|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:19:02   
ZARA
...na postelji. Kdaj ste jo odstranili? Sploh nimam prave predstave, kdaj naj je ne bi več imela. Maja je bila stara 3, spi sicer zelo lepo, ampak vseeno sem skeptična, ker na vsake kvatre jo pa dobim okrog obrnjeno.

lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:25:37   
Anonimen
moja je že od 1,5 leta v tavelki pojstli. res da je spala med steno in mojo posteljo do 3 mesece nazaj ampak zdaj vidim, da spi na postelji čisto lepo tudi samostojno brez stranice. stara 3 leta

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:27:01   
cmokec
Sara spi zelo nemirno. Ograjico je imela do 6 leta, ko smo kupili novo posteljo. Ta mala jo ima še vedno.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:31:09   
Sofi
Pri letu in pol smo odstranili ograjico in lepo spi. Včasih res pade s postelje, če ima kakšno nemirno noč, ampak ima pod posteljico blazine in pade na mehko, se redko sploh zbudi ob padcu. Ja, ga včasih zjutraj najdeva spati na tleh user posted image  - pa res redkokdaj.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:32:02   
Anonimen
Tibor (5 let in pol) jo ima še vedno.

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstranitev ograjice
30.8.2007 22:58:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja je že od 1,5 leta v tavelki pojstli.

Moja tud. v bistvu od 17. meseca. Ima pa dvojno zaščitno ograjo na stranici, tisto od Ikee. Sta ena na drugo naštimani, da ne flikne dol, ker se ful premetava, ampak drugače pa lahko sama zleze s pojstle (ti si verjetno mislila ograjico v kinderpetu). Na drugi strani je pa stena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstranitev ograjice
31.8.2007 9:23:38   
poliloni
Pri nas smo jo odstranili malo pred drugim roj.dnevom, je pa res, da je posteljica ob previjalni, tako da je do polovice zavarovan.
Sedaj ko nima ograjice pa redno vsako noč prileze k nama v posteljouser posted image   kjer se vedno uleže med naju - a glej ga zlomka - je ravno prejšnjo noč padel iz najine postelje in to pri nogahuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstranitev ograjice
31.8.2007 9:39:56   
mily
Naša je tudi nima od petega leta dalje. ji na tla za vsak slučaj dam še enega velikega plišastega psa, ker tu pa tam še zgrmi dol. Pa pade na mehko in sploh ne porajta, da je padla in na tleh spi dalje. user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstranitev ograjice
31.8.2007 12:46:22   
viv_
Pri nas jo ima še kar. Če bi jo vzeli preč bi bila sigurno 4x na teden na tleh.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 13:39:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstranitev ograjice
31.8.2007 19:52:35   
ZARA
Bom verjetno še malo počakala, čeprav mi je vsebolj moteča ta ograja. Hvala vsem za infote.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odstranitev ograjice
1.9.2007 3:59:12   
živa
Ko mi je pri dobrem letu in pol padel čez ograjo otroške postelje, sem kupila jogi in ga dala na tla (kupljene imam tudi letve za na tla, pa ne grejo v njegovo sobo in čakam na obnovo stanovanja).

Lp,

živa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odstranitev ograjice
2.9.2007 9:28:20   
k1
naša spi od leta in pol v veliki postelji - brez ograje, pa ni še nikoli padla dol. nekaj časa sem ji zvijala odejico ob rob, da je imela občutek, da se tam postelja konča, sedaj (nekje od  2 l) pa niti tega več nima. spi pa sama v svoji sobi že od začetka.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odstranitev ograjice
3.9.2007 12:49:51   
caillou
Otroci spijo z ograjicami, dokler jih starši ne odstranijouser posted image . Prej jih odstranimo, prej se bodo naučili spati brez ograjice, kasneje jih odstranimo, kasneje bodo to osvojili.  Pri obeh smo ograjici odstranili (seveda pri malih posteljicah) tam pri dveh letih. Punčka je padla s postelje enkrat, fantek pa mislim da trikrat. To je bilo tudi vse.

Pa ji tapiciraj poden s kakšnimi povšterčki, kovterčkom,....da bo enkrat, dvakrat, ....padla na mehko, potem se bo že navadila.

Pri nas je bila ograjica samo razvada, da nam otrok ni bilo treba ponoči s tal dajat nazaj v posteljo in nič drugega. Otroci se hitro naučijo paziti in tudi v polsnu poiskati kje hudiča je rob postelje, s katere lahko pikiraš na bučo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odstranitev ograjice
4.9.2007 22:57:36   
picola1
Cailou...sem misla, da sam jst tako čudno razmišljam, kot ti...user posted image user posted image
Sedaj sem mnenja, da moj otrok ne bo imel varnostne ograjice, ker mislim, da se mora čimprej naučit podzavestno ugotavljat ponoči, kje je rob postelje. Tako, kot sem se morala jaz (pa še kdo, najbrž). Sicer pa, ko so v taveliki postelji, ne padejo iz dveh metrov direkt na glavo.
user posted image user posted image Me je moja mama zadnjič debelo pogledala, ko sem privlekla na dan zaščito za v posteljico (tisto, ki se naveže okrog)...In svoje začudenje pospremila z besedami:kaj se današnje čase otrok res ne sme več niti malo kam udarit???Še sreča, da si ti še tukaj, in to cela! user posted image user posted image user posted image

Res se jih preveč varuje in ščiti, čedalje bolj, imam občutek...(al sem pa jst čudna)
Moje mnenje.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odstranitev ograjice
5.9.2007 8:43:56   
Anonimen
Ti sprašuješ,kda jo odstanit,našemu smo pa montirali,sedaj pri 4 letihuser posted image
Do sedaj je vedno spla s kom od nas,zaradi,no raznih razlogov.
Ene dva tedna sta minila,ko sta se moj vnuček in hči preselila na svoje,tako sem vesela,pa tako žalostna.Dobr nima veze.V glavnem Timi ima sedaj svojo sobo in svojo posteljo in to kar veliko.Nastal je problem,ker je že večkrat ponoči padel s postelje.nočno potovanje po postelji ga ni zapustilo,še.
Tako je partner moje hčerelepo sam izdelal ograjo in jo namestil na posteljo in sedaj je mir,dokler ne bo našel pot,pri vznožju,da se dol zakotaliuser posted image
No,v glavnem mi imamo še ograjo in jo bo še iemle,ker vem,da so moji še pri sedmih letih ponoči pod posteljo pristali.
Ni časovne omejitve,kdaj odstranit ograjo,ti sama poznaš otroka,da veš,kako mirno-nemirno ponoči spi.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odstranitev ograjice
5.9.2007 10:25:45   
Lenny
Naš 5-letnik jo še vedno ima in jo tudi nujno potrebuje, ker spi kot ventilator. Njemu se še ponoči toliko dogaja, da ne more ležati na miru. Pojma nimam, kdaj bo spal brez nje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odstranitev ograjice
5.9.2007 21:16:52   
Pia73
Poskusi odstranit pa boš videla kako bo.

Mi ga imamo v bližnji prihodnosti namen dati v veliko posteljo (25,5 mesecev), sedaj spi večinoma pri nama user posted image in to vse prej kot lepo, pa bom poskusila kar brez stranice. Lepo eno odejo na rob pa bomo videli kako bo. Če bodo buške prehude in pogoste se pa priporočam, da mi prodaš vašo stranico. 

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?