|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 18:47:33   
Anonimen
Čakam in gledam in kar nič ne zasledim. Postojna z okolico ja. Sam od Vrhnike do Idrije pa kar nič. A je sploh katera user posted image  na tem forumu, ki bi se lahko "podpisala" tukaj? 
Jaz sem na tej poti, in sicer iz Logatca. Upam, da se mi katera pridruži, ker se mi zdi, da bolj samevam user posted image .

Lep večer vsem!  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 18:50:38   
Gina
Logatčank je kar nekaj na forumu, kolikor je meni znano.user posted image  ne vem pa, če so glih nosečke. En cajt nazaj, ko sem še stanovala v logatcu, smo se tudi parkrat dobile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 19:43:40   
Anonimen
oj Gina! Upam, da se bo kakšna user posted image  našla, ki prihaja iz teh koncev user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 19:48:09   
Anonimen
gantar: v majčicah smo tri ki smo iz Logatca, ena od teh sem jaz, ki sem priseljena v Logatec oz, omožena in imam rok maja! lepo da se je katera javila, pa iz vrhnike jih je tud kar nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 19:52:01   
Anonimen
gantar: iz kerga konca logatca pa si iz gornega al dolnega, jaz sem iz dolnega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 20:17:12   
Anonimen
cveka30, tudi jst sem priseljena v logatec. maja bo dve leti user posted image . Sem pa iz gornega. Aja, sem pa junijka. Kam pa hodiš k G? PO, LJ al kar v Logatec?  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 20:28:58   
copka
no, jaz sem pa druga majcicauser posted image  iz logatca. Ze celo zivljenje zivim v Logatcu.

gantar cestitke za nosecnost. Iz kje pa si izvirno?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 21:32:36   
Anonimen
Ojla copka!
Čestitke tudi tebi user posted image . Izvirno pa izhajam iz Zagorja. Sej ga pogrešam vsake tolk časa, ko pa tu nimam nobene kolegice. Vse so ostale v Zasavju user posted image . Pol pa še delam drugje, tako da... je kar kriza. Bo bolje, ko bom z vozičkom okol hodila user posted image . Iz katerega konca Logatca si pa ti?

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Od Vrhnike do Idrije
7.1.2009 21:42:31   
copka
Sem iz dolnjega. Ja, res je, ko se sprehajas z vozickom se lahko hitro zapletes v pogovor in spoznas veliko mamic.

Mogoce bova pa skupaj vozickale, saj so vse moje znanke, ki so nosece, iz drugih krajev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 6:48:33   
Anonimen
dobro jutro

jaz pa sem prvotno iz Petkovca,( to je drugače še vedno v občini Logatec), moja G. je v LJ. pa tja bom tud šla rodit, ja pol ko bomo rodile bomo pa komot skup z vozički kofetkale in se sprehajal

se pišemo!

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 7:52:12   
Anonimen
Dobro jutro!

No, pa smo že tri, ki bomo poleti vozile po Logatcu in kofetkale. user posted image  user posted image  user posted image

Komaj čakam! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 10:25:01   
majita
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

dobro jutro

jaz pa sem prvotno iz Petkovca,( to je drugače še vedno v občini Logatec), moja G. je v LJ. pa tja bom tud šla rodit, ja pol ko bomo rodile bomo pa komot skup z vozički kofetkale in se sprehajal

se pišemo!



Se podpišem. Pa ne vem al si ti meni sledila v Logatec al jaz tebi?! Je bilo pa oktobra že 2 leti, kar sem v Logatcu, natančneje v dolnem. Mam pa že žabo, ki bo kmalu dopolnila 2 leti. Je pa na lep sončen popoldne na cesti več vozičkov kot avtov, tako da res ni problem kakšno mamico spoznat, da pol ni tko dolgčas, pa da lahko greš na kakšno kavo.

Lepo se mejte pa se beremo!


_____________________________

11/02/07 se nama je pridružila Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 11:22:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majita

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

dobro jutro

jaz pa sem prvotno iz Petkovca,( to je drugače še vedno v občini Logatec), moja G. je v LJ. pa tja bom tud šla rodit, ja pol ko bomo rodile bomo pa komot skup z vozički kofetkale in se sprehajal

se pišemo!



Se podpišem. Pa ne vem al si ti meni sledila v Logatec al jaz tebi?! Je bilo pa oktobra že 2 leti, kar sem v Logatcu, natančneje v dolnem. Mam pa že žabo, ki bo kmalu dopolnila 2 leti. Je pa na lep sončen popoldne na cesti več vozičkov kot avtov, tako da res ni problem kakšno mamico spoznat, da pol ni tko dolgčas, pa da lahko greš na kakšno kavo.

Lepo se mejte pa se beremo!








ti si mene sledila ker jaz v Logatcu živim že 5 let 4 leta pa sem poročena in imam 3 letnega škrata!

l.p.

(odgovor članu majita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 11:33:18   
copka
ej, gantar, sem videla da imas rok na moj rojstni dan. user posted image  Punce rakice smo ful fajn (user posted image ), za fante pa slisim, da naj bi bili mamine maziceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 12:21:25   
Anonimen
kaj tukaj se pa nič ne dogaja! jaz sem pa samo še danes doma in bom izkoristla in bom malo lenarila, jutri pa spet na šiht!

l.p.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 12:37:25   
Anonimen
a res copka? ja fino to. a tvoj bo pa bikec, al dvojček?

cveka30... a ti imaš dopust, ali bolniško. Jst moram pa kar delat, pa bi prav rada bila set mal doma (pa sem komaj bila, ko so bili prazniki). Se mi prav nič ne da. Grem pa prej domov, ker imam pregled pri G. v Logatcu.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 12:40:52   
Anonimen
zdaj sem bila tri mesece na bolniški, ker pa je zdaj kao vse vredu grem juter delat, to pomeni da mi komisija ni podaljšala bolniške, sem pa bila en mesec preko DR. in dva meseca preko komisije, no ja bom se lahko vsaj gibala po Logatcu brez problema, a ne!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 15:44:46   
Anonimen
no kaj pa je to ni nobene, moram nekaj napisat da pridemo spet na prvo stranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Od Vrhnike do Idrije
8.1.2009 21:11:40   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  imaš prav Cveka30 user posted image  user posted image  user posted image  Bomo morale bit kar pridne za pisat user posted image .
Sicer pa lahk sporočim, da sem danes bila pri G. in je vse ok. Ful sem vesela user posted image . Me je pa kar malo strah drugače, saj sem v letu 2007 (ko sem bila prvič user posted image ), splavila pri 17T user posted image . Ampak sedaj se veselimmo novega user posted image .
In kako si preživela še zadnji dan?

Uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 7:01:32   
Anonimen
dobro jutro

zadnji dan sem preživela super, danes pa grem v službo, me je kar mal strah kako bo po tako dolgem času! včeraj sem si nakupila čevlje za v sneg in debele žabe da me ne bo zeblouser posted image tako da sem oborožena za v zimo in v službo!

Gantar: saj bo vse vredu samo merkaj se pa bo, boš videla!user posted image

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 14:26:45   
nena30
Cao punce! Jest sem se pa pred kratkim odselila iz Logatca. Pa se še vedno počutim logatčanka in se vam moram kar javit. Rodili naj bi konec junija začetek julija. Škoda! Jaz sem pa tu kjer živim zdaj bolj osamljena kot ne. V Logatcu je vse polno vozičkov in trebuščkov- Za vsa leta nazaj, ko je bil to bolj redek pojavuser posted image ! In kam boste šle rodit. Sama sem se odločila za PO, ker imam tudi ginekologa tam. Morda se pa vidimo tam!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 19:12:15   
Anonimen
cveka30... upam, da si dobro preživela prvi dan v službi po bolniški in upam, da te ni preveč utrudilo. Sama sem imela namreč danes v službi kar probleme. Ampak to s sabo. Preden sem šla domov, se mi je tolk zvrtelo v glavi in potem še stemnilo, da sem mislila, da bom okol padla. Ampak hvala Bogu nisem. Se pa ne počutim glih najbolje od takrat naprej. Smo pa najprej pomislili, da imam niski pritisk, sam je bil čist ok. Tak da ciljam potem na kako slabokrvnost. Bomo videli, kako bo čez vikend, ker drugače bom šla pa k zdravniku.

nena30... kje si pa sedaj doma? Sicer sem pa tud jst že razmišljala o tem, kam naj bi šla rodit. Sam sem se kar nekako odločila za Ljubljano, ker je še najbližje mojemu domu (zagorju). Čeprav G. pa je iz Po porodnišnice.

(odgovor članu nena30)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 19:20:33   
copka
lep pozdrav

jaz razmisljam, da bi prvic sla kar v LJ rodit. Sem bila prej bolj za PO, pa me sedaj v nosecnosti ne mika vec.user posted image  So mi sestre na ginekoloski kliniki v LJ bile zelo vsec, pa si mislim, da morajo biti fajn tudi v porodniscnici. Pa se moj lahko direkt iz sluzbe prileti k nama, ker dela v LJ.
No, mi srecni dogodek pricakujemo v zacetku maja, tako da upam da bo bikec. Za spol pa se ne vem oz. bolje receno noceva vedetuser posted image - doma pa vsi mislimo, da bo fantek. Bomo videli majauser posted image

gantar, v katerem kraju pa delas?
cveka- upam, da ni bilo prehudo v sluzbi
nena- tudi ce si odseljena, ti kar klepetaj z nami. user posted image  A si rojena Logatcanka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 19:24:55   
Anonimen
no, ker sem še glih prijavlena na forumu, bom pa kr odgovorila user posted image .
V Idriji delam.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 19:33:33   
copka
Ja, poznam cesto za v Idrijouser posted image . Ampak baje se je potem navadis- vsaj tako pravijo tisti, ki se vsak dan vozijo iz/v Idrijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?