|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddam Tibetanskega terierja
21.1.2008 15:07:04   
bambolina
Zaradi selitve v drugi kraj, bomo čez 1 mesec prisiljeni oddati našega psička - Tibetanski terier. Najbolj me skrbi, če novega doma zanj ne bomo našli :-( in da bi ga potem mogla odpeljati na uspavanje.... Sploh ne smem pomislit na to,...vendar pes od jutra do večera ne bo zdržal sam doma, kajti nikogar od naju z možem vmes ne bo doma, da bi ga lahko peljala ven.
Tibetanski terier je star 12 let in ima še kar nekaj življenske dobe, je popolnoma zdrav in zelo prijazen, tudi do otrok. Prosim, če poznate koga, ki bi ga imel, pišite na ZS. Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
23.1.2008 22:11:00   
Lalice
Pisala sem ti na ZS, zanimamo se za psa, rada bi se dogovorila za spoznavanje.
LP, I.

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
24.1.2008 19:20:03   
Nota
Zaradi selitve v drugi kraj, bomo čez 1 mesec prisiljeni oddati našega psička - Tibetanski terier. Najbolj me skrbi, če novega doma zanj ne bomo našli :-( in da bi ga potem mogla odpeljati na uspavanje.... Sploh ne smem pomislit na to,...vendar pes od jutra do večera ne bo zdržal sam doma, kajti nikogar od naju z možem vmes ne bo doma, da bi ga lahko peljala ven.
Tibetanski terier je star 12 let in ima še kar nekaj življenske dobe, je popolnoma zdrav in zelo prijazen, tudi do otrok. Prosim, če poznate koga, ki bi ga imel, pišite na ZS. Hvala!!! [/quote

Veterinarji NE SMEJO evtanazirati zdravih živali!
Morda pa bi pri svojih letih veliko lažje zdržal sam tudi 10 -12 ur, kot pa bo prenesel odhod v nov dom in tuje okolje.



_____________________________

Simona
SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats
Felinološko društvo Ljubljana

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
24.1.2008 19:21:50   
Nota
Zaradi selitve v drugi kraj, bomo čez 1 mesec prisiljeni oddati našega psička - Tibetanski terier. Najbolj me skrbi, če novega doma zanj ne bomo našli :-( in da bi ga potem mogla odpeljati na uspavanje.... Sploh ne smem pomislit na to,...vendar pes od jutra do večera ne bo zdržal sam doma, kajti nikogar od naju z možem vmes ne bo doma, da bi ga lahko peljala ven.
Tibetanski terier je star 12 let in ima še kar nekaj življenske dobe, je popolnoma zdrav in zelo prijazen, tudi do otrok. Prosim, če poznate koga, ki bi ga imel, pišite na ZS. Hvala!!!



Veterinarji NE SMEJO evtanazirati zdravih živali!
Morda pa bi pri svojih letih veliko lažje zdržal sam tudi 10 -12 ur, kot pa bo prenesel odhod v nov dom in tuje okolje.




_____________________________

Simona
SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats
Felinološko društvo Ljubljana

(odgovor članu Nota)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
24.1.2008 20:11:23   
bambolina
Saj avtanazija res ni rešitev.....tudi tega ne bi mogla narediti, ker ga imam preveč rada pa vendar si vseeno želim psa oddati, kajti situacija je taka, da nas resnično 12 ur ne bo doma, včasih celo več.... žal :-(

(odgovor članu Nota)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
24.1.2008 20:20:40   
LoCa
js sicer ne morem razumet, kako se po 12 letih znebiš psa....ne glede na vse. sm s tem vse povedala.

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
24.1.2008 22:18:43   
bambolina
A lahko prosim, da se vzdržite takih komentarjev,...sploh pa če ne poznate ozadja.... Če bi se hotla "znebiti" psa bi to gotovo naredila že prej in ne bi čakala 12 let.... Sploh si ne moreš predstavljat kaj sem jaz vse naredila za mojega psa, čemu vsemu sem se morala odpovedat...in nikoli mi ni bilo žal, vendar.....ah, brezveze, da sploh razvijam debato....

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
25.1.2008 7:24:47   
LoCa
če mogoče nisi opazila, nisem postavljala nobenih sodb o tebi in tvoji skrbi o psu.
mislim, da tudi če bi se z razlagami postavljala na trepalnice, ne bi mogla najdet dovolj dobrega razloga za oddajo psa, k te je 12 let veselil. tko js mislim. upam vsaj, da najde boljše lastnike.

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
25.1.2008 7:50:39   
prepelica
LoCa a lahko nehaš z obtoževanjem (dej samo poglej tvoj prvi stavek,... da ne postavljaš sodb, ..v zadnjem stavku pa točno to počneš;..."upam, da najde boljše lastnike").
Ne razumem zakaj se ene zmerej nekaj vmešavate,....sej vas lastnica prvotnega sporočila ni prosila, da dajete kakršnekoli izjave in obtoževanja...če res ne poznaš zgodbe...,..a res nimaš pametnejšega dela....
"bambolina" - poslala sem ti zs...se zanimam za kužka...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
25.1.2008 9:32:37   
LoCa
prepelica, ne, nisem postavla nobene posebne sodbe. razen v glavi, tko kot vsi ki so to prebrali. in vseeno se mi zdi, da je boljši lastnik nekdo, ki psa po 12 letih ne odda, kot pa tisti, ki ga (izvzeti tisti, ki slabo skrbijo zanj). tolko o tem. upam, da bo hitro najdu dom, zgleda da pri tebi.

(odgovor članu prepelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oddam Tibetanskega terierja
25.1.2008 15:38:02   
Nikita***
Se strinjam z LoCo. Ne mislim obsojati, vendar tudi mene zanima, zakaj po dvanajstih letih kuža ne more biti več družinski član user posted image .
Če je nekdo dolgo odsoten (npr. 12 ur), obstajajo tudi sprehajalci psov. Sigurno se najde kakšna druga rešitev, kot pa oddaja.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?