|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstop srbskega ministra zaradi seksistične i...
7.12.2015 19:38:07   
liliana
Kaj pravite na odstop srbskega ministra za obrambo, zaradi tega:

Ministra je odnesla izjava med njegovim nedeljskim obiskom v kraju Trstenik, kjer je novinarka televizije B92 Zlatija Labović pokleknila, da ne bi bila v kadru snemalcev, Gašić pa je na to dejal: "Kako rad imam te novinarke, ki tako zlahka pokleknejo."

http://www.rtvslo.si/svet/srbski-obrambni-minister-odstavljen-zaradi-seksisticnih-izjav/380531

Naš predsednik pa ni odstopil, ko je dejal: "Ajde miška mala gremo! To mi deli, to mi deli..."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
9.12.2015 22:04:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Naš predsednik pa ni odstopil, ko je dejal: "Ajde miška mala gremo! To mi deli, to mi deli..."


Saj ne rabi odstopit, ker smo ovce, po potrebi miške.

Srbkinje se pa nosijo kot ženske.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 21:07:28   
liliana
Lahko, da imajo zgolj več politične kulture kot mi......kljub (ali pa ravno zato) njihovemu humorju, ki ga Slovenci nikakor nismo sposobni ustvariti in dostikrat tudi ne razumeti......še bolj verjetno pa se mi zdi, da je to bil zgolj povod za zrežiran odstop.....ker verjetno tudi tam medijski mlini meljejo enako kot drugje po Evropi.....in če se hočeš losati enega politika zaradi **** razloga, mu boš nekaj tretjega že našel in frend na tej in oni televiziji ti je že dolžan itak kako uslugo.....ljudje so pa ovce tako v Nemčiji, kot Sloveniji in tudi v Srbiji.......user posted image

Meni se je recimo pripomba našega predsednika zdelo veliko bolj seksistična kot pa pripomba srbskega ministra (ki je mimogrede povedano zgolj bedasta, sploh ne sesistična, zgolj debilna, brez neke prave vsebine)......drugače pa, če bi Ceca, naša notranja ministrica (no, njo si sicer bolj težko predstavljam z neko humorno izjavo) ali pa celo Merklova rekla, da ima rada moške novinarje, ki pokleknejo, bi ji vsi ploskali, češ "kak smisel za humor ima, da v tako težkih trenutkih ne pade na kolena, ampak se celo šali"....skratka peli bi jim slavospeve......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 21:10:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Lahko, da imajo zgolj več politične kulture kot mi......


Ali samo večji ego in več potrebe po kruha in iger ali kar vse troje skupaj.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 21:37:59   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

...še bolj verjetno pa se mi zdi, da je to bil zgolj povod za zrežiran odstop.....ker verjetno tudi tam medijski mlini meljejo enako kot drugje po Evropi.....in če se hočeš losati enega politika zaradi **** razloga, mu boš nekaj tretjega že našel in frend na tej in oni televiziji ti je že dolžan itak kako uslugo.....


Tole se mi zdi še nabližje.

Sicer pa, Pahor ni seksist, ampak je samo skrajno trapasno hotel izpasti frajer. Za njegov odstop ni bilo politične potrebe, saj bi se najbrž kaj drugače odvilo. Meni se zdi, da se mu je po tistem referendumu, ko je padla vlada, totalno skisalo. Takrat bi moral iti kam ovce past, ne pa ostati v politiki.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 21:42:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Sicer pa, Pahor ni seksist, ampak je samo skrajno trapasno hotel izpasti frajer.


Malo hoče tudi biti všečen in nad publiko. Saj to je logično, da je s svojimi mislimi zagnan kot bi državnik moral biti, ampak s temi miškami se je samo v luknjo zagnal user posted image . Tako smo ga tudi vzeli, v naši domačijski podalpski. Mogoče je tako tudi v redu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 22:07:14   
Vijoličarka
Malo? Pa že vsaj malo več, kot malo. user posted image

Kaj pa vem. Zjutraj se je pogledal v ogledalo in resignirano ugotovil, da lepota vztrajno veni, potem pa je gledal vse te mlade in se spomnil, kako je bil mlad, pa lep in potem se mu je za hip zazdelo, da je spet mlad in lep. Pozabi je, da ni maturant, ampak predsednik države.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 22:10:58   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Pozabi je, da ni maturant, ampak predsednik države.


Mogoče je bil pa samo pretirano empatičen user posted image .

Ma kot predsednik se tako ne bi smel obnašati....ampak tako nepremišljeno in nepreračuno kot zna on ustreliti kozla...se mi ne zdi škodljiv. Kar je včasih že veliko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstop srbskega ministra zaradi seksistič...
10.12.2015 22:26:07   
Vijoličarka
Ja, možno. Vse v tem smislu: bil je smetar, kovinar, kuharica, natakarica, rudar in potem je tako notri padel, da sploh nima več lastne osebnosti, ampak je vedno nekaj drugega. Nekaj takega kot tisti film Woodya Allena, Zeling.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?