|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 10:57:27   
Tejči
Pes je prepuščen sam sebi, ženska, ki bi morala skrbeti za njega, se raje goni okoli, moški ima prepoved približevanja domu. Klicala sem policijo, a mi niso znali točno povedati na koga se naj obrnem da kužeka odpeljejo. Gre za okolico Maribora. Danes in včeraj sem ga hodila jaz hranit, a tako ne gre v nedogled. Kuža tako nima nič od njih in si zasluži boljše lastnike. Če pa je katera zainteresirana za njega, pa naj javi. Je leto in pol star dalmatinec, cepljen,... Ampak to se mora urediti danes! Prosim za kako tel. na koga naj se obrnem..ali je to azil, ali kaj???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 11:00:51   
tancy25
Poskusi poklicati na te številki
051 30 44 35 Polona; 041 71 37 32 Ada
Zavetišče Horjul


Upam,da ti bodo lahko pomagali.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 11:18:09   
pomar*ANČA*
a ni tako, da  bi mogla občina v takem primeru ukrepati? kaj pa veterinarska inšpekcija?

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 11:18:43   
Arwenko
Na žalost je tako, da zavetišč ene more odpeljati lastniškega psa, tudi če se za njega slabo skrbi. Če pes nima osnovne oskrbe, se pravi koče, hrane in vode lahko podaš prijavo na veterinarsko inšpekcijo, ki pride pogledat in le ona lahko odredi odvzem psa uradnemu zavetišču. 

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 11:19:28   
Anonimen
Veterinarska inšpekcija.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 11:22:01   
Tejči
Sem klicala veterinarsko inšpekcijo in so rekli, da bodo šli preverit, a to ne bo tako hitro, ker ni tako hudo mučenje.. Mislim haloooo..a pes brez vode in hrane, na verigi, sicer v hiški...a to ni mučenje??? Seveda me je gospa prosila, če lahko jaz poskrbim, da bo imel hrano in vodo...ja, lahko, a sem 15 km stran doma...ampak to jih ne zanima...če bi kdo imel kužka bi mu bila zelo hvaležna!!! 

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 12:57:52   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: tancy25

Poskusi poklicati na te številki
051 30 44 35 Polona; 041 71 37 32 Ada
Zavetišče Horjul


Upam,da ti bodo lahko pomagali.

tuki ti pa že nebodo pomagaliuser posted image  jaz sem enkrat hotla oddati kužika in 2 mucka, pa so rekli, da jih imajo preveč in so me napodili stranuser posted image user posted image Pa še plačati morašuser posted image

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:12:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23


IZVIRNO SPOROČILO: tancy25

Poskusi poklicati na te številki
051 30 44 35 Polona; 041 71 37 32 Ada
Zavetišče Horjul


Upam,da ti bodo lahko pomagali.

tuki ti pa že nebodo pomagaliuser posted image  jaz sem enkrat hotla oddati kužika in 2 mucka, pa so rekli, da jih imajo preveč in so me napodili stranuser posted image user posted image Pa še plačati morašuser posted image


Ja verjetno je blo polno ne. Kam pa naj jih da če ni več placa?
Pa ne moreš kar prnest žvali pa jih oddajat. Ona more tud od nekje denar za njih dobit da jih nahrani in vse. Pa prostor more met. Običajno od občin. Če pa nima pogodbe z občino....

Plačat pa ni treba nič. Smo že dva psa peljali k njej k smo ju najdli ob cesti v gozdu pa nismo nič plačeval. Ne vem no....dvomim da razlike dela....

Sigurno pa ne jemlje živali iz maribora. Sploh pa ne če ima žival lastnika in ji ni bila odvzeta. To se ne sme.

Ne vem sicer kako imaš namen oddat žival, ki ima lastnika? Kaj bo pa lastnik rekel na to?


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 26.2.2009 13:14:33 >

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:15:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Sem klicala veterinarsko inšpekcijo in so rekli, da bodo šli preverit, a to ne bo tako hitro, ker ni tako hudo mučenje.. Mislim haloooo..a pes brez vode in hrane, na verigi, sicer v hiški...a to ni mučenje??? Seveda me je gospa prosila, če lahko jaz poskrbim, da bo imel hrano in vodo...ja, lahko, a sem 15 km stran doma...ampak to jih ne zanima...če bi kdo imel kužka bi mu bila zelo hvaležna!!! 


Inšpekciji moraš običajno kar težit, da premaknejo riti. Psa pa ne smeš kar odpeljatuser posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:28:37   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Pes je prepuščen sam sebi, ženska, ki bi morala skrbeti za njega, se raje goni okoli, moški ima prepoved približevanja domu. Klicala sem policijo, a mi niso znali točno povedati na koga se naj obrnem da kužeka odpeljejo. Gre za okolico Maribora. Danes in včeraj sem ga hodila jaz hranit, a tako ne gre v nedogled. Kuža tako nima nič od njih in si zasluži boljše lastnike. Če pa je katera zainteresirana za njega, pa naj javi. Je leto in pol star dalmatinec, cepljen,... Ampak to se mora urediti danes! Prosim za kako tel. na koga naj se obrnem..ali je to azil, ali kaj???


http://www.azilmaribor.org/kontakt_lokacija.html

Mogoče na tem naslovu.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:29:44   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Sem klicala veterinarsko inšpekcijo in so rekli, da bodo šli preverit, a to ne bo tako hitro, ker ni tako hudo mučenje.. Mislim haloooo..a pes brez vode in hrane, na verigi, sicer v hiški...a to ni mučenje??? Seveda me je gospa prosila, če lahko jaz poskrbim, da bo imel hrano in vodo...ja, lahko, a sem 15 km stran doma...ampak to jih ne zanima...če bi kdo imel kužka bi mu bila zelo hvaležna!!! 


A to si na MB vet. inšpekcijo klicala?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:32:40   
puncica
Jaz bi v tem primeru poklicala društvo proti mučenju živali.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:45:26   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Sem klicala veterinarsko inšpekcijo in so rekli, da bodo šli preverit, a to ne bo tako hitro, ker ni tako hudo mučenje.. Mislim haloooo..a pes brez vode in hrane, na verigi, sicer v hiški...a to ni mučenje??? Seveda me je gospa prosila, če lahko jaz poskrbim, da bo imel hrano in vodo...ja, lahko, a sem 15 km stran doma...ampak to jih ne zanima...če bi kdo imel kužka bi mu bila zelo hvaležna!!! 


A to si na MB vet. inšpekcijo klicala?



Ja, na MB vet. inšpekcijo sem klicala.

Ne vem sicer kako imaš namen oddat žival, ki ima lastnika? Kaj bo pa lastnik rekel na to?


Lastnik bi že dalj časa rad oddal kužeka, saj enostavno nimajo časa, da bi se ukvarjali z njim. Sedaj pa so nastopili še drugi problemi... Kuža morwa vstran, čimprej, tem boljše za njega....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:54:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Sem klicala veterinarsko inšpekcijo in so rekli, da bodo šli preverit, a to ne bo tako hitro, ker ni tako hudo mučenje.. Mislim haloooo..a pes brez vode in hrane, na verigi, sicer v hiški...a to ni mučenje??? Seveda me je gospa prosila, če lahko jaz poskrbim, da bo imel hrano in vodo...ja, lahko, a sem 15 km stran doma...ampak to jih ne zanima...če bi kdo imel kužka bi mu bila zelo hvaležna!!! 


A to si na MB vet. inšpekcijo klicala?



Ja, na MB vet. inšpekcijo sem klicala.

Ne vem sicer kako imaš namen oddat žival, ki ima lastnika? Kaj bo pa lastnik rekel na to?


Lastnik bi že dalj časa rad oddal kužeka, saj enostavno nimajo časa, da bi se ukvarjali z njim. Sedaj pa so nastopili še drugi problemi... Kuža morwa vstran, čimprej, tem boljše za njega....



Aha....pol se strinja z oddajo?

Daj pol kkšn oglas, čim več oglasov da oddajate kužka.....
Upam da vam ratauser posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 13:58:51   
Amoss
V tem primeru Azil ne bo naredil nič in tudi mb azil psa nebo sprejel, vet. inšpekcija pa ravno tako ne naredi nič, tako da bo pes prepuščen sam sebi in milosti dobrih ljudi.Govorim iz izkušenj saj sem pred kratkim imela podoben primer.
Žal tako je user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 14:10:28   
Klaudia
Mi smo že 2x dobili obisk inšpekcije zaradi spora s sosedo. Pes ima 15m2 velik pesjak obdan z drevesi tako da je senca, ima ogromno kočo in pod kočo je tudi prostora ogromno za ležat. Vsak dan svežo vodo in hrano...


In zaradi takih primerov inšpekcija ne more ukrepati takrat ko bi res lahko. Žalostno user posted image ... če bi bilo zakonsko da ne smeš bit anonimen, ko oddaš prijavo, bi bilo tega veliko manj.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 14:12:15   
Mišni
Če se gospa, ki se goni naokoli, strinja, potem res daj čimveč oglasov na radie, v časopise ....

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 14:14:57   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če se gospa, ki se goni naokoli, strinja, potem res daj čimveč oglasov na radie, v časopise ....


Mislim da ti je to edina možnost

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 14:23:01   
marjetica23
najboljš da daš oglase v nedelski dnevnik (sicer je malo za plačati,vendar se splača moja soseda je tam oddala 8 muckovuser posted image ), pa v salamonov oglasnik(zaston)......

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 14:40:53   
Volga
Kaj pa ti, ga ne moreš vzeti k sebi? Vsaj začasno, da se najde nov lastnik?

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 15:14:54   
andreja32
Pokliči društvo za zaščito živali Maribor tel. 02 480 16 60

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 20:30:47   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kaj pa ti, ga ne moreš vzeti k sebi? Vsaj začasno, da se najde nov lastnik?


Žal ne, ker smo v stanovanju, je prevelik..če bi bil kak mali, ki je navajen biti notri, bi ga takoj vzela..tako pa..iščem novega lastnika.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nujno!!! (mučenje malih živali)
26.2.2009 21:01:32   
Arwenko
tejči...registriraj se na mojpes.net...in oddaj oglas pod Kajin kotiček, za takšne primere ni potrebno imet nobenega izmed plačljivih paketov.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?