|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 9:01:26   
AnBan
Ali kdo ve kako je odprt Toys v Celovcu med tednom in ob sobotah???

Hvala!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 10:28:20   
Žiga
Tale link:
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&storeid=57&action=show&PHPSESSID=95995139de63fa97aa1d47379b1c9adb

Še zemljevid je tukaj...

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 12:59:54   
AnBan
Hvala Žiga......ti si zdaj ze cisto nas RR ocka

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 13:16:58   
Žiga
Še kakšen da ali dva, pa bom res očka!

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 13:26:15   
AnBan
Boš sporočil kdaj bo kajne???

Me pa zanima, če slučajno veš do kdaj je odprta tista pisarna na Ljubelu, kjer ti žigosajo papirje za davek...mio se običajno ful dolgo zadržimo po trgovinah in me malo skrbi, da bi bili prepozni.

Cauci!!!

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 13:34:17   
Žiga
Hja, štemplajo ti na avstrijski carini in pomojem je to odprto 24h/dan. Kompas, kjer dobiš denar nazaj, pa ne vem, kdaj je odprt.
Mi smo vedno hodili dopoldan gor in okrog 2h nazaj, tako da ni bilo gužve... Takrat je bilo pa vse odprto.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odpiralni čas Toysa
17.3.2004 21:29:34   
Žiga
Mislim, da se da iz slik kar lepo sestaviti zadevo. Tista slovenska navodila so bolj "bogpomagi"...
Jih pa imajo na netu v angleščini - malo sem se moral znajti, vendar se jih da najti...

V bistvu je pomembno samo to, da preveč ne napumpaš gum - mislim, da je cca. 1,5 bara maksimalno (ne vem iz glave, navodil pa tudi nimam pri roki). Vse ostalo je pa "po kmečko" narisano, tako da ni panike sestavit. Če sva ga midva sestavila, ga lahko tudi pri vas...

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Odpiralni čas Toysa
18.3.2004 10:43:57   
renata_3
Prosim pomagajte...
Sploh se ne spomnim več kdaj sem bila zadnjič v Avstriji. Kako je z vsemi ceremonijami okrog MWS?
Jasno mi je kako deluje IVA, dejte mi prosim pomagat k vsi pišete kako ste našli lepe cunjice v H&M...
Planirava izlet v začetku aprila v Celovec, mal po garderobo za mamico in malčka. Ali moraš račun v trgovini potrdit ali je to mesto označeno?! Potem na Ljubelju potrdiš MWS, kje pa dobiš denar nazaj? Kje stoji Kompas, ki ga omenjaš Žiga?

lepo se mejte

pa pa

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Odpiralni čas Toysa
18.3.2004 10:59:22   
Mina1
Renata takole:

v H&M nakupiš cotke, v vsakem nadstropju zbereš račune, greš v pritličje na moško stran, tam ti izpolnijo obrazec, ga na meji potrdiš.

Še na avstrijski strani imajo ta GLOBAL REFUND, kjer ti vrenjo na podlagi žiga na računu denar. Ampak delajo samo do 17:00 al kako že(govorim za GLobal Refund oz. Tax free). Tam pa kjer štemplajo račune na carini, delajo non-stop.

Z Kompas na SLO strani ne vem.

Ker sem iz LJ, jaz dvigujem tax free na Goriški ul. v Šiški GLOBAL REFUND. Baje tudi na glavnih poštah vračajo denar.

A bo?

pa-pa

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Odpiralni čas Toysa
18.3.2004 11:49:20   
AnBan
Koliko pa dobiš v šiški nazaj...v %...isto kot v avstriji ali manj? koliko sploh je tega davka 20% ali kaj???? Ma nič več ne štekam

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Odpiralni čas Toysa
18.3.2004 14:27:36   
pipi-2
Mi smo bili včeraj v H&M v Celovcu. Vso robo nabereš, plačaš na katerikoli blagajni in greš potem z računom v 1. nadstropje na ženski oddelek, tam pred kabinami stoji ena "teta", ki ji pomoliš pod nos račun in dokument, pa vse ona uštima. Ti ne treba nič dost govorit.

LP P

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Odpiralni čas Toysa
18.3.2004 14:35:32   
Mina1
Ja, v Šiški nimajo provizije in mi vedno dobimo kar luštno vsotico nazaj, je odvisno od tega, za koliko zapraviš

Ja, naj bi bilo 20%, ponekod pa 16%, pa zdaj ne bi vedela

Ja, glede dviga v Avstriji je pa tako: ponokod ne prakticirajo vrnitev denarja v trgovini, oz. redko kje, npr. v Schmidu ti vrnejo denar v trgovini

Če pa misliš vrnitev denarja na avstrijski strani v isti stavbi, kot je carinik, ki pogleda osebno in v isti, kjer ti poštemplajo listek z računom, je pa vsota ista kot v Šiški/Globar Refund.

pa-pa

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Odpiralni čas Toysa
19.3.2004 8:11:15   
renata_3
Hvala vsem za odgovore, sploh ne izgleda težko.

Lep vikend vsem

pa pa

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Odpiralni čas Toysa
19.3.2004 19:31:45   
Ika-2
Zdravo, punce! Sem iz MB in sem redna stranka v Avstriji. Tudi v H&M. Moram vam povedati, da lahko za povračilo davka zberete največ 5 računov (če zbirate po oddelkih), lahko pa nasete vso zbrano blago na blagajno enega oddelka in plačate vse skupaj. Glavno je, da za davek zberete bruto 75,01 € (z davkom vred). Pri izračunu povračila davka pa je takole: v vrednost je običajno vštet 20 % davek na neto ceno, ko pa računaš iz bruto je povratni faktor tj. 16,6667 tako dobiš davek za povračilo. Seveda je potrebno odšteti še provizijo, ki si jo zaračuna TAX FREE REFUND. Če ga ne dvigneš tam, kjer so ti obrazec pripravili oz. če ga dvigneš na meji ali v Sloveniji, ti provizijo zaračunajo še enkrat. Čas za dvig je 6 mesecev. Se splača počati, ne? Upam, da sem vam kaj pomagala. lp

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?