|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 20:14:05   
butt3rfly
imam eno vprašanje:
moj mali že od rojstva obrača svoja stopala navznoter (upam, da si lahko predstavljate). v porodnišnici so mi rekli, da je imel tak položaj že v trebuhu, ker je imel premalo prostora. v posvetovalnici so rekli, da so bo to samo porihtalo, ko bo začel stopati na nogice in da naj ne skrbimo. problem pa je, da stapala še vedno tako obrača, saj se še ne postavlja na noge. sedeti je začel šele pred 14.dnevi. težnje po stanju še sploh ni pokazal oz. sploh noče stati na nogicah. sicer jih ne obrača veliko, vsake toliko časa pa le. v posvetovalnici nič kaj ne povedo. le rečejo, da se bo to popravilo, sama pa imam občutek, da me ne jemljejo resno. je imela katera podobne težave in ste jih rešili na kakšen poseben način ali pa je izginilo samo od sebe?
lp

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 21:14:57   
piamaria
koliko je mlad?
Terapevt bo povedal resnico, samo privat se najavite in ne čakajte...moje mnenje pač.
Moj mucko je z eno nogico stopal navznotr od 6 mes dalje in sem ga masirala, mu kupovala ortop. čevlje, čeprav še ni hodil...itd.
Potem je shodil pri 12 mes in hodil normalno v čevljih, bos pa ...navznoter..
Sedaj je star 3 leta, še vedno zamenjam čevlje, ko se zdijo pošvedrani in zanič, me je strah, da bi hodil na X.
Je pa videti okuser posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 21:15:58   
piamaria
aha vidim 11 mes je star..nisem opazila, kar k terapevtu, pa bo vse ok, boš videla...saj zato pa souser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 21:20:07   
Anonimen
Naš tudi stopalca obrača na noter in nas je pediater poslal v RA. Tam so rekli, da se bo vse poštimalo, saj stopalo ni trdo in zategnjeno, da je gibčno. Upam, da me razumeš.

Me pa vseeno skrbi kako bo.

Upam, da se tudi pri vas poštima.

(odgovor članu piamaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 21:37:40   
L_una
Poskusi ga po zunanji strani stopala požgečkat od prstov proti peti. Takrat običajno sami popravijo položaj. Pa to ponavljaj in bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obračanje stopal navznoter
7.6.2008 21:38:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: L_una

Poskusi ga po zunanji strani stopala požgečkat od prstov proti peti. Takrat običajno sami popravijo položaj. Pa to ponavljaj in bo.


Ja jaz to delam, mi je pediater naročil. A v RA mi je rekla, da to ni potrebno. user posted image

(odgovor članu L_una)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obračanje stopal navznoter
8.6.2008 1:11:29   
gaya24
Moj user posted image se je tudi rodil z enim stopalcem navznoter pa so rekli, da ni nič panike, ker je mehko in ni nič zategnjeno. Mi je pa fizioterapevtka vže v bolnici pokazala kako mu naj stopalo razgibavam en mesec pri vsakem previjanju. No, in sem mu in predvčerajšnjim smo imeli pregled kolkov in je pogledla še nogico in je že vse na svojem mestu. Mi je čudno, da ti niso pokazali razgibalnih vaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obračanje stopal navznoter
8.6.2008 9:59:59   
alda
..pri naši punci so že v porodnišnici (v Šempetru) pogruntali
"deformacijo" in mi pokazali "žgečkanje" na notranji strani
stopal,ki se je super obnesla,...saj je začela sama nogico obračat
navzven,..tako, da nama ni trebalo hoditi še na kake dodatne terapije

...se je pa hvala Bogu vse porihtalo v dobrih 6.tednih,....

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obračanje stopal navznoter
8.6.2008 11:00:09   
kaja02
moja se je rodila s stopalcem obrnjenim navzven, že v porodnišnici so mi pokazali masažo za obračanje stopala, sledile so kontrole, kjer so ugotovili, da ima normalno obrnjeno stopalo

sedaj pa imava problem je stara 6 let in ko se utrudi obračla stopalce navznoter sploh če teče se večkrat spodbije na lastnih nogah , pediatrinja tega ne opazi, saj tam naredi le nekaj korakov, sva pa dobili napotnico za ortopeda, bova na vrsti čez skoraj 2 meseca.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obračanje stopal navznoter
10.6.2008 9:51:02   
darinkaaa
Jaz tudi  iz lastnih izkušenj mislim,da se ni treba sekirat.Moja hčerka je ravno tako obračala nogice.Ko gledam kakšne slike ,ko je sedela izgleda ,kot,da stopalca niso njena.Mislim,da je bilo tako do približno treh let.Imela je tudi fazo,ko je hodila malo na iks.Bila je ravno taka lenčka kot vaš,ona je kar sedela,nič se ji ni ljubilo plazit.Potem pa je pri 13 mesecih normalno shodila.Tako,da kar brez strahu,mislim,da je to kar pogosta prehodna napaka.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?