|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujnost materinske šole
15.7.2010 15:29:05   
aleksa83
Pozdravljene,
zanima me, če je nujno hoditi v materinsko šolo ali je to stvar vsake posameznice?

pač me zanima.


_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 15:47:16   
emaa
Ni nujno, jaz nisem bila. 

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 15:56:27   
Marčevka2010
Meni se je zdela kar koristna, izveš tudi stvari, ki jih drugje ne moreš prebrat. Izveš pa tudi kaj takega kar že veš. Sicer se pa vsaka zase odloči.
Če je to prva nosečnost jo jaz kar priporočam.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 16:37:52   
tejči28
Za prvorodke se mi zdi kar koristno obiskovat MŠ,ker izveš kar dosti novega in uporabnega.Jaz sem prvič bila in mi ni bilo žal.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 17:04:37   
ninkica
Jaz sem tudi bila v materinski šoli in mi res ni bilo žal.Z mano je bil tudi mož in obema je bilo zelo koristno in zanimivo.
Je pa odločitev vsakega posameznika/posameznice

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 17:19:27   
mayci
Jaz sem hodila v prvi nosečnosti, tudi skupaj z možem, se mi je zdelo še kar zanimivo oz. mi ni bilo žal časa, ki sem ga tam porabila (je pa v Lj. trajala kar dolgo). user posted image
Zdaj pa je nisem obiskovala, ker se mi zdi, da ne bi izvedela nič novega...


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 18:04:00   
tix
Midva sva hodila. Nisem izvedela kaj dosti novega žal mi pa tudi ni bilo. Je pa ponekod obvezen za očeta če hoče biti prisoten pri porodu

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 18:43:39   
jakaracman
Nujno ni je pa zelo koristno in ti priporočam.

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 20:04:48   
Renesme**
Midva sva jo obiskovala 2006 v LJ, pa me zanima, a tisto potrdilo za moža še velja letos in se samo plača še, ali mora spet predavanja poslušat?
Hvala!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 20:07:18   
tannya
Za prvič je verjetno kar fajn, čeprav so si te šole med seboj zelo različne in niso vse ok. Jaz sem prvič bila, drugi se pa druga znajedemuser posted image .

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujnost materinske šole
15.7.2010 20:15:49   
birdy
Tako kot je večina rekla. Prvič se je splačal it, v dobi interneta sicer ne zveš veliko novega, je pa poseben filinguser posted image
Sej vem da se bo solzavo slišalo, ampak ko si tam med samimim nosečnicami, je prav poseben občutek. Jst bi šla tud drugič in zdej tretjič če bi imela čas, ravno zaradi tega občutkauser posted image Ampak žal se mi pri dveh otrocih to kljub vsemu zdi potrata časa (da bi bila tam, ne pa pri malih dveh).

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 13:42:22   
aleksa83
hmmmm

pozdravljene,...

še se vedno odločam user posted image

še bom videla kako in kaj

hvala vsemmm

user posted image user posted image user posted image vsemmm

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 14:21:09   
Marčevka2010
Škodit ne more. Sicer pa dobiš razpored predavanj in lahko greš le na tiste, ki te zanimajo. Za očete je določeno kaj morajo poslušat, da dobijo potrdilo. Čeprav nekje ne rabijo tega (Postojna).

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 14:23:23   
Anonimen
Brezveze.vse kar moraš vedeti imaš tudi na netu.pa tudi partner ne potrebuje nikjer tega potrdila da je lahko prisoten pri porodu

By ledenaa

(odgovor članu aleksa83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 14:31:10   
Marčevka2010
V Lj. ga rabiš, če se ne motim. Vsaj v ŠS so tako povedali. V Postojni, ko sva hodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 14:31:55   
zori82
Anonimen no tuki si se pa malo uštela... v Ljubljani je potrebno potrdilo, če želi biti partner prisoten, pa mislim da tudi v Mariboru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 15:22:20   
birdy
Ni res da rabi potrdilo... Samo brez obiskovanja materinske šole mora prisotnost pri porodu malo več plačat. Govorim za Lj.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 15:25:45   
janjja
Prvič sva hodila, sedaj, ko pričakujemo drugega pa ne, tudi ginek. mi je rekla da ni potrebno, partner bo vseeno pri porodu le plačat mora, pa prvič je tudi blo za plačat, čeprav je hodil.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 17:13:20   
zori82
birdy verjetno v tvojem primeru in ostalih, ker že imaš potrdilo od prej, ko ste hodle ni potrebno novega potrdila, ampak se samo več plača. Za prvorodke je pa obvezno (seveda samo v primeru da je partner zraven). Kolegica je ravno 14 dni nazaj rodila v Lj in mi posredovala informacijo.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 18:16:48   
Anonimen
zori ti povem iz prve roke: ne morejo in ne smejo prepovedati partnerju da ne bi bil pri porodu user posted image Samo plača več!!!

(odgovor članu zori82)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 20:06:54   
birdy
Ne, ne, ne zarad tega ker mi potrdilo že imamo... So tud leta 2007 v P povedal da oče ki nima opravljenega tega tečaja plača več kot tisti ki ga ima. Moj dragi pa je pri drugem porodu plačal toliko kot tisti ki ga imajo.
In ja, noben ne more preprečit očetu da je pri porodu zraven!!!
Pa še to: za take informacije k jih je povedala soseda, prijateljica,... že dolgo časa obstaja neki. To je telefon da se pokliče in vpraša kako je v resnici s tem. Pa ne leti to na nobenega sam mi gre na živce k eni dajo ven nepreverjene informacije pol pa vsi laopajo o tem pa sploh res ni!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 20:19:13   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: zori82

birdy verjetno v tvojem primeru in ostalih, ker že imaš potrdilo od prej, ko ste hodle ni potrebno novega potrdila, ampak se samo več plača. Za prvorodke je pa obvezno (seveda samo v primeru da je partner zraven). Kolegica je ravno 14 dni nazaj rodila v Lj in mi posredovala informacijo.



Pa dej ne govori neumnosti, lepo te prosim. Očetu živ bog ne more preprečiti prisostvovanja pri porodu, tečaj gor ali dol. Preverjeno pri sestrah v Ambulanti za patološko nosečnost v LJ!

Jaz nisem bila v MŠ ne prvič, ne drugič in tudi tretjič me tam ne bodo videli. Pa mislim, da ima mož dovolj prakse brez tega, da mu na tečaju nekaj govorijo. V KR, kjer sem obakrat rodila (sedaj bom v LJ) niti ne zahtevajo, da kdorkoli obiskuje MŠ.

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 23:18:34   
Najaa
Ma nikjer ne rabiš potrdila. x sem rodila v Lj P pa nikoli tud vprašali niso za potrdilo. Pa tudi plačal ni moj za prisotnost. 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nujnost materinske šole
16.7.2010 23:28:00   
zori82
No benika napadalna pa ne rabiš bit. Napisala si da si rodila v Kranju, kjer ne rabiš potrdila. No js pa govorim za Lj... in vse kolegice ki so do zdaj rodile prvič v Lj so mi enako povedale.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nujnost materinske šole
17.7.2010 9:33:37   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: zori82

No benika napadalna pa ne rabiš bit. Napisala si da si rodila v Kranju, kjer ne rabiš potrdila. No js pa govorim za Lj... in vse kolegice ki so do zdaj rodile prvič v Lj so mi enako povedale.


Nisem napadalna, ampak mi pa dvigne platfon, ko nekdo širi neresnice. Tretjič bom rodila v LJ in NE, OČE NE POTREBUJE POTRDILA IZ MŠ!!!

Da ne bo pomote sem dejstva preverila v sami porodnišnici.

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?