|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
5.6.2008 15:18:25   
puncica
Ker nočem da mi tole vsakič ven meče ko se prijavim na RR, kako lahko tole izklopim, pred 31 tedni se mal igrala, in dala kr en datum noter,  nisem pa noseča, zdej pa me tole že mal v depro spravljauser posted image   Al moram rodit pa bo pol zginal al kako?user posted image

Hvala za pomoč

< Sporočilo je popravil puncica -- 5.6.2008 15:20:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 15:21:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
5.6.2008 15:29:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Obrni se na RR team.

Drugič pa PRSTE STRAN!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
5.6.2008 16:44:45   
Anonimen
FAQ, puncica user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2065324

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
5.6.2008 17:52:19   
Naja31
Ne, ne zgine po rojstvu.

Potem ti šteje starost otroka. Tega se ne znebiš do smrti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
6.6.2008 7:26:34   
Anonimen
user posted image   user posted image   jaz sem tud en tak firbec.. user posted image

In pol zadnjič gledam - noseči ste 5 tednov.. men nč jasno.. user posted image  Pol sm popravila datum zadnje M na 31.12.2008, ker sem mislila, da bo to pomagalo.. Sedaj pa piše: najbrž je to vaša zadnja menstruacija.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
6.6.2008 7:39:39   
puncica
a tako je to veš ribica pa sem iskala če kje kej piše ampak sem očitno spregledala res pa da nisem šla v FAQuser posted image ampak sam na teme na o portalu. Tako na ZS sem pisala upam da mi čim prej odstanijo tole da ne bom prej rodilauser posted image Me pa mal firbec matra kaj se zgodi ko rodiš a ti še kr naprej piše noseči ste 41 - 42 tednov al ti začne rdeča utripat RODIT MORAŠ!! al kaj se zgodi, a ti res šteje naprej starost otrok al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
6.6.2008 9:22:03   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseči ste 31 tednov...-kako izbrisat?
9.6.2008 9:41:34   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Najprej boš mogla it rodit. Vse lepo po vrsti... nič prehitevat. Kaj pa se igraš z ognjem.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?