|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novo leto 2007
25.9.2006 22:35:58   
facka
Zanima me, če imate že kaj v mislih novoletne praznike, kam se boste podali, hribi, morje? Mislim, da je potrebno že sedaj razmišljati, ker zadnja dva meseca je pretežno že vse zasedeno

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novo leto 2007
25.9.2006 22:40:46   
Bubamaraa
Midva boma šla še z enim parom po vsej verjetnosti v Beograd ali Prago.......Morm iti še v agencijo,da mal pogledam ponudbo.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novo leto 2007
25.9.2006 22:42:10   
Marogica
Midva bova letos PRVIČ domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novo leto 2007
25.9.2006 22:45:09   
kofetek2010
močno upam, da letos ne bomo doma user posted image  je bilo lani dovolj user posted image  


upam, da jo bomo mahnili kam na smučarijo ali v tople kraje, moram prečekirat kako je s počitnicami letos user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 0:29:30   
Jacqueline
Letos bi šla nekam stran od vsega pompa, res uživat v dvoje. Razmišljama o kakšem malem mestecu v Avstriji ob kakšnem jezeru ali nekaj podobnega!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 6:33:57   
Mojca20
Rada bi šla v kakšno majhno gorsko vasico, da bi bil sneg, a žal bo realnost drugačna. user posted image
Doma bomo kot ponavadi, saj vedno ravno takrat šparamo za smučanje, ker gremo vsako leto januarja ali februarja v tujino na smučanje.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 7:01:33   
srki
Mi bomo po vsej verjtosti tudi doma, mene sploh nikamor ne vleče, najrajši sem doma, se zleknem v postejo, kadar hočemuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 7:30:07   
darjatimci
Zame še vedno najlepše v hribih, v koči,če je še prava zimska idila je pa sploh čudovito.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 8:36:39   
nataša k
Mi smo vsako leto doma in mi tako kar paše. Sicer pa pride en kup prijateljev, tako da nam ni nikoli dolgčas. Tudi letos bomo 90% doma. Sicer pa se nismo še o tem nič kaj pogovarjali.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 8:56:16   
soncece24
Doma al pa pri kakih prijatljih. Vsako leto nekdo organizira domačo fešto - to je najboljša varianta. Jaz nisem za neke večdnevne zadeve za novo leto, 1. se najrajši zbudim v svoji lastni posteljici!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 9:05:55   
rija
Meni je najlepše doma.

Da bi šli kam, pa je brezveze, ker so cene navite do maksimuma.
Tako je recimo najceneje in ful lepo, ker ni gužve iti smučat tam 4,5 januarjauser posted image

Sva bila samo enkrat v enem velemestu za božič in sem skoraj znorela, ker je bilo toliko ljudi, da nisi mogel stopiti ne levo in ne desno.....jaz pa sovražim tako gužvouser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 26.9.2006 9:09:07 >

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 9:50:50   
lelaval
Verjetno bom kar doma z otroci (ali pa s prijatelji družinsko praznovanje), ker je moj v taki službi, da bo milijon procentno delal.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 12:29:33   
anckabancka
Za novo leto bom zelo blizu porodnišnice ali pa kar v njej. user posted image

Rok imam 31.12.2006!

Vsaj letos me ne skrbi, kje bom za silvestrovo.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 12:42:57   
mojamura
mi bomo za novo leto, kot že vsako leto do zdaj pri mojih starših ali pa doma....niti nimamo denarja (se mi zdi škoda 10...0 sit ali več za eno osebo dat za novoletni meni), niti me posebej ne vleče ven

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novo leto 2007
26.9.2006 13:18:34   
viv_
Mi bomo tradicionalno doma... Bomo imeli "večer odprtih vrat", pa kdor pride pride... user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 11:37:47   
Sulfinija
Midva boma pa šla letos kar v Budimpešto.Je ful zanimiva ponudba in ne predraga.Meni je najlepše ,če nisem doma.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 11:41:12   
Primoza
Mi smo bili do zdaj tradicionalno doma, ne vem, morda bomo letos prvič naredili izjemo. Glede na avtocesto, ki omogoča priti v parih urah do Dalmacije, se bomo morebiti odločili tudi za kako tako varianto.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 11:44:02   
Anonimen
Kot vedno doma. Itak ima tastar 31.12 RD, tako da nismo nikoli sami. Pa tudi če bi bili. Najš se do nezavesti, se zlekneš na kavč, z  lahkoto počneš to, kar pravi Rosada tukaj http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1147311&mpage=1&#1147820 int ako naprej.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 12:34:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza
do Dalmacije, se bomo morebiti odločili tudi za kako tako varianto.


Lepo!!

Ne pozabite se oglasit pri nas v Splitu user posted image .

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 13:14:16   
jana26
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mi bomo tradicionalno doma... Bomo imeli "večer odprtih vrat", pa kdor pride pride... user posted image



Pri nas bo enako že tretje leto.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 13:24:43   
Primoza
Drži, pošljemo decembra kako ZS. Seveda pa je zadeva še zelo v pred-načtovanju. Rad bi združil obisk Dalmacije z ogledom kakega od plezališč na tistem koncu npr. Omiša ali kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 13:27:08   
Anonimen
Ali pa Paklenice malo prej.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novo leto 2007
15.10.2006 13:31:00   
Primoza
Ja, tudi tam je precej znano plezališče, samo vprašanje, kako se da plezati ravno decembra. Običajno odhajajo v Paklo za majske praznike ali malo prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novo leto 2007
16.10.2006 7:39:34   
Anonimen
Po moje se pa kar da, ker višine itak ni take, da bi bilo velik snega, plezališče je pa itak taprvo čsito ob vznožju hribov. Ne vem, za probat je, lahko pa se pozanimam, če hočeš.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novo leto 2007
8.12.2006 19:02:51   
Anonimen
A zdej že kej bolj veste kako in kam za silvestra? Midva sploh ne veva kam.  Kakšna gneča tudi meni ne diši. Najraje bi bila v dvoje sama ali pa še z enima do dvema paroma. Do zdaj je bil na sporedu Bohinj pa sem se ga že malo naveličala, ker gremo tja za novo leto in potem še na smučarijo. Letos smučarija odpade, ker si nočem kaj nardit.
Za kakšne tople kraje mi je zdaj škoda denarja (študentka) tko da res ne vem kaj naj. Edina varianta je doma ampak nimava pa še vsega opremljenega tako da nimamo kaj počet. No kaj naj?
Dejte kak nasvet?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?