|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnica potrebuje pomoč
13.7.2006 0:36:13   
Anonimen
Ta post pišem v imenu mamice, ki se je obrnila name na ZS in želi (vsaj za širšo javnost) ostati anonimna. Jaz jo čisto razumem...
Mamica je trenutno v 23-em tednu nosečnosti. Z možem pričakujeta njunega tretjega otroka. Ona je sicer zaposlena, vendar trenutno na bolniškem dopustu, mož pa je žal ostal brez zaposlitve. Mamica leži v bolnišnici v eni od slovenskih bolnišnic, kjer čaka na diagnozo zaradi zelo resnih zdravstvenih težav, o katerih pa ne želi, da pišem javno na forumu.
Zaradi bolniškega dopusta, ki bo verjetno trajal do porodniškega, bo prejemala samo okrog 70.000 SIT porodniške. Kar je definitivno premalo že sedaj, kaj šele za nakup vsega potrebnega za novorojenčka.
Mamica sicer ne išče finančne pomoči (čeprav ne dvomim, da bi ji tudi ta prišla prav), želi pa si, če bi ji lahko kdo pomagal z opremo za novorojenčka. Potrebovala bi pravzaprav vse:
- posteljico z jogijem in posteljnino
- banjico za kopanje
- tetra in povijalne pleničke
- kakršnakoli oblačilca
- voziček in avtosedež oz. lupinico
Mamica je doma iz okolice Celja. Če je katera približno od tam, bi lahko po podarjeno prišel tudi njen mož, v nasprotnem primeru pa je pripravljena pokriti stroške dostave (npr. Door to door ali kaj podobnega).

Banjico ji bom podarila jaz.

Če ima katera od vas karkoli od naštetega odveč (ali pa pač karkoli, kar se v osnovi potrebuje za novorojenčka), se lahko obrne name na ZS ali e-mail, pa ji bom posredovala mamičin GSM ali naslov (po potrebi), da se boste za naprej dogovorili sami.

Jaz si želim samo, da bi bilo z njenim zdravjem vse v redu in da bi srečno donosila otročka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
13.7.2006 9:12:38   
Anonimen
Kerensa in draga mamica, jaz bi z veseljem podarila vse našteto, če ne bi sama pričakovala drugega otroka, me pa samo zanima, ali tej mamici od prvega in drugega otroka ni ničesar ostalo? Saj posteljico, banjico, pleničke in oblačila so morali že dvakrat rabiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
13.7.2006 21:35:58   
Anonimen
Vse so podarili naprej, kolikor je meni znano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
14.7.2006 15:05:06   
Teja N
Mene je že prej kontaktirala na privat in imam zanjo oblekice do 3-h mesecev in banjico.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
14.7.2006 15:28:45   
Teja N
Aja Kerensa, sem videla šele zdaj, da imaš banjico tudi ti.
 
No, se bomo že zmenile. Pri meni jo čaka še nekaj puloverjev za odrasle, malo otroške kozmetike in še kakšna malenkost.
 
Ja, ko jih je drugi otroček prerasel, so vse dojenčkaste stvari podarili naprej, ko so pa zdaj spraševali, pa nihče ničesar več nima...user posted image
 
Jaz pa mamici želim čimprejšnje okrevanje in zdravega dojenčka!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
14.7.2006 22:55:39   
rija
Jaz ji lahko podarim ležalnik, če ga rabi.....
Pa nastavke za dojenje, pa olje za masažo presredka user posted image  vse ostalo pa je že našlo nove lastnike....

< Sporočilo je popravil rija -- 14.7.2006 22:57:00 >

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
18.7.2006 17:08:39   
Teja N
Rija, mislim, da ji bo vse prišlo prav!user posted image
 
No, novo je to, da so našo nosečnico preselili v porodnišnico, kjer bo ostala par tednov, nato ji bodo predčasno sprožili porod, dojenčka dali v inkubator, ko bo boljši, pa njo pa poslali na zdravljenje, tako, da bo moral očka vzet porodniško in bo žal še manj denarja pri hiši.
 
Tudi telefon, tako kot računalnik ima služben in ju bo morala zdaj zaradi daljše odsotnosti vrniti, zato bo nekaj časa brez.
 
Če ji želi katera karkoli podariti, naj prosim zato kontaktira mene na privat in ji bom jaz posredovala podatke, ko se mi bo javila.
 
Še enkrat prosim, če imate kakšno rabljeno opremo odveč, jo podarite mamici v stiski.
 
Hvala,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
18.7.2006 20:29:57   
Urša
Jaz ji lahko podarim kakšne tetra plenice, benkice in žabice-tko da je vsaj za silo.user posted image  Teja, ko boš kej vedla-sporoči,da zapakiram.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
19.7.2006 10:08:34   
lolipop
Imam nekaj novih povijalnih plenic in bodijev. Pa še bi se kaj našlo. Sporočite mi na ZS njen naslov. Lahko kar jaz dostavim, ker se nahajam v bližini.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
14.8.2006 10:19:12   
Teja N
V imenu moje prijateljice najlepša hvala za vse, kar ste do zdaj že poslale. Še vedno je v bolnici in ta teden ji bodo naredili carski rez. Upamo, da bo z malčkom vse v redu, da bo preživel še te mesece v inkubatorju in kmalu odšel domov in da bo tudi njeno zdravljenje uspešno.
 
Družinica pa še vedno potrebuje:
 
- posteljico z žimnico in posteljnino
- avtosedež za dojenčka
- globok voziček
- previjalno mizico
- zimska oblačila št.56 ali 62
 
Če je možno pa si želijo še glasbeni vrtiljak in ležalnik za dojenčka.
 
Če kdo želi pomagati, pa nima nič od naštetega, lahko pošlje tudi denar ali bone, naslov dobite pri meni na ZS.
 
 
Najlepša hvala za vašo dobroto!
 
Tejauser posted image
 
 
 

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
17.8.2006 13:26:08   
Urša
Dokler nisem začela pripravljati paketa, nisem imela pojma koliko nepotrebnega se nahaja v našem stanovanju, koliko oblačil in igrač, ki jih nujno ne potrebujemo, pa še marsikaj se je našlo, samo malo je bilo treba čistko naredit.
Včeraj sem od te mamice dobila zahvalno pismo, v katerem mi je tudi obrazložila svojo zdravstveno stanje. Solze so mi tekle, res me je ganilo do dna srca...Punce, če imate kaj, česar ne boste pogrešale, darujete, ker če si tale mamica tega ne zasluži, si ne nobena!
V mislih s teboj!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
17.8.2006 13:27:16   
Anonimen
Svaka vam čast. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
17.8.2006 14:12:31   
Teja N
Voziček, ležalnik in zimska odejica so se že našli.user posted image
Še malo, pa nam bo uspelo!user posted image
 
Če mogoče poznate koga, ki bi podaril posteljico z opremo in avtosedež, ga/jo napotite na to stran ali pošljite meni sporočilo.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
17.8.2006 14:17:43   
Anonimen
teja N na žalost jaz nimam nič od tega naštetega,kar še potrebujete.lahko pa pomagam z igračkami,če hočejo in še kakšna stvar bi se našla.
prosim da mi napišeš kam je treba poslati

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
17.8.2006 16:35:46   
Anonimen
Jaz imam pajacek in jaknico zimsko za novorojenčka, če še rabi. KAj drugega od naštetega pa žal ne, ker še rabimo.

Glasbeni vrtiljak tudi lahko pošljem, ker ga MAx ni maral, edino par drugih igračk si bodo morali  gor obesiti, ker se z nekaterimi rad MAx igrauser posted image  in smo ga razmontirali.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 17.8.2006 16:38:43 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
18.8.2006 11:12:30   
Teja N
Res hvala punce, zelo sem vesela!user posted image
 
Dobite podatke na ZS.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
18.8.2006 14:19:53   
Anonimen
No, tudi jaz imam seda pripravljen paketek z nekaj malenkostmi, kot so oblekce in igračke. Bom poslala danes ali jutri.

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
19.8.2006 23:56:48   
Anonimen
Teja - za kdaj pa je predviden CR? Morda veš datum? In kako je z njo - zdravstveno?

Upam seveda na vse najboljše. user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
20.8.2006 8:52:30   
tool
Je že rodila-16.8., v 28. tednu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
20.8.2006 8:53:40   
Anonimen
ČESTITAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMM!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
In kaj "smo" rodili? user posted image

(odgovor članu tool)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
20.8.2006 9:04:30   
sharpy
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz bom pobrskala malo po stvareh in poslala nekaj oblačilc za zimo, če še rabi. Imam tudi eno bundico  (pajaca), samo je v modri barvi.

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
20.8.2006 12:04:45   
Urša
Meni je pisala pismo, da ji bodo naredili CR takoj po prazniku in jo premestili na drug oddelek na zdravljenje. Kaj ima, pa ne vem...bo Teja izvedela, pa še malo čaka, da jo pokliče.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
20.8.2006 18:08:23   
mammy26
Jaz ji podarim še nekaj oblačil in glasbeni vrtiljak z lučko.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
27.8.2006 20:26:57   
Lusa
Če še nimajo postelje ,jo moja dobra prijateljica podari ,z jogijem.Tako ,da javite kako in kaj.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
28.8.2006 7:51:31   
kimba
Jaz rade volje podarim voziček, ni ta globoki ampak je od rojstva dalje. Je zelo lepo ohranjen, samo malo je od sonca pobledel. Znamka je Chicco Pick up, letnik 2003, barve temno modra in bež. Poleg dam še zimsko vrečo za voziček in pregrinjalo za dež.
Javite če ga še potrebuje.


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?