|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddam psa
22.4.2009 16:04:07   
Zanica
Pozdravljene,

v skrbne roke oddam psičko staro skoraj 4 leta, sterilizirano, crkljivo, navajeno na otroke. Je srednje rasti, (malo je debelejša zaradi sterilizacije)

Zaradi pomanjkanja časa (na to žal ne morem več vplivati) moram oddati našo psičko in iščem skrbno družino/osebo ki bi jo vzela k sebi. Pošljem sliko na mail.  

Naj samo omenim da je psička navajena bivanja v stanovanju, navajena je bližine, tako da je v sprehodu večinoma brez povodca (razen ob cesti).

Zainteresirani se oglasite na z.s.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddam psa
22.4.2009 22:37:28   
RinkyDinkyDoo
Kok se bo revčka spet navadla na novega lastnika?  Škoda....user posted image

_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddam psa
23.4.2009 8:20:22   
anabanana
user posted image user posted image user posted image

še malo in bo kdo oddal otroke zaradi pomankanja časa/ker so preveč zrasli/ker so preveč glasni...

mahuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddam psa
23.4.2009 9:27:17   
Zanica
Ja... tako bi jaz tudi reagirala prej. Sem pač pričakovala take odgovore. Če ne bi svojo psičko mela rada, bi mi bilo čisto vseeno da nimam časa za njo...  

Prosim moderatorko da to temo izbriše ali zaklene, ker smo si premislili in jo bomo vendarle obdržali. Hvala lepa.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddam psa
23.4.2009 9:39:29   
kajajaka
Zanica, jaz te ne bom kritizirala...

Ampak čestitam, da boste psičko obdržali! user posted image  Saj se včasih razmere spremenijo in bo naenkrat več časa zanjo...
Imate morda kakega sorodnika, ki bi jo imel v varstvu ko vas ni, da bi imela družbo?

Naša psička  je imela mačko za družbo. Odlično so se razumele in ni bil problem iti v službo ali v trgovino, ker ni bila čisto sama doma.

Lahko mi pišeš na ZS, če želiš poklepetat o tem. SREČNO!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oddam psa
24.4.2009 12:14:46   
anabanana
Zanica

pozdravljam tvojo odločitev, da obdržiš psičko user posted image user posted image user posted image

Sej vem, da je ogromna obveznost, tudi sama imam psa (in sem zato tako občutljiva na te zverine), ampak tudi ogromno lepih stvari ti da.user posted image

Morda vam lahko kdo pomaga okoli psičke? Kakšen odgovoren, nad 10-12 let star otrok, ki mu starši ne dovolijo kužka pa bi z veseljem kdaj pa kdaj sprehajal vašo kužko ... pa mu kupiš kako čokoladko pa je ...

Tudi jaz moram včasih improvizirat, ampak se da ... 



_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oddam psa
25.4.2009 15:46:13   
hmm...
Čestitam da boste obdržali psičko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako kot so že predhodnice povedale, je imeti domačo žival velika odgovornost.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oddam psa
25.4.2009 21:36:53   
Nikita***
Sem že hotela napisati kaj besnega in grdega, potem pa sem videla, da ste se odločili psičko obdržati. Če je to res, user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oddam psa
18.10.2013 23:48:55   
andrej12
Ljubiteljem psov podarim navihanega rjavega mešančka kokeršpanjel-špringer, starosti 10 tednov. Praktično že skoraj sobno čist, hitro se uči, s svojo igrivostjo v dom prinaša veselje. Zaradi delovnih obveznosti kužku ne morem več nuditi časa, ki si ga zasluzi. andrej991@gmail.com

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oddam psa
19.10.2013 2:06:56   
Katya_1985
Andrej zakaj ste pa sploh vzeli psicka,ce ste vedeli da ne boste imeli casa skrbeti zanj ???

(odgovor članu andrej12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oddam psa
21.10.2013 22:46:28   
andrej12
spoštovani,

lahko prosim odstranite moj oglas saj je kuza namreč že oddan in sam nimam možnosti urejanja svojih objav.
Ali vsaj emal kontakt..
hvala

(odgovor članu Katya_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?