|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 20:44:20   
žoga
ZANIMA ME KOLIKO PRIBLIŽNOuser posted image  DOBIŠ OTROŠKIH DOKLADOV-ČE SI MATI SAMOHRANILKA IN IMAŠ PLAČE 150 000 TOLARJEV.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 20:49:28   
triša
Odvisno kolko otrok imaš in koliko dobiš preživnine.

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 21:09:13   
žoga
OJ IMAM ENEGA OTROKA IN PREŽIVNINE 25 000
LPuser posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 21:15:47   
sazi
poglej si vse o otroških dodatkih na strani
http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?p_id=4&id=74&kat=32&podkat=

pomembni so tvoji bruto dohodki (če je tistih 150.000 neto, to ne pove dovolj)
nisem šla gledat, koliko je napisano, ampak vem, da je dodana tabela s % povprečne plače in pripadajočimi dodatki.
Povprečna plača v SLO je trenutno nekje okoli 285.000 sit (bruto, seveda)

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 21:18:55   
Gina
Evo, čisto točen podatek dobiš, če pogledaš, koliko imaš povprečni dohodek na družinskega člana v preteklem letu. To ti piše npr. v vlogi za znižano plačilo vrtca, če si jo oddala, oz. dobila odločbo. Sicer pa si izračunaj sama, glede na dohodninsko odločbo lanskega leta. Če pa tudi tega nimaš, potem pa svojo plačo deli s številom družinskih članov (če si samohranilka z enim otrokom, deli z 2), množi s 100 in rezultat deli s 185.000.-(oz. s povprečno slo. plačo) . Če imaš npr. 150.000.- plače, pa če sta dva, boš dobila otroških dodatkov 9.200.- na mesec

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/starsevsko_varstvo_in_druzinski_prejemki/druzinski_prejemki/uskladitev_zneskov_druzinskih_prejemkov/

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 21:20:51   
Gina
Pa kaj mi je zdaj to raztegnilo čez celo stran. Sem začela pisat še preden si napisala, da imaš 1 otroka. Tu notri nisem vštela preživnine, ampak mislim, da ti nič ne spremeni. Da je še zmeraj 9 jurjev, ne padeš v nižji rang.

(odgovor članu žoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTROŠKI DOKLADI
28.10.2006 22:23:37   
soncek&luna
tukaj si vnesi podatke pa bos dobila tocen izracun

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOT.asp

men je izracunal do stotina tocno.... prezivnina pa nic vec ne vpliva na visino dodatka, vpisati jo pa moras vseen

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?