|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
1.8.2004 7:43:09   
Žirafca Helena1
Zanima me, če ste kaj že naročale/i ta voziček, ki ima v Infantinu v predprodaji 10% popusta?

Kaj mislite o njem?

Pa še to: tiste/i ki imate kateregakoli trikolesnega Quinny-ja, ali zavzame veliko prostora v avtu???????

Hvala za odgovore!

Helena:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
1.8.2004 12:30:51   
_Arwen_
O Quinnyju drugače vse najboljše, ampak v avtu pa res zasede veliko prostora...

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
1.8.2004 16:48:31   
miselinka
Smo imeli sicer Quinny Fashion 3XL, pa je samo podvozje zasedlo skoraj cel prtljaznik, res pa da nismo snemali koles. Kosaro pa smo vozili na sovoznikovem sedezu. Ko nismo vec potrebovali kosare, smo ga prodali in kupili marelo.

Sicer pa tako vsi vozicki, ki niso marele zasedejo v avtu ogromno prostora.

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
1.8.2004 21:29:11   
Aly
Mi smo bili včeraj v Infantinu, ogledali in "preizkusili" smo razstavni Ouinny Freestyle 3XL comfort ter ga tudi naročili :bravo:. Naročilo bo realizirano v septembru, saj so za mesec avgust sprejeli že dovolj naročil in sedaj že prejemajo prve naročene vozičke.... Torej, če voziček naročiš, dobiš na ceno 103.990,00 10 % popust, torej je končna cena 93.591,00 SIT. Naročili smo si tudi košarico Dreami, saj menim, da je kljub izboljšavam tega modela (hrbtni del se lahko položi, sedišče obrnjeno naprej ali nazaj ter vrtljivo prednje kolo), otroček v košarici čez zimo bolj zaščiten. Za košarice imajo popust le za določene temnejše barve (črna, temno plava....), medtem, če naročiš posebno barvo, popusta ni.


Prav tako sem včeraj prejela katalog Schmida iz Avstrije, v katerem je navedno, da je cena tega modela 435 Eur, košarice Dreami 182 Eur......, daje pa 10 % na plačilo z gotovino - torej ni nič ceneje :( !



Lp Aly

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
2.8.2004 8:53:13   
malika
Imam model fashion in sem z njim zadovoljna.Vlačimo ga povsod zraven in nisem mnenja, da zavzame toliko prostora, ker se da zložit na minimum.Ko smo dali kolesa dol, sem ga z lahkoto dala tudi v C3.

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
2.8.2004 9:38:18   
Miša7
Dober dan vsem forumkam:sloncek:

Mi pa imamo "parajt" Quinny freesrayle 3xl, pa jajčko zraven, zdaj pa še razmišljamo o košari, ker je res pozimi full zaščiten pred mrazom, pa tako lepo aja lahko noter.:duda:

V infantinotu jih imajo zdaj res poceni, sem jim poslala mail, da bi jo mi tudi imeli, ampak sem gledala na nemški strani e-bay, pa tam stane 133 evrov+poštnina, tako da je tudi fejst ugodno proti nam ali pa Šmidu:zmeden:.

Lep dan vsem, Miša 36t9nebesa

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
2.8.2004 16:31:50   
Miša7
Tako, pa smo naročili še košaro kar pri infantinotu, pa nam jo v roku 1 tedna pošljejo po pošti v Maribor.
Plačamo samo košaro Dreami-okrog 33.000 po povzetju, poštnine pa nič.:bravo:

Je sedaj pri nas res najbolj ugodno, sem vse preverila.

Aja, imamo Quinny freestayle 3xl, malo sem zabrkljala tam gori s črkami!:ups:


(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novi Quinny Freestyle 3 XL Comfort
2.8.2004 21:05:25   
Aly
Sem včeraj glede košarice podala napačni podatek, vendar ne po svoji krivdi - informacija od prodajalke. Namreč v akciji imajo kar pestro izbiro barv košaric (tudi svetlejše), le da jih imajo v skladišču uvoznika Sitrade. Sem danes ponovno po telefonu kontaktirala - in prav tako, kot Miša, naročila košarico v akciji, ki mi jo bodo pripeljali na dom proti plačilu po povzetju. Mislim, da se splača ;)

http://www.infantino.info/default.cfm?Jezik=Si&Kat=030105&ProdID=44


LP:rozica: Aly





(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?