|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OBISK JE TU
9.9.2005 9:22:35   
hati
Pozdravljene!

Takole, gospa rdeča, točna kot vedno, se je ravno prikazala. Pa sej se je že včeraj naznanjala z vsemi bolečinami..ampak, sem mislila, mogoče sem pa noseča..ha ha... no ne jočem še, se bodrim in tolažim in upam. Ampak ne obljubim da bom zdržala do konca dneva. Zdejle sem zvedla da je soseda noseča in me je še malce bolj dotolklo. ampak sej bo.... more bit..... zdej bo klomifenska kura in bo... do miklavža pa more bit....

no malo sem se odkašljala, malo olajšala....

lep dan vsem skupaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   OBISK JE TU
9.9.2005 9:33:21   
Mijavček
hati,
me smo s tabo

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   OBISK JE TU
9.9.2005 10:24:59   
sonca
Ne obupat, mogoče se bo že nalednji mesec kaj prijelo. Ena je tako lepo napisala, da je bila cela žalostna ko je dobila M, ampak takrat še seveda ni vedela da je to njen prvi dan nosečnosti.Mogoče je tudi ta dan tvoj prvi dan. Vso srečo!

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   OBISK JE TU
10.9.2005 20:14:27   
Nejka23
Nikar ne bodi zalostna...Saj smo s teboj! in drzim pesti, da ti naslednji mesec pa le rata! Kar pogumno glavo gor, ter v akcijo!
Srecno!
Nejka

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   OBISK JE TU
11.9.2005 8:23:24   
Maša26
hati,

seveda bo. Že ni bil pravi mesec.

To ti pa še rečem: bodi vesela, da imaš točno. Poleg tega, da je to dober znak za delovanje tvojega teleščka , se še vse skupaj hitreje odvija.. Veš kakšna muka jo je čakat tja do 40 in več dni..... kako se vse to vleče... No pa tudi to preživimo.

Seveda si žalostna, kaj ne boš. Ampak takrat ko bo, bo najbolj pravi čas. Pika.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   OBISK JE TU
11.9.2005 16:20:53   
kapica
Tudi meni je zal zate , drzim pesti da bo cimprej.
Ne biti prevec zalostna, idi kam ven, na sprehod, zaposli se z necim .

Vedi da nisi sama .


(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   OBISK JE TU
11.9.2005 16:31:15   
Anonimen
Hati, sem se že spraševala, kako je s teboj.
No, sedaj pa s Klomifenom v nove boje in zmage. Držim pesti

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   OBISK JE TU
12.9.2005 9:39:12   
hati
Punce hvala za spodbudne besede. Ja sej pravim bo, bo... Ha ha, definitivno mi bo Miklavž prinesu pikico. Kristina, kako kaže pri tebi?

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?