|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 11:07:07   
Mimi*
Mi imamo doma OVČARKO,ki se je s sosedovim SAMOJEDOM (dolga dlaka,snežno bel)pred dvema mesecema imela zeeeelo rada.
Izzid-danes ponoči DESET psičkov!Dva sta popolnoma bela,ostali črni.
Čez dva meseca bodo rabili nov dom.
Kdor si želi psička,naj mi piše na mail mateja@lasvegas.si.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 11:17:00   
Marogica
Mi smo imeli dva samojeda. Ta starejši je pred 1,5 mesecema umrl. Seveda bomo imeli še psa. Bi lahko poslala kakšne slikice, kako izgledajo? Pa se to me zanima, od kod si?
Hvala in lp

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 11:23:59   
Mimi*
Sem iz Brezovice pri Lj.
Slikce bodo pa takoj,ko jih poslikam.Sicer so zdele itak še čisti ini mini mali cortki

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 11:24:24   
Anonimen
Jaaaa, slikce. V album jih daj, prooooosim.

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 12:13:53   
muki1
Joj, upam, da jih moj možnebo videl, ker smo čez tri tedne pri vas. On bi itak vse k hiši privlekel.

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 12:18:31   
Mimi*
muki1 je napisal/a:

Joj, upam, da jih moj možnebo videl, ker smo čez tri tedne pri vas. On bi itak vse k hiši privlekel.


Pol je pa tak,kakor jaz

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 12:26:55   
Anonimen
Pa jaz.

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   ODDAM PSIČKE
21.9.2005 13:22:33   
Iren@
Slikce lahko pošlješ na:
Društvo za zaščito živali lj, jesenice, Društvo proti mučenju živali trbovelje,
ne pozabi na mon-ov forum za ljubitelje živali,

društva ti lahko pomagajo pri oddaji oglasov v SN, GG, na lokalnih radijskih postajah, njihovih spletnih straneh.

Upam, da boš imela srečno in skrbno roko pri oddaji psov!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODDAM PSIČKE
28.9.2005 20:01:33   
Mimi*
user posted image Slikce so v albumu

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODDAM PSIČKE
28.9.2005 22:24:59   
Anonimen
Kako so lepi! Jaz sem tudi taka, da bi najraje vse vzela, ampak žal ne morem, ker imamo že dva kužija. Upam, da boš našla dobre lastnike zanje!user posted image

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODDAM PSIČKE
29.9.2005 13:01:29   
ursa_p
Zivjo!

Srcno si zelim, da bo za psicke pravilno poskrbljeno, kakor tudi za dojeco mamico, ki potrebuje posebno nego in posebno hrano (PS: To ne pomeni mleko)!

Stroski legla so zelo veliki.

Upam, da bojo sli psicki cepljeni od doma, ker je to tudi del oskrbe mladicka, ne samo mleko s katerim ga hrani mama! Pa razglistenje ... nujno potrebno in to cim prej s posebno pasto - dobite jo pri veterinarju!

Res si zelim, da jim boste nasli dobre lastnike, da ne bojo pristali na ketni, ali celo v zavetiscu. Pa upam, da boste tudi, ko bojo ze odsli v nove domove, preverjali kako in kaj se z njimi dogaja!

Uzivajte, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODDAM PSIČKE
30.9.2005 23:27:51   
tanaja*
Urša, se podpišem pod tvoj postuser posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODDAM PSIČKE
1.10.2005 8:23:01   
Katarina
ja, totalno so luštni, sladki, kukr cukrčki

psico dajte sterizirat in glejte, da mladički ne bodo pristali v zavetišču ali na ketni!!!

Bom prišla preverit kam si oddala psičke!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODDAM PSIČKE
3.10.2005 14:37:09   
Mimi*
Če bi hotela 100% preprečit,da psi potem ne bi bili na ketni al pa še kaj hujšega,bi jih mogla sama obdržatuser posted image

(odgovor članu Katarina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODDAM PSIČKE
4.10.2005 0:43:36   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: Mimi*

Če bi hotela 100% preprečit,da psi potem ne bi bili na ketni al pa še kaj hujšega,bi jih mogla sama obdržatuser posted image


Tole pa nikakor ne drzi! Marsikaj se da narediti, da psicki ne pridejo v napacne roke! Nove lastnike je potrebno preveriti (naj se slisi se tako cudno), mogoce pred oddajo psa pripeljati svojo psicko k njim, pa se tocno vidi kaj pes sme in kaj ne sme - samo predlog. Marsikaj se da narediti.
Ko enkrat ze odidejo v nove domove, se ne pomeni ... "oddali smo jih ... naj jim bo lepo" ... no, ja malenkost (tisti drugi del) ze drzi, ampak ... vi ste tisti, ki ste se odlocili za njihovo zivljenje in vi boste morali biti celo zivljenje na razpolago za njih. Preverjati boste morali kako psicki zivijo .. ce bojo ziveli v neprimernem okolju ali pa ce novi lastniki zanj ne bojo sposobni poskrbeti ste prvi, ki morate psa vzeti (vsaj zacasno) nazaj k sebi ... konec koncev je pes vas!
Naj se slisi se tako cudno, ampak tako je najbolj pravilno. Samo upam, da ne bom dobila odgovora ... "ja, kdo pa to dela" ... pa bom vseeno kar odgovorila ... tisti, ki imajo leglo iz ljubezni in ki vejo kaj jim psi pomenijo!!!

Kljub vsemu me se nekaj zanima. Nemski ovcarji imajo veliko tezav s kolki, zato me zanima ali je pes, s katerim se je imela vasa psicka tako zelooo rada, imel slikane kolke. To je prva popotnica mladickom, da bojo imeli vsaj kolke zdrave, ki pa so danes velik in hud problem. Upam, da imate slike kolkov oceta (ce ne tudi mame) in da sta brez displazije!
Ce ima pa ze samec slabe kolke, pa naj bo se tako lep, pa upajte, da bojo vasi malcki zdravi ... vsaj s tega vidika. Ni lahko imeti psa s hudo displazijo!

PS: Psicki se ne oddajajo pred 8. tednom, pa cetudi vam bojo sli ze posteno na zivce in boste zanje zapravili ze ogromno denarja (se enkrat povdarjam - imeti leglo je DRAGO) in vam bojo unicili ze marsikatero stvar! user posted image  Upam na najboljse!

Lp, Ursa

PS: Nisem grozna ... ampak psi si zasluzijo kvalitetno zivljenje in nikakor ne ketne ali zavetisca ali pa se huje ... uspavalno injekcijo!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODDAM PSIČKE
4.10.2005 23:57:09   
Anonimen
Tako sem jaz naredila, da sem psa, ki ga je mama oddala nekemu pijancu, šla iskat in vzela nazaj, ker za reveža sploh niso skrbeli. Zgodba je taka, da smo dobili brejo psičko, ki je imela 4 mladičke. Enega smo se odločili obdržati, tri pa oddati, vendar je mojo mamo ne vem kaj pičlo, da ga je enega dala v roke tistemu pijancu. Psa so vodili na sprehod samo zjutraj (!), torej 1x na dan, bil je totalno agresiven, ko sem ga vzela nazaj, samo nimam pojma, kaj so mu delali, edino lačen očitno ni bil, vsaj shujšan ni bil. No, samo jaz potem nisem zmogla tega kužka oddati naprej, doma sem se skregala na žive in mrtve, da ostane z mano in danes imam tako dva kužka, bratca in sestrico, ker sem se itak čez nekaj mesecev skupaj s tamalima dvema odselila na svoje. Ma se mi zdi, da mi je mali še danes hvaležen. Ali si pa domišljam. Ne vem. V glavnem, srečna sem, da imam oba!

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?