|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obisk v dvoje
29.12.2005 11:22:22   
suzi
Punce živjo. Ne vem če ima katera že glede tega izkušnje, 3.1.2006 imam prvi obisk in UZ pri ginekologu na gin. kliniki v Ljubljani, pa bi moj neizmerno rad šel zraven da sliši srček svojega srčka. A je katera izmed vas pripeljala svojega na prvi pregled?
Drugače pa vsem nosečkam, bodočim očkom in malim pikicam, vse najlepše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 11:25:53   
Katrin
JAAAAAAAAAAA!

Kar pojdita skupaj, če si to želita. Tam pa potem itak vprašaš in poveš, da je tudi očka zraven. Mislim, da ne bo težav, tudi imidva sva bila skupaj v Lj (jaz sem imela sicer v kliničnem centru).

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 11:30:50   
suzi
Hvala za odgovor, bova šla kar oba.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 11:32:10   
DrejcDrejc
Če imaš prvi pregled, obstaja možnost, da se še ne bo nič kaj videlo. Ne vem, v katerem tednu nosečnosti boš takrat. Je pa odvisno od G do G, koliko dopuščajo prisotnost partnerja pri pregledih. Če boš šla pozneje na pregled nuhalne svetline, tja obvezno vzemi tvojega dragega - tam se res izplača, vse se lepo vidi, otroček je ravno prav velik za ultrazvok. Jaz ga na prvi pregled nisem vzela zraven, ker se tudi ni nič kaj videlo, en mali flekec na slikci. Najbolje, da kar v ambulanto pokličeš in vprašaš za mnenje.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 11:41:20   
suzi
Ko grem na pregled bom v 9 tednu. Glede na knjige, ki jih zdaj prebiram in mi jih vsa žlahta nosi, naj bi se že malce videlo. Bomo videli, če nič drugega bom vsaj zadovoljila silni želji mojega dečkota, ki ga itak vse kar se tiče njegovega otročka zanima. Že ko sem šla na pregled k G preden sva zanosila, je hotu bit zraven.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 11:46:30   
Marogica
Prvi UZ je ponavadi vaginalen in takrat imajo ginekologi dostikrat problem s tem, da bi bil bodoči očka zraven. Najbolje je, da pokličeš in vprašaš. Pri ostalih UZ pa ni problemov, če je ati zraven.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obisk v dvoje
29.12.2005 14:45:04   
Anonimen
Pri nama je to že samoumevno. Pri prvi user posted image je bil vedno z menoj, prav tako tudi v 2.user posted image Le ko sem imela nekaj težav, nisem hodila z njim, saj sem bila skoraj vsak teden tam. Sedaj ko se je pa stvar umirila, pa sva spet obadva skupaj na pregledihuser posted image

(odgovor članu suzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?