|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac AR
6.7.2009 21:17:49   
misamuk
Halo punce,

Zadnjič sem zasledila, da je ena spraševala, kaj naredit, če Novalac AR mleko zamaši cucelj.
No, pri nas se je zamašil cucelj 1+ in 3+(dve luknjici), smo kupili pretočni cucelj, se je ta mala skoraj utopila. potem je nekaj časa delovalo, da sem malo razširila luknjo na cuclju 3+. Dolker mi ni počil film in sem klicala v mlečno kuhinjo na Pediatrično kliniko, ker sva bili s tamalo tam, dobivali to mleko po naši flaški in cuclju, pa se magično ni nič mašilo.
In so mi povedali: zmešat s paličnim mešalnikom in precedit čez navadno cedilo. In seveda krasno funkcionira.
Pa še povedali so mi, da lahko naredim zjutraj vse obroke za 12 ur in dam v hladilnik, nato po potrebi ko pride obrok samo pogrejem.
Tako zdaj 2x dnevno naredim vse porcije, mam vse skupaj ravno 5min dela in je krasno.
Evo, če bo kateri pomagalo.
Pozdravček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac AR
7.7.2009 6:46:37   
Hope2
Jaz se še vedno raje potrudim in naredim vsako flašo sproti, sveže je le sveže. Luknje pa se nam niso nikoli mašile, pri AR1 sploh ne, pri AR 2, zelo, zelo redko.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac AR
7.7.2009 11:44:41   
Katy78
Tudi jaz delam sproti sveže mleko. Se spomnim v P, tam so imeli Bebo in so jo tudi naredili za cel dan in dali v hladilnik. Ko sem to mleko 1x povohala, me je skoraj kap. Hvala bogu, sem mu jo morala dodati samo 2x.

Sicer pa je tole s paličnim in cedilom verjetno dobra rešitev, ni pa praktična oz. je zamudna. Si ne predstavljam, da bi to delala 6x na dan.

Katere cuclje imaš? Nam čez Aventove Novalac AR mleko ni teklo, pa naj je bila ena ali pa tri luknjice. Te luknjice so premajhne in se zato maši. Poskusila sem jih tudi sama razširit in je bilo parkrat ok, potem pa se je tista razširjena luknjica tako raztegnila, da ga je kar zalivalo. Enkrat mi je 150ml spil v manj kot 5min. user posted image  Jaz sem potem kupila Nuk-ove cuclje. Ti cuclji imajo po eno luknjico, dobijo pa se v treh velikostih. Jaz še vedno uporabljam tistega z najmanjšo luknjico, ki je še vseeno večja od luknjice na Aventovih cucljih, in se nič ne maši. Pa še Nuk-ovi cuclji so taki fajn mehki, zdaj si sploh ne predstvljam, kako je revež na začetku pil po tistem trdem Aventovem cuclju. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac AR
7.7.2009 11:46:47   
Katy78
Aja, še to sem pozabila povedat. Če kupiš Nuk-ove cuclje, ti ni treba kupovati njihovih flašk, saj cuclji pašejo na Aventove flaške. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac AR
7.7.2009 17:56:26   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aja, še to sem pozabila povedat. Če kupiš Nuk-ove cuclje, ti ni treba kupovati njihovih flašk, saj cuclji pašejo na Aventove flaške. user posted image

Katy, hvala za tole info. Tudi naš ne mara aventa zaradi premajhne luknje, raje uživa na nukovih cucljih. Pa smo menjali zalogo flaš...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac AR
7.7.2009 18:09:44   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: tecka

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aja, še to sem pozabila povedat. Če kupiš Nuk-ove cuclje, ti ni treba kupovati njihovih flašk, saj cuclji pašejo na Aventove flaške. user posted image

Katy, hvala za tole info. Tudi naš ne mara aventa zaradi premajhne luknje, raje uživa na nukovih cucljih. Pa smo menjali zalogo flaš...



Ja, saj jaz sem to ugotovila bolj po sreči. Kupila sem namreč nukove cuclje in ko sem prišla domov, mi je prikapljalo, da flaš pa nisem kupila. Pa sem za štos probala na aventove flaše in je šlo. user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novalac AR
6.3.2012 9:12:56   
Pika poka
Zaradi prehoda na drugo prehrano, prodam otroško hrano Novalac AR posebej prilagojeno mleko za dojenčke s polivanjem (0-12 m.) Cena za kos je 7 € ali po dogovoru, prodam pa 9 kos . Imam račun, hrana kupljena v mesecu februarju 2012 rok trajanja do 2014. Pošljem tudi po pošti, poštnina 6,48€. Samo resni- kontakt na 040-413-880.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac AR
6.3.2012 13:41:27   
kimica86
Jaz sicer moji tamali dajam Novalac AC (proti kolikam) in imam Aventove cuclje in flaške in prav lepo teče skozi.. Meni so Aventovi cuclji super.. Tamala je stara 6 tednov in pije prek cuclja z eno luknjico in nimam sploh namena menjat na 2 luknjici, ker se malenkost več namantra in jo utrudi, tako, da lepo potem zaspančka.. Jo pa tudi dojim.. Kombiniram dojenje-flaška in zato jo imam na cuclju z eno luknjico, da slučajno ne ugotovi, da prek flaške lažje teče in se potem ne bi želela dojit user posted image

(odgovor članu Pika poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?