51   
Anonimen
Midva imava enak problem oz. jaz..moj dragi umira od užitka, ko mu ga analno obdelujem na vse možne načine..pravi, da sem prava profesionalka..ampak on pa tega nikakor..na vsake pol leta za pol minute in še to čisto brez občutka..sem prav žalostna, ker je najina predigra čisto v nuli..predigra je zanj, da ga oralno vzburim, potem je pa že v meni..ne morem dojeti kako je lahko tak egoist, zase pa misli, da je najboljši laver..prav smešno..prišla sva tako daleč, da sem se spet začela samozadovoljevati in pri tem sanjariti..pa sva se o tem že pogovarjala, pa mu takoj veliki ego dol pade, čim omenim, da bi pa jaz kaj drugač..prav smešno..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 15:29:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moj mož nekako ni pristaš tega, da bi tudi to vključil v predigro.


Zanimivo, po drugem porodu pa je ravno obratni problem, žena ni več za oralno obdelavo, ker obdajajoče tkivo nekako drugače občuti kot prej in ji ni zato oralna obdelava ni več všeč - nadomeščati jo mora roka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 17:21:42   
bobek05
Jaz se podpišem pod Tašonko. Če je za higieno poskrbljeno - z OBEH strani, potem ni problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 17:24:41   
bobek05
Kaj pa če bi si okrog s čim namazala, npr. sladko smetano ali sladki greh ali kaj podobnega? Sem že nekje slišala, da enim ni všeč "okus" user posted image  user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 19:19:44   
Anonimen
Anonimna, kaj ko bi poskusila zadevo načeti z šalo?

Medtem ko kuhaš ali opravljaš kako drugo gospodinjsko delo mu reci:
" Dragi vpisala sem se v erotični tečaj samozadovoljevanja. Tečaj bo potekal ob sredah in petkih zvečer, ženske pa bomo delale vaje za elastičnost hrbtenice. Cilj teh vaj je, zmožnost upogljivosti hrbtenice do mednožja, tako da si bomo lahko same nudile oralni seks. Kako razburljivo, kajne, dragi?!
Tečaj bo vodila neka priznana učiteljica joge, ne vem če si že slišal zanjo... Ling Chui... ,skratka lizanje lastne mucke je zadnji hit v Ameriki! Sploh si ne moreš predstavljat, koliko žensk je prikrajšanih za tovrstni užitek in skrajni čas je, da lahko naredimo nekaj na tem področju! Joooj komaj čakam!!! Razmišljala sem, da bi se lahko tudi ti vpisal v tečaj, ki ga vodi Lingin mož. Ling pravi, da moramo svojim partnem odreči tovrstne užitke, zato menim, da ti bo ta tečaj še kako koristil. Kaj praviš na to dragi??!"

Tkole ga malo podraži, pa skušaj govoriti z resnim tonom-da ne boš prasnila v smeh! Na koncu ga čukasto poglej in počakaj na odziv.
Mislim, da bo zakapiral, kaj mu želiš povedat in če ne bo sledil pogovor, si mu vsaj predala sporočilo na premeten način. Ampak nekaj bi se moralo premaknitiuser posted image

No, veliko srečeuser posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Noče me z jezičkom :-(
26.2.2006 19:27:49   
Anonimen
ja sramežljivka ta je pa res huda ne!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja ma res če to ne bo pomagalo pa res ne vem kaj bo
mi je pa to res mal čudno k po mojih izkušnjah bi moški naredil vse samo da bi vidli da uživamo
no vsaj če niso totalno sebični
takih se pa treba izogibatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




porod


Prvega otroka sem rodila:

pred dopolnjenim 37. tednom (24%)

med dopolnjenim 37. in 38. tednom (6%)

med dopolnjenim 38. in 39. tednom (8%)

med dopolnjenim 39. in 40. tednom (18%)

točno na PDP (8%)

po PDP (36%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!