|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nogavice
12.2.2007 18:24:48   
Anonimen
Ker se po pravilih, ki veljajo, moram kar dostikar obleči klasično (temni kosimi, neizrazite in nevpadljive barve in kroji...), imam manijo na nogavice. Rada imam vse vzorčaste, tudi pod hlače... Nore barve, da malo razbijem monotonost... V glavnem, pravijo, da so "odbite" nogavice postale moj zaščitni znak. In res sem za nogavice pripravljena zapraviti kar precej denarja.

Pa ve? Koliko pozornosti "posvečate" nogavicam?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nogavice
12.2.2007 18:26:31   
srki
Jaz moram rečt, da bolj malo, razen kadar nosim tričetrt hlače in spodaj nogacie ali dokolenke, potem imam kakšen vzorec. Ampak to bolj spomlad, poleti sem itak golauser posted image , pod noge mislim.

Če pa so preveč kričeče in vpadljive, mi niso všeč.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nogavice
12.2.2007 20:22:25   
Anonimen
Jaz imam nogavice ("štumfe") vse, od bele do črne. Čeprav belih ne nosim user posted image
Zelo rada oblečem črne hlače, črn pulover, črne čevlje in zelene nogavice. Ali pa oranžne. Včasih se še sama sebi zdi mal čudna user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nogavice
12.2.2007 21:53:15   
solatja
js tud obožujem nogavice. vedno se tredim, da so usklajene z mojimi oblačili, pa čeprav mam gor navadne superge in kavbojke tk da se v nnobenem primeru ne morjo videt. so zakon!!!! črte in razni vzorci!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nogavice
13.2.2007 7:09:14   
CUKRČEK
Jaz sem tudi nora na odbite nogavice.....uf, mojo mati včasih skoraj kap trofne, ko vidi kak mega odbit vzorec user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nogavice
13.2.2007 10:34:22   
amalija
Jaz tudi dajem nogavicam velik pomen, vedno morajo biti 'matching', četudi sem v trenerki user posted image

Sicer pa za v službo in ven nosim tudi odbite, vseh možnih barv in vzorcev, pa ne samo na dolge hlače, ampak tudi na kratke in krila. Se kake mamce po mstu kar za mano obračajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nogavice
13.2.2007 18:09:23   
Strawberrie Cherrie
Jaz dobim ogromno odbitih dokolenk etc v C&Aa in v H&Mu. Drugače pa nekak nisem pristaš krilc, nosim pa 3/4 in pa do kolen hlače tako da tam spodaj kvečjemu.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?