|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nora U <3
20.3.2013 20:20:49   
*miska.mcc*
"PORUKA NORINE MAJKE !

'Dragi prijatelji,

Noćas u 00:20, ili 05:20 po našem vremenu, naš je strašni lav odlučio sklopiti oči i odmoriti. Bilo je dosta i bilo je previše. Kad je njoj bilo dosta, onda znate da je stvarno bilo DOSTA!

Otišla je tamo gdje je ništa ne boli, gdje je nitko ne bode i gdje nema ni gljivica, ni leukemije ni patnje. Bili smo s njom do zadnjeg trenutka. Otišla je mirno i spokojno. Prelijepa kao i uvijek. S dugim trepavicama i najslađim majkinim obrasščićima...baš kao da spava. Jer ona je samo htjela konačno leći i zaspati, uz svoje tatu i mamu, i da nam nitko drugi ne smeta. Pogotovo ne tamo neki doktori s iglama i tabletama. Pleše negdje moja princeza, sretna i slobodna! Čuva nas i gleda! Naučila nas je što je ljubav. Promijenila nam je život. Neće biti lako bez nje, ali ona će zapravo uvijek biti tu... Imam jednu ranu na srcu koja jako boli. Ali svaki put kad zaboli, sjeti me tko je unutra. Kao prije šest godina kad me je lupala u stomaku. Volimo vas i hvala vam na bezuvjetnoj i nesebipčnoj potpori svo ovo vrijeme! Nora u srcu :-)

P.S. nadam se da je nebo dovoljno veliko za njenu energiju i hiperaktivnost. Ovdje nije imala dovoljno prostora :-)"


(citirano)


user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 20.3.2013 20:21:49 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nora U <3
20.3.2013 20:46:23   
malaMravljica
Jaz tej puncki zelim, da je ne boli nic vec, da ima ob sebi vse otrocke, ki so nas morali zapustit, da na lickih nima solzic in da svojih starsev ne pogresa, ker so ji upam ostali nekako dosegljivi, da ni prevec sama. In zelim ji, da lepo spancka. Zalostno.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nora U <3
20.3.2013 21:33:09   
thaiss
user posted image
Tam gor ni bolezni, trpljenja in solza...naj ti bo lepo, kjerkoli ze si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nora U <3
21.3.2013 19:04:13   
mamamajča
Meni se trga srce. Ne samo zaradi nje, ampak zaradi vseh ''strasnih levov'' po svetu. Ni prav, pri petih letih mora skakati po travi, se igrati, veseliti. Ni prav.
Naj mirno spancka, naj se spocije... user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nora U <3
21.3.2013 19:35:27   
Tippi
Nočem izpas brezsrčna, čeprav verjetno s tem svojim komentarjem tvegam ravno to, da bom deležna takšnih in podobnih opazk. pa vendar. bom povedala svoje mnenje.

S starši globoko sočustvujem,user posted image vsaka smrt otroka, se me dotakne. ne morem pa mimo dejstva, da zaradi iste bolezni, ali kakšne druge, da o lakoti sploh ne govorim na dan umre ne vem koliko tisoč otrok o katerih sploh ne slišimo in ne vidimo, in jih nihče medijsko ne izpostavi. pa imajo ravno tako starše, sorodnike, prijatelje, le da niso medijsko izpostavljeni. user posted image

Želim le povedati, ne objokujte le male angelčice, ker izpade narejeno 'skromno', sočutno in ne vem še kaj vse, objokujte vse. Vsak dan en post, kako je umrl tisti otrok. Saj bo šlo a ne?

zakaj to pišem. boli me krivica tistih otrok, ki so umrli in so neopaženi, samo zato ker ni bil v igri keš. In ja, to je plemenito in lepo, da se ji je pomagalo, pa vendar, v spomin mi vedno znova hodijo tudi angeli, ki si 'zaslužijo' solzo tako kot mala Nora user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nora U <3
21.3.2013 19:36:07   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Meni se trga srce. Ne samo zaradi nje, ampak zaradi vseh ''strasnih levov'' po svetu. Ni prav, pri petih letih mora skakati po travi, se igrati, veseliti. Ni prav.
Naj mirno spancka, naj se spocije... user posted image

user posted image

Da, oko se ti zarosi zaradi vseh! Tudi meni. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nora U <3
24.3.2013 11:42:08   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Nočem izpas brezsrčna, čeprav verjetno s tem svojim komentarjem tvegam ravno to, da bom deležna takšnih in podobnih opazk. pa vendar. bom povedala svoje mnenje.

S starši globoko sočustvujem,user posted image vsaka smrt otroka, se me dotakne. ne morem pa mimo dejstva, da zaradi iste bolezni, ali kakšne druge, da o lakoti sploh ne govorim na dan umre ne vem koliko tisoč otrok o katerih sploh ne slišimo in ne vidimo, in jih nihče medijsko ne izpostavi. pa imajo ravno tako starše, sorodnike, prijatelje, le da niso medijsko izpostavljeni. user posted image

Želim le povedati, ne objokujte le male angelčice, ker izpade narejeno ''''skromno'''', sočutno in ne vem še kaj vse, objokujte vse. Vsak dan en post, kako je umrl tisti otrok. Saj bo šlo a ne?

zakaj to pišem. boli me krivica tistih otrok, ki so umrli in so neopaženi, samo zato ker ni bil v igri keš. In ja, to je plemenito in lepo, da se ji je pomagalo, pa vendar, v spomin mi vedno znova hodijo tudi angeli, ki si ''''zaslužijo'''' solzo tako kot mala Nora user posted image


Joj se tako podpisem pod to.

Brala sem blog ene hrvaske mamice, ki ji je otrok zaradi podobne bolezni umrl. Ko je bilo stanje izredno slabo, so prepotovali Evropo po dolgem in pocez, od strokovnjaka do strokovnjaka, iskali moznosti in resitve. Vsi so jim povedali eno: Morate vedeti, kdaj je dovolj.
Je pisala, da zelo boli trenutek, ko spoznas, da je dovolj igel, trpinjcenja.... in da to ne pomeni, da odnehas. Ampak da cas, ki je ostal, prezivis na najlepsi mozni nacin.

Meni je zelo hudo zaradi Nore. Res zelo hudo. Pa vendar ne razumem, zakaj so se odlocili za to zdravljenje. Ocka je sam napisal v enem postu, da se Nora ze v Zagrebu vsem iglam tako upira, da dozivlja histericne napade ze samo, ko zagleda zdravnika v svoji sobi... da joka, da bi rada samo spala, ker je tako izcrpana in navelicana.
Vem, da mi je lahko reci, ker nimam pojma... ampak tukaj bi jaz morda rekla DOVOLJ JE. Otrok ne more vec.

Zal mi je za te besede, ker jih bo sigurno kdo narobe razumel, nocem izgledati trdosrcna. Zelim si, da bi vsi otroci ziveli zdravi in srecni. A ta deklica je tako trpela. Med zdravljenjem je tako zelo trpela.

Ni prav, da trpijo nedolzni otroci. Jezna sem! Ne vem, na koga, a sem besna, da morajo otroci tako trpeti. Njihova prva skrb bi morala biti, s cim in kaj se bojo igrali! Res ni prav.
A vseeno jih je toliko. Ne vemo zanje, a jih je toliko.
Gledala sem en posnetek, ob katerem sem jokala kot malo dete. O dveletni puncki, ki od rojstva sploh se ni sla iz bolnisnice. Ima okvaro crevesja, hrani se samo po sondi, od rojstva je bolnica njen edini dom. Denarja za precej komplicirano operacijo pa ni. In toliko drugih otrok...... pa ne vemo zanje.

Jezi me, da so iz Norine bolezni naredili reklamno kampanjo. Roko na srce, so! Od politikov dalje, vsi. Nogometasi, ljudje s polozajev... Je to prav? Ni.

Ne morem pomagati vsem otrokom. Lahko samo molim zanje. Kaj razen molitve se ostane?



< Sporočilo je popravil mamamajča -- 24.3.2013 11:44:04 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nora U <3
28.6.2013 0:43:22   
Anais Nin
Meni so to ni zdela reklamna kampanija - bolj osveščanje v smeri, da bi lahko otrok preživel pri drugačnemu zdravljenju. In ko so zbirali denar je vsa Hrvaška stopila skupaj.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?