|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 7:27:25   
BUČKO
Kolk je taprava vročina malčka če je merjena v ritki na termometru pa kaže 39,2?A je to veliko za user posted image .Čist sem že zmedena user posted image
pa še to a kej rasaja a so vaši malčki tut kej bolni,naš je dobil včeraj vročino pa mu dons še ni padla,pa mislim da ga grlo boli ker hrano ful počas pozira.Al bi šle ve na dežurno?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 7:44:03   
Primoza
Med temi dvemi merjenji je približno 0,8 st. C razlike. Se pravi je korigirana izmerjena vrednost 38,4, ravno nekako za svećko. Dajte mu piti veliko mlačne tekočine, morda kak žajblov čaj če ga spije ali pa žajblov čaj z mlekom s sladkorjem ali medom - ta mešanica je dobrega okusa. Poskusite mu podtakniti žličko čebulnega soka z medom ali pa kar samega medu.

Kar pojdite k pediatru - če je grlo vneto, se nikoli ne ve če ni angina, ki terja zdravljenje z antibiotiki.

< Sporočilo je popravil primoza -- 20.11.2005 7:45:33 >

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 7:45:08   
india
A si  mu dala kaj proti vročini?
Če se ti zdi, da ni prave volje in da ne je kot je treba,potem bi jaz šla k zdravniku!

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 7:55:20   
BUČKO
Ja včeraj sem mu dala svečko pa dons zjutraj pa še ni nič bolje pa mal je sitkan tako da bomo šli po moje pes na dežurno.
Hvala za hitre odgovoreuser posted image

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 12:06:18   
vesna.com
Jaz moram pripomnit da pred 39(39,5 v kitki), ne dam sirupa, saj se telo ravno z vročino bori proti bolezni. In če daš prehitro zdravilo ne narediš nič pametnega.Samo paca se še dalj časa.

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno Še vedno ni jasno-vročina?
20.11.2005 12:23:54   
žiža
Naša je tud čist boga. V petek je začela kašlajt in iz noska ji ful teče. Včeraj sva šle v dežurno, pa je bila še cela najina zdravnica dežurna. Na plučkih ni blo nič slišati, ušeska so bila še OK. Dala mi je fiziološko za nos. Rekla je naj bom pozorna na dihanje, če bo več kot 40 naj pridemo nazaj.  Zdej je pa še vročino fasala merla sem jo pod pazduho in jo ima 38.6, nosek je čis zabasan, ven ji teče precej gost in zelen smrkuček.
Menda je pa okol Kranja precej bronhitisa.
Jaz jo bom popoldne k dežurnemu peljala, če slabša kot je zdele, drugač greva pa jutri k svoji zdravnici.
Bučko upam, da se ne bomo glih v dežurni srečal, bi blo bolje kje drugje.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?