|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 21:20:11   
Nataša R.
Moj malček je star že šest mesecev in jaz še imam zmeraj odpor do sexa. Ne prenesem nobenega dotika ničesar, vedno imam kakšne izgovore. Kaj naj storim? Ali še ima katera takšne probleme?

Nataša R.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 21:46:38   
mamica tia
jaz pa ravno obratno.Kak naj recem...kr tak-sem bla potrebna ze takoj po carskem rezu,niti pocakala nisem 6 tednov do dovoljenih prvih odnosih.Kaj si se ful zredila v nosecnosti?
:sloncek:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:00:34   
Nataša R.
Ne nisem se zredila še celo nekaj kilogramov je šlo dol.
:angel:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:02:03   
mamica tia
potem pa ne vem kaj te zadrzuje?Se pocutis manj privlacno kot prej?Mislis da tvoj sedaj nate gleda bolj z materinskega vidika,kot pa na svojo zensko?

:sloncek:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:03:10   
Nataša R.
Med samo nosečnostjo sem se zredila za 11 kilogramov.
:angel:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:04:36   
mamica tia
to je ful lepo.
:bravo:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:05:24   
Nataša R.
Ne to sploh ne. Moj ima veliko poterplenja glede tega. nič me ne sili. Ne ne gleda grugači saj on bi samo meni ni.
:angel:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:09:38   
mamica tia
Mam prijateljico,ki ima podobne tezave kot ti,pa sem ji svetovala,naj si gre po eno ful sexi spodnje perilo,naj se tipi topi porihta,naj pozabi za trenutek da je ze mamica in se vrne v tisti cajt,ko sta imela spomina vredne spolne odnose.

je nardila,vendar je prvic bila polomija,ker jo je ful bolelo.
Ni obupala,vsaj zaradi njega je probala se enkrat,tako da sta se najprej samo cartala ob gledanju video kasete njune poroke,.....
zdaj pa je vse ql:sloncek:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:14:20   
Nataša R.
No ta predlog bom izkoristila ti naslednjič povem če je deloval.
:bravo:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ODPOR DO SEXA
8.7.2004 22:21:45   
mamica tia
upam da ti bo uspelo.Drzim pesti.Razmisljaj tak,da si svojemu dala nekaj tako velikega,nekaj tako pomembnega in lepega-otroka.Ta cilj je bil dosezen,postavi si sedaj novega,vendar po zgornjem opisu podobnega.
Me razumes?
:sloncek:

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ODPOR DO SEXA
9.7.2004 8:42:06   
Mima
A slučajno otrok spi v isti sobi kot vidva??
Najina še vedno spi v spalnici in me je na začetku to tako motilo, da se sploh nisem mogla sprostit in zato mi tudi ni pasalo, da me se me partner kaj dotikal. Potem mi je bilo pa tega dost in sva presedlala v dnevno na kavč. Tam pa ni bilo nobenih zadržkov več.
Vse je samo v glavi res.

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ODPOR DO SEXA
9.7.2004 9:00:58   
Petra5
Moj tud že lep čas čaka... Odkar sem zanosila me je čist minil.

Petra5 (19T)

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ODPOR DO SEXA
9.7.2004 9:10:13   
Mina1
ja, tudi mojega razganja, jaz sem pa tolk fuč, da padem v posteljo kot klada:)-:)-:)-

Pa vem, da ni smešno in tako, ampak;)

pa-pa, Mina1, 7t

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ODPOR DO SEXA
10.7.2004 10:30:23   
petra + zoja
ciao,
meni pa je po porodu bilo ful, sedaj pa sem začela jemati tablete in glej fulll mi je minilo, in kaj naj sedaj, ja verjetno bomo kar morali nehati jemati, bomo pa imeli še enega malega dojenčka.;)

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ODPOR DO SEXA
9.8.2004 9:12:27   
melly
Poznam ta občutek. Jaz sem za to krivila hormone. No, s časoma se bo tudi to poštimalo. Sinko je star 9 mesecev in zdaj bi pa jaz kar naprej. Me ima mož na momente že kar polno glevo ko mu vsako prosto minuto težim. brez panike. Ene pač potrebujemo več časa.

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?