|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ogrevanje na kurilno olje
20.7.2006 9:06:26   
Anonimen
Čez 14 dni se seliva v svoje gnezdece user posted image  Imela bova ogrevanje na kurilno olje, stanovanje veliko 38 m2.
Koliko ga ve porabite npr. pozimi, ko se več kuri. Si sploh ne znam predstavljati niti približne količine in cene.

Ali tudi vodo grejete kar na olje? Midva imava na žalost kar elektriko za gretje vode in bojim se, da naju bo to kar veliko stalo na mesec user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
20.7.2006 10:38:02   
muha1
Tudi mi se sedaj selimo v hišo, pa me to tud zanima. Imamo pa kombinirano peč, tako, da lahko kurimo na drva in olje. Ko smo med vikendi doma, komot lahko kurimo na drva, saj je cenej. Bojler pa imamo tudi kombinirani: na elektriko ali preko peči. Bomo videli kaj bo prva zima prinesla-kakšne finance user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
20.7.2006 12:03:27   
hubi
Mi imamo hišo, 2x80 kvadr. m (približno) bivalne površine plus klet. Povprečno gre 3 do 3500 l olja na sezono. Letos je šlo več, ker smo dobili dojenčka pa smo še ponoči malo kurili, pa še huda zima je bila. Smo pa tudi kurili na drva, samo čez komot ga ni.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
20.7.2006 14:57:12   
darja72
Hiša, dobro izolirana, nova centralna, 2x85kvadratov, klet neogrevana, v enem letu smo pokurili cca. 2300l. Na olje ogrevamo tudi sanitarno vodo za dve kopalnici. Računam, da bomo v prihodnji sezoni pokurili še manj, ker nam v avgustu menjajo okna. Sicer pa je po besedah znancev, ki kurijo na plin strošek podoben. Na elektriko pa mislim, da bi bilo precej drago.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
20.7.2006 15:00:02   
Anonimen
Saj prostor bova tudi midva ogrevala na olje, le vodo bova grela na elektriko.
To pa bo najbrž kar drago.

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
21.7.2006 12:48:01   
darja72
Najbrž, da bo nekaj dražje. Veliko pa je tudi odvisno od same porabe ogrevane vode. Sicer pa račun za elektiko ni odvisen samo od bojlerja.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ogrevanje na kurilno olje
22.7.2006 17:30:44   
gaja*
Midva porabiva za 75m2 približno 1500 l olja na sezono. Če je huda zima tudi 1800 l.  Pa tudi vodo imava na olje.



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?