|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nodi pobarvanka
21.12.2006 17:33:15   
Miss Piggy
Zdaj se grem jaz tud ustvarjanje. Ta malmu sem sobico okrasila z junaki Mojstra Mihe in Telebajski in sicer sem prerisovala z barvami na steklo, pol sem pa namesto na sipo na zid nalimala. Kar dobro zgleda, glede na to da nisem ravno talent. No zdaj pa bi na eno steno dal se Nodija in njegove prijatelje.avtek in letalo ze imamo na zidu, pa ne najdem nobene pametne pobarvanke na netu.user posted image Sem nekaj sicer ze zasledila, ampak Nodi sploh ni Nodiju podoben, da ne govorim o Uhacu in ostalih. Sem gledala tud na Nodijevi spletni strani, vemdar tam niso vsi za natisnit. A mogoce katera ve, kje bi se lahko iskala....
Sem tamalmu obljubila....

Lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nodi pobarvanka
21.12.2006 17:48:55   
Anonimen
pojdi na www.google.com klikni slike pa vpiši noddy in se ti jih bo veliko izpisal

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nodi pobarvanka
21.12.2006 19:49:38   
srki
Ali pa na www.noddy.com Tam imaš tudi strani, ki si jih sprintaš in narediš pobarvanko. Pobrskaj, še mnogo stvari je, npr. ustvariš pesmico ki jo posnameš,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nodi pobarvanka
21.12.2006 22:01:15   
Miss Piggy
Sem to ze vse poskusla, sej je neki pobarvank, sam mi bi imeli vse junake, da jih po na zid prpopamo.
Tale meni recimo ni nic Nodiju podobenhttp://www.coloriez.com/images/coloriages/rubrique.php?id=58

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nodi pobarvanka
21.12.2006 22:28:24   
sezam
Pojdi na www.noddy.com in nato pod MEETNODDY & FRIENDS. Tam se bo dalo kaj sprintati. So pa take, da  moraš sam malo narisati. Jaz sem tam našla uhača in je super uspel.

Drugače pa sem pred časom v Mercatorju kupila pobarvanko od Nodija in tam uporabila like.

Če ti ne rata dobiti, pa je Baby center sedaj pričel prodajati nalepke za na steno z motivom nodija.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nodi pobarvanka
22.12.2006 6:30:12   
CUKRČEK
Ja, na   http://www.noddy.com   pojdi. Jaz sem od tam skopirala pobarvanke in sem z njimi potem naredila slike za na steklo. Sedaj je naš avto na zadnjih stranskih steklih poln nodijevih prijateljev in kolegov iz drugih risankuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nodi pobarvanka
22.12.2006 8:19:36   
vesna.com
Jaz sem nardila iz barv za steklo takega,velik je cca 20cm.
NODI

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nodi pobarvanka
23.12.2006 23:07:55   
Miss Piggy
Nodi, Uhac, Medika in Pisk so ze  na steni. Sem prav ponosna nase, ker mi je fajn uspelo, so pa tud po 20 cm veliki. Zdej bi se Marto, Danico, Jureta, Majavka,... Teh pa na netu ne dobim v obliki pobarvan ali slikic ki se povezujejo. So slike, ki niso misljene za printanje, pol pa ko jo gres povecat ful resolucijo zgubiuser posted image . No bomo se iskali, ce ne pa bomo v skrajnem primeru sli pobarvanko kupit. A so v pobarvanki posamicni liki in kolk so veliki?

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nodi pobarvanka
7.2.2007 12:33:00   
modrooka
men te strani od nodija noče odpret user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nodi pobarvanka
19.1.2010 20:25:50   
spelcamarelca
mi smo pa rajs kar nalepko kupili na www.lepke.si, nisem tok ustvarjalna dusa, da bi sama risala, tako pa ziher ves, da bo dobro izpadlo in tud je, bravo mami!!!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nodi pobarvanka
19.1.2010 22:34:07   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: Miss Piggy


Tale meni recimo ni nic Nodiju podobenhttp://www.coloriez.com/images/coloriages/rubrique.php?id=58




Ja ampak, če greš čist do konca na dnu je pa nodi originalen  user posted image ..... jaz sem iz te strani že veliko prekopirala....


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?