|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče več jesti
5.3.2007 17:27:44   
TODI
Z gosto hrano sva začeli pri starosti 5,5m in vse je potekalo vredu tako da smo prišli do polnega obroka.
Včeraj pa se je prvič ustavilo, ko ni hotela jesti in se je po cca 10. žličkah začela daviti. Krivila sem bučko, ki ni bila čisto sveža in je imela take čudne "špage "
Danes pa sem ji skuhala samo korenčer in krompir, ga stlačla, kot ponavadi in je spet po ene 10. žličkah se začela daviti. Dodala sem še vode da je bilo bolj redko a vseeno se je še naprej davila in ni hotela jesti. Potem pa sem ji še vse skupaj pretlačila s paličnim in še dodala vode, tako da je bilo čisto vodeno, vendar kljub temu ni nič pomagalo, tako da sem ji morala dati mleko.

Bojim se kaj bo jutri, a ji naj poskušam dati samo krompir in jabolko ali naj prekinem za kakšen dan??

A ima katera izkušnje s tem??

Aja pa včeraj je dobila pikice, ki so izrazite po obrazu, malo jih je po trebuhu in nekaj na nogah, zato sem včeraj in danes kuhala samo tisto, ki je dobro prenašala na začetku. A bi jo mogoče tudi to motilo??

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče več jesti
6.3.2007 21:22:37   
eya
Težko ti kaj pametnega svetujem. Jaz bi ji na tvojem mestu jutri spet ponudila, če ne bo jedla, pač ne bo. Verjetno ima kako obdobje, ki bo minilo samo od sebe. Morda ji kak zobek raste, pa jo boli, ko je, ali pa kakšno afto ali soor v ustih?

Glede pikic pa-če so zaradi hrane, morajo kmalu zginiti, če ne, pokliči pediatra.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče več jesti
8.3.2007 11:48:11   
klaja
Vsi dojenčki imajo obdobja, ko nočejo jesti, tudi pri nas je bilo par dni takih. Vendar sem vztajala in ji vsak dan skuhala kako zelenjavno juhico ali kaj podobnega. Je pač pojedla par žličk, potem za povrh pa je dobila še mleko. Čez čas se je pa sama odločla, da bo začela jest.
Če pa sploh ne bo hotla jest, pa je ne sili in počakaj nekaj časa, si bo že premislila.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče več jesti
12.3.2007 16:29:43   
monika30
Čao.

Tudi mi pri 9 mesecih doživljamo obdobje, ko noče več lepo jes. Prej je kar goltal v sebe. Pretlačeno ni bilo problem.

Zdej pa ima včasih kakšen dan, ko se mi meša. Po 3 žličkah zapre usta. Če mu še kaj ponujam, pa v jok.

Jaz mu dam flaško in upam, da bo hitro minilo.
Lp.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?