|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 11:01:49   
Nikita
Pozdravljeni!
V septembru imamo v žlahti poroko. Nevestina priča je moj user posted image in prosil so naju (nevestin oče), če lahkopomagava pri oddaji neveste. Ampak, ker tud midva nisva bla na nobeni poroki, kjer je takšna oddaja potekala sem se spomnla na vasuser posted image A kdo ve kak nardit tole oddajo mal bolj zabavno? Potek naj bi bil v grobem nekak takole:
Ko pridejo ženinovi svatje po nevesto domov so vrata hiše zaprta. Potem pozvonijo in vrata odpre gospodar (nevestin oče). Svatje+ženin+priča prosijo, da gospodar pripelje nevesto iz hiše. Potem on pošlje ven najprej eno deklico. Pa svatje spet prosijo za nevesto. Potem pošlje ven naprimer kozo (ja tud to baje počnejouser posted image ). pa spet ista zgodba. Pa vmes še lahk pride kaka stara mamika...no na koncu pa nevesta.

Če mate kake fajn ideje al pa ste bli na kakih takih oddajah nevest, dejte prosim kako idejo.

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 11:08:56   
dulcinea
Pri nas ponavadi pride kaka stara mamca, potem ena mlada z otrokom, potem pa nevesta. Pa una mlada z otrokom je ponavad kak moški našemljen...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 13:10:33   
mojsoncek
Pri nas je pa zgledalo takole... na poti v 4. nadstropje, sta mojega mozicka najprej cakala dva "varnostnika". Ko mu je uspelo priti do vrat, je najprej na vrata prisla sestra moje porocne price s svojo najmlajso hcerkico. In tamala je imela "nalogo" da rece "Ja, ati a si le prisel po naju!". No in ker se ni pustil "prepricat", je dobil na vrata se eno hudo bejbo. Ta bejba je bil bratov prijatelj. No, ko so ga le spustili notri, me je mogel pa se poiskat.

Ni bilo ne vem kaj, ker je ena rec padla v vodo in smo se na hitro odlocili kako in kaj, glede na razpolozljive resurse.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 15:01:10   
Tanik
pri nas je zgledalo tako da so ga počakali (moj stric, žlahta) pri vratih pri cesti in najprej je moral pometat stopnice navzgor z eno fuuul staro metlo user posted image , potem je moral pretakat "vino" (je bila voda), ker imamo vinograd. potem so pa ven poslali eno staro, pa eno nosečo tetko z lutko dojenčkom, pol še mlado družico in na koncu pridem jaz.
nekak je navada da ženina malo preverijo kako zna kaj narest, če bo dober mož.

velik zabave

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 15:01:53   
Nikita
mojsoncek, slišat je tole kr zabavn, kar ste mel.user posted image Mi je všeč. Sploh tista s tamalo.

Kaj pa vam je v vodo padl?

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 15:42:58   
Nikita
user posted image tale s pometanjem je tud dobra...pa mogoč bi moral metli še nekje 90% kocin pocukat stran...pol pa naj se izkažeuser posted image

To bomo definitivn uporabluser posted image

hvala

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 18:57:11   
Taula
Jaz sem to videla na dveh porokoha..na eni je bilo v stilu

In tamala je imela "nalogo" da rece "Ja, ati a si le prisel po naju!". No in ker se ni pustil "prepricat", je dobil na vrata se eno hudo bejbo. Ta bejba je bil bratov prijatelj.
 
Druga v stilu da je oče najprej izprašal kandidata zakaj je dober za njegovo hčerko, potem je šel po njo. Najprej je ven pripeljal lutko oblečeno v nevesto, nato tipa k miniču ki se je metal po ženinu in ga začel kušovati (je bil tip res za štose) nato šele nevesta.

Sej ponavadi je vedno na taki stil...je pa fino če je ''lažna nevesta''za štose.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
16.8.2007 22:53:49   
murkica
Jaz se še nisem poročila, tako da iz lastnih izkušenj pač ne morem govoritiuser posted image . Ko pa se je poročila prijateljica, je bila ravno tako ta fora z različnimi nevestami, potem pa ko je prišla ona ven, pa se je morala posloviti še od svojih staršev in jih kao prositi odpuščanja za vse stvari ki jih je kdarkoli naredila pa jih oni niso odobravali oziroma za katere sploh niso vedeli. Tako, da je morala poklekniti na tla, seveda so ji pogrnili, da si ni umazala obleke in potem je govorila kaj vse je naredila in da ji je za to žal.
Seveda so se potem starši in hči poslavljali, ker je pač s tem dnem tudi uradno odšla od doma.

No meni je bilo kar zanimivo, pa še nasmejali smo se, k se jim je opravičevala za ne vem vse kakšne stvari. Kao za vse fante, neumnosti v šoli, sive lase ki jim jih je povzročila itd...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
17.8.2007 7:56:22   
Tanik
saj metla je mela bolj malo tistih "kocin" za pometat in potem sta si komaj smetišnico sprosila, da sta z roko (ženin in priča) smeti pobirala in jih dajala na gornjo stopnico, verjem da to ni bilo metli podobno. drugače pa eni tut dajejo kako dojenčka previt, no odvisno če je pa kdo iz vasi pa koruzo lušči na roke pa žaga drva z eno zeloooo staro žago pa še kaj bi se našlo. če se kaj spomnim napišem. kdaj pa rabiš to?

Lp

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
17.8.2007 8:10:35   
Anonimen
na moji poroki smo imeli moderno varjanto šrange - nič nismo menjali nevest, ampak je moral ženin narest tri naloge, povezane z zakonom - "moško", "žensko" in "otroško" - zložit 5 parov različnih nogavic po parih, zašraufat nekaj (se ne spomnim kaj) in dat plenico otroški lutki gor.

pa odgovarjat na vprašanja o meni, če me pač dobro pozna. Vse so sestavili moji prijatelji in je bilo silno zabavno, ta stari so pa samo gledali in uživali ob tem! je bilo zelo zabavno in smešno. Aja in na koncu e moral na hitro sestavit ljubezensko izjavo in jo na dvorišču glasno recitirat, da sem prišla

no malo za smeh - moj bodoči mož je zatulil na dvorišču:
"LJUBIM TE, AMPAK ČE NE PRIDEŠ TAKOJ VEN, BOMO ZAMUDILI NA POROKO!"
In sem priletela....

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
17.8.2007 9:32:39   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita

Kaj pa vam je v vodo padl?


V bistvu niti ne vem tocno kaj so planirali. Sta bila moj brat in moja prica zmenjena z dvema sosedoma, pa jih potem kar ni bilo doma user posted image . Tako, da sem na koncu sama zorganizirala, da se je sploh kaj dogajalo.

So pa hoteli se eno "uspicit"... porocni avto... v planu je bilo, da bi kupili enega fickota (ki bi bil se vozen) in bi ga bolj ko ne too much okrasili z rozami. No v fickotu naj bi me mozek potem peljal po nasi ulici do najinega avta, ki je bil "uradni".



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
17.8.2007 10:44:42   
Nikita
Natka28, poroka je 1. septembra.

misska, tale z opravili je tud dobra in definitivno bo moral sestavit ljubezensko pismo..user posted image

res sem vam hvaležna, ker lahk rečem, da mam okvirno že sestavljen potek. supercauser posted image



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
17.8.2007 11:02:26   
mojsoncek
Nekje dajejo zeninu drva za zagat in to s kaksno ze bolj "utrujeno" zago. Mora pokazat, da bo tudi pozimi znal poskrbeti da bodoce zene ne bo zeblo.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
18.8.2007 7:07:16   
Mateja82
Sem bila na eni poroki ko so poslali ven najprej petelina, pol kozo nato še lažno nevesto (moški oblečen v nevesto), šele potem je prišla taprava. Pa še neka vprašanja so mu vmes postavljali.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
18.8.2007 19:42:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oddaja neveste - ideje prosim
18.8.2007 23:12:34   
Anonimen
Pri nas je navada oziroma pri mojem možu, da najprej pripeljejo ven eno staro teto, pa kakšno mlado punco, no na koncu pa le pride nevesta ali pa mora iti v hišo poiskat, če je kakšna prava notri. Ko jo najde gredo vsi ven, potem pa sledi šranga. Ponavadi mora klati drva, pa žagati kakšno deblo, pa da se bolje žaga ponavadi hlod polijejo z vodo. Imajo na vasi eno staro rjavo žago, tako da s pričo žagata skupaj. Potem mora pomolsti kozo in kar pomolze mora spit. Pa koso nabrusit pa malo pokosit.
Sem pa bila tudi na eni šrangi, kjer so nahecali poštarja, da je na naslov med šrango prinesel pošto (je bil nedaleč stran in je čakal na klic) in potem je ženin dobil pošto. In so fantje rekli, da se še priženu ni, pa da že dobiva pošto na nevestin naslov. Pa na koncu so mu rekli naj pošto odpre, naj mu ne bo nerodno in notri je bil Playboy... in pol v stilu - lejga packa... Je zelo dobro izpadlo. Seveda je pa pri vsem tem dobro poznati kakšen je ženin, nevesta in konec koncu njuni starši, če poznajo hec in kje je njohova meja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?