|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 9:25:15   
špelin@
Ja, iz Novalaca AC 1 smo zaradi cene (na teden pride za enako količino več kot jurja razlike!) prešli na Comformil 1. Mali je všeč in ga z veseljem popije, ampak kakec - jao, kako po Comformilu smrdi :hudicek: Konsistenca in izgled sta enaka kot prej, odvajanje tudi, vonj pa ojojojoj :zmeden2:

Kakšne so vaše izkušnje s Hipp-om? Madoniš, a pri tistem drek tudi tako salamensko smrdi???

:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 10:13:05   
fricka
Jaz kljub ceni vstrajam pri Novolacu in ni mi zal- stara je 4 mesece, pa smo imeli krce samo 3 x. Pa se to enkrat ob poskusu prehoda na Comformil po dveh dneh uvajanja. Prisegam na Novolac.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 10:19:13   
špelin@
Novalac je res super, ampak nam se dolgoročno žal več ne izide :zmeden: Upam, da nam uspe obstati na kakšni cenejši rešitvi...

Krče je mala imela le takrat, ko sem jo dojila, nato nič več - si jih ne želim več :zmeden2:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 10:42:11   
mojcaziga
Mi smo bili skoz na Hippu. Malemu je super odgovarjal, pa tudi cenovno je :bravo::bravo::bravo:

Sicer za Hipp1 ne vem cene, ker smo ga imeli na recept, je bil pa v lekarni dosti drazji kot npr. v Sparu. Baje pa je v Muellerju malo drazji, ampak boljse kvalitete.

Skratka, mi smo zrasli :ups: s Hippom in ga bom uporabljala tudi v drugo, ce bo treba

Lp, Mojca

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:07:03   
špelin@
Novalac AC 1 stane 2.100 SIT :ups: Stare zaloge, ki je bila okrog 1.700, pa nimajo nikjer več :(

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:10:01   
mojcaziga
Glede na ceno Novalaca pa ne bi rekla, da je Hipp kaj cenejsi :ups::ups:

Je pa res, da ze nekaj casa ne sledim tem stvarem.

Lp, Mojca

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:13:51   
špelin@
Novalaca je v piksni samo 400 g in stane 2.100, Comformil pa stane 900 g malo manj kot 3.400.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:39:05   
sandram
Pri Eri imajo najcenejši Hipp, cca 1.ooo sit.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:50:03   
Anonimen
Hipp je zakon!:bravo:

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 11:52:53   
špelin@
nina_nana, ti imaš Hipp 1, ne? Koliko stane pakunga?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 12:05:23   
Anonimen
Odvisno kje kupiš.
V tušu ni niti 1.400sit, v sparu je skoraj 1.500, v lekarni pa še več nkeje 1.700

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
26.8.2005 13:50:28   
blanka&nejc
comformil je namenjen otrokom s prebavnimi motnjami(krči, zaprtost,...) zato verjetno tudi bolj smrdeč kakec; ampak pri nas se je obnesel fantastično, drugače je bil mali takoj zaprt

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Novalac AC 1 vs. Comformil 1, Hipp PRE
1.9.2005 16:34:17   
špelin@
Pri nas so se po Comformilu začeli krči, zato sem ga zabrisala direkt v smeti Zdaj prehajamo na Hipp 1 (iz Muellerja) in je zaenkrat vse ok    

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?