|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 19:12:59   
only_me
Pozdravljene!

Zanima me, ali mogoče katera ve, kakšno oznako uporabljajo v Avstriji za Novalac NF?
Ker oni imajo Novalac BK, V, S, D...

No, če katera kupuje tam, naj mi še pove, ali je ta NF pakiran tudi po 800g in ceno.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 19:32:19   
kaya2007
mogoče D? ne vem, sem na avstrijsko stran pogledala, prebrala kolikor razumem in mi noben ne zgleda NF user posted image

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 21:58:52   
only_me
ja na www.novalac.at se meni tudi noben ni zdel.... Pol sem pa našla stran ene lekarne, pa majo še eno vrsto novalaca, ki ga na omenjeni strani ni. In sicer Novalac H.

stran

Bi lahko to blo to? Sem plitva kar se nemščine tiče :(

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 23:01:06   
ALJA75
Ne vem točno zakaj se uporablja NF zato ti posredujem prevod željenega besedila pa sama presodi, če je to to.

Nekateri otroci imajo močnejšo lakoto in zato bedijo pogosteje kot drugi. Hitro ponavljajoč se občutek lakote je lahko iz različnih vzrokov npr. hitro prebavljiv sladkor v otroški prehrani. Vodi do krajših intervalov hranjenja in je za starše – posebej ponoči- zelo utrujajoče. Gre za hrano za dojenčke, ki ne nahrani samo, temveč vpliva tudi na posebnost pogoste lakote. Vaš pediater vam bo zagotovo lahko predlagal ustrezen produkt iz bogate palete Novalac.
lp



(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 23:14:13   
only_me
eee, alja, hvala. To je to :D

Novalac NF pa je mleko za večerni obrok, oz. mleko za dojenčke, ki so pogosteje lačni. In jaz to malemu devam zvečer, pa mi noč prespi. Sem pa slišala, da je v AUT novalac cenejši in cem nameravala kupit. Pa se nisem znašla, ker imajo oni drugačen oznake kot mi. Samo 1 in 2 sta isti.

Hvala še enkrat.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 23:22:47   
nemrak
user posted image user posted image ,
v Avstriji iamjo samo navadni Novalac pakiran po 800g, drugi so po 400g

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 23:32:28   
ALJA75
Ni za kaj only_me, z veseljem pomagam, če le lahko.

Nemrak ali ti kupuješ Novalac v Avstriji? Če ja, koliko pa stane 800g?
Toliko se govori o tej Avstriji, da se bom res morala vsesti v avto in odpeljati čez mejo, saj moram skoraj vsak teden kupiti novo škatlico.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac NF v Avstriji
23.1.2008 23:42:50   
bsasab
Se pa res spalca it v Avstrijo, ta Nocni (H) je tud pakiran po 800g, pa navadni je res dost cenejsi kot pr nas..., bo res treba v Avstrijo po zalogo Novalaca...user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novalac NF v Avstriji
24.1.2008 7:57:55   
nemrak
user posted image user posted image ,
2 meseca nazaj sem bila v Avstriji in sem kupila navadni Novalac . Takrat je stal 9.98 eur 800g . Je pa problem, ker ga nikjer (bila v treh lekarmah) ni na zalogo. Dop so mi ga naročili, da sem prišla ob 14.30 po njega. Š edobro da sem imela opravke beri šoping.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novalac NF v Avstriji
24.1.2008 8:55:32   
only_me
nemrak, na onem linku, ki sem ga pripela, je tudi novalac H pakiran po 800 gramov. Pa vsi ostali tudi. Tak da dvomim, da sta samo 1 in 2 po 800g.... Mogoče v določenih lekarnah. Sam, če pa naročim, pa bi mi zrihtali,a?

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novalac NF v Avstriji
24.1.2008 16:41:14   
Mat3ja22
ja novalac se splača kupovat v avstriji. sem kupla 800 g 1 po 9,95 evr. je pa res, da ga večkrat nimajo na zalogi ampak ga je treba naročit. dobiš ga pa še isti dan.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novalac NF v Avstriji
24.1.2008 20:11:25   
only_me
hja, Mat3ja22, te naju pa en izlet v Avstrijo čaka :D



(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novalac NF v Avstriji
24.1.2008 23:49:35   
ALJA75
Dobro bi bilo imeti tel. št. najbližje avstrijske lekarne in naročiti, potem pa samo dvigniti.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novalac NF v Avstriji
25.1.2008 10:35:04   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz imam tel iz Leibnitza (Apotheke  Zum Hirschen) v centru kraja.

Če kateri koristi  tel. 03452/82010
e-mail : [email=azh-leibnitz@aon.at]azh-leibnitz@aon.at[/email]

delovni čas pon-pet 8-12.30   14.30-18
                  sob  8-12

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novalac NF v Avstriji
25.1.2008 17:03:54   
Rožica*
Sem ravno nameravala odpreti temo in povprašati, pa vidim da tu debatirate, pa še Avstrija mi je blizu.
A katera ve če ga prodajajo tudi v kakšni drogeriji ( npr. Bipa ) al samo v lekarni?

Kakšne izkušnje pa imate z tem Novalakom NF?

Mi ponoči zelo, zelo slabo spimo, nevem v čem je problem zato bi želela poizkusiti s to hrano zvečer.
Stara sva 5 mesecev in pol in mu trenutno dajem zvečer v moje mleko rižolino, nekega pozitivnega učinka na količino spanca ne zazanavam, še vedno se prebujamo na 2 do 3 ure ponoči, včasih tudi prej.
Menite da je to mleko bolj nasitno od rižolina? Oziroma za kakšno starost otroka je to mleko primerno?


lp.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novalac NF v Avstriji
25.1.2008 18:55:48   
only_me
rožica, jaz uporabljam novalac NF os prvega dneva, kaj sma doma. Pa mi je na začetku spal po 4 ure, zdaj pa po 7, tudi 8 v kosu. Ne vem, ali je to od tega mleka, ali pa.... z običnim pa ne upam probat.
So pa nekatere punce tudi pisale, da ni haska od tega mleka. Probaj, pa boš vidla.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novalac NF v Avstriji
26.1.2008 6:42:59   
Mat3ja22
rožica- Kolkor vem imajo Novalac tudi v Avstriji samo v lekarnah. medtem ko se drugo mleko, npr. Hippovo, Aptamil prodajajo v trgovinah (sem ga vidla v trgovini Bila)

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novalac NF v Avstriji
26.1.2008 13:05:49   
Lusa
Ravno danes sem bila v A v lekarni(imam 3km do nje) in mi je farmacevtka rekla ,da novalac NF pri njih ni in da ve ,da pri nas obstaja.

Drugače pa tudi jaz ne vidim kakšne razlike med navadnim in nočnim novalacom.Zdi se mi oz. sem opazila ,da se še hitreje prebuja po tem nočnem mleku.Ko bo že toliko večja ,bom ji kaj noter zmešala in bomo videli.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novalac NF v Avstriji
26.1.2008 20:55:50   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Ravno danes sem bila v A v lekarni(imam 3km do nje) in mi je farmacevtka rekla ,da novalac NF pri njih ni in da ve ,da pri nas obstaja.


kaj pa bi te naj bil tale njihov Novalac H??? Pa še opis je tak, da ustreza....

zdaj sem pa čisto zmešana......

Vem da na avstrijski strani od Novalaca H različice ni, je pa na spletni strani ene od lekarn... Po moje ne bi dali gor, če ga ne bi bilo... razen, če ga ni samo v tej lekarni....user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novalac NF v Avstriji
26.1.2008 21:16:23   
kai1
Jaz uporabljam Novalac NF že od začetka. Vsebuje pa OH, ki počasneje razpadajo, tako, da je otrok dlje sit.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novalac NF v Avstriji
27.1.2008 9:35:43   
Lusa
only-jaz v njihovem linku sploh ne vidim novalaca z oznako H ,kje si ti to našla?

Drugače je pa baje samo ta novalc 1 pakiran po 800 g in stane 9,95eura ,ostali so pa po 400g in se vseeno še vedno splačajo kupit v A ,ker je cena ok.7eurov.

Glede nočnega novalaca bom poskusila kontaktirat osebje prav po tem linku.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novalac NF v Avstriji
27.1.2008 21:09:42   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: only_me

ja na www.novalac.at se meni tudi noben ni zdel.... Pol sem pa našla stran ene lekarne, pa majo še eno vrsto novalaca, ki ga na omenjeni strani ni. In sicer Novalac H.
Povezava:
stran




Klikni na "stran", tam boš našla. In na tej strani so vsi novalaci tudi 800g

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novalac NF v Avstriji
27.1.2008 21:14:13   
only_me
al pa če greš na to stran
Tu pa je napisano, katere novalace vse imajo in cena. Ampak to verjetno sam ta lekarna.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novalac NF v Avstriji
27.1.2008 21:14:29   
only_me


al pa če greš na to stran
Tu pa je napisano, katere novalace vse imajo in cena. Ampak to verjetno sam ta lekarna.


(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novalac NF v Avstriji
28.1.2008 0:01:11   
ALJA75
 nemrak hvala za telefonsko, bom poklicala pa da vidimo

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?