|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroki 7. mesesečnikov
20.4.2008 6:55:41   
ALJA75
Pozdravljene,
lepo prosim če mi napišete koliko in kakšne obroke dobijo vaši 7 mesečniki.
Jaz ji dam zjutraj mleko, potem sadno kašico, spet mleko, kosilo (kašica iz mesa, ribe ali zelenjeve) spet mleko, kakšen monte ali jogurt in za konec mleko. In ker mi mala dva dni ponoči že ne spi, se zvija in ima vetrove predvidevam, da delam nekaj fejst narobe. Prosim za pomoč in hvala. 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 20.4.2008 10:28:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 7:15:16   
April
jaz montejem in drugimi mlečnimi idelki še počakala. mogoče mu to ne paše. naš zdaj še ne je tega.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 8:59:38   
anetka
Tudi jaz bi z monteji in podobnimi stvarmi še počakala. Pa ribe naj bi bile šele po 1. letu.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 11:27:27   
biga
Če mu že daješ mlečne izdelke, potem mu daj le navaden jogurt 3,2 m.m. in notri vmešaj sadje. Počakaj še z monteji in podobnimi zadevami, ker vsebujejo ogromno nezdravih dodatkov za tvojega user posted image . Je pa res, da ga lahko zvija ponoči po mlečnih izdelkih. Nenazadnje pravijo, da imajo dojenčki manj krčkov, če doječa mamica umakne iz svoje prehrane mleko in mlečne izdelke.

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 12:29:59   
_annela_
ne jaz pa mislem da riba..ker ribo odsvetujejo do enega leta!drgace moj mali je ze en mesec mlecne izdelke pa se kar ok spi,tko da nevm noi pomojem da so ribe!al pa ce mu das sadje popovdne mu rajsi daj zjutraj pa zelenjavco prot veceru!upam da sm ti kaj pomagala!user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obroki 7. mesesečnikov
20.4.2008 13:42:43   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: ALJA75

zjutraj mleko, potem sadno kašico, spet mleko, kosilo (kašica iz mesa, ribe ali zelenjeve) spet mleko, kakšen monte ali jogurt in za konec mleko.


Monte je zame predvsem sladkarija in sladkarij pri 7 mesecih ni na našem jedilniku. Vzrokov za prebavne težave je lahko več. Lahko je virozica, lahko reakcija na hrano, lahko kakšna kombinacija ... poskusi potencialnega krivca izključiti iz jedilnika, pa boš videla, če bo bolje.  

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 18:23:02   
kaya2007
ne jaz pa mislem da riba..ker ribo odsvetujejo do enega leta!


odsvetujejo modro ribo, belo pa lahko že prej

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OBROKI 7. MESEČNIKOV
20.4.2008 18:42:34   
ALJA75
...najlepše hvala za odgovore.....bom previdnejša in opazovala kako se na kaj odziva...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obroki 7. mesesečnikov
20.4.2008 23:39:04   
nananaja
Krivca za prebavne težave je težko hitro najti pri 7.mesečniku, je pa veliko druge hrane, ki napenja bolj kot mlečni izdelki in mlečno čokoladni deserti, včasih tudi sadje in prehrana matere, če doji. Če je sprememba nenadna in traja več dni, potem je lahko tudi trebušni virus.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obroki 7. mesesečnikov
21.4.2008 13:42:07   
kpklapa
kaj pa na zobke ste pozabile? 

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?