|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okolist v domžalah
4.11.2008 21:32:23   
atanja
A mi lahko katera svetuje kam se naj naročim? Vid se mije od poroda zelo poslabšal in moram nujno it nove šipce delat? Sam bi rada šla na pregled da mi da zdravniško potrdilo pa da mi še mal pregleda zakaj se je toook poslabšal?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okolist v domžalah
4.11.2008 22:03:15   
2 Sraki
Kar v zdravstveni dom pojdi, tam nasproti ginekološke ordinacije ima svojo tudi okulist. Sicer nekaj časa čakaš. Imeti pa moraš napotnico od svojega osebnega zdravnika. Očala pa lahko naročiš pri Optiki Škofic (zraven 1001 sladoledarja) ali pač kjer koli boš našla očala, ki ti bodo všeč.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okolist v domžalah
5.11.2008 7:42:00   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Kar v zdravstveni dom pojdi, tam nasproti ginekološke ordinacije ima svojo tudi okulist. Sicer nekaj časa čakaš. Imeti pa moraš napotnico od svojega osebnega zdravnika. Očala pa lahko naročiš pri Optiki Škofic (zraven 1001 sladoledarja) ali pač kjer koli boš našla očala, ki ti bodo všeč.


ja, najboljša varjanta, lahko pa se odločiš za pregled pri optiki škofic, prite pa tam nekje 20eur.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okolist v domžalah
5.11.2008 16:12:50   
atanja
JA sam a ni pol takod a če ti zdravnik da očala na recept imaš nekaj ceneje-ker sem trenutno malo brez denarja kot vsi ostali

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okolist v domžalah
5.11.2008 19:47:15   
urška76
Atanja Okulista ima kar neki optikov v Domžalah, sam mal poklič naokoli. Večina jih dela tud na napotnice, samo malo dlje moraš čakat. Drgač pa na recept ne dobiš ravno velik "popusta". Odvisno od dioptrije. Men moja okulistka vedno napiše še temnjene šipce (ki jih pol v resnici nimam).

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okolist v domžalah
5.11.2008 21:17:23   
atanja
Sej to sem vedla da jih majo tud v optiki, sam sem mislna it jaz do zravnika ravno zaradi tega recepta. sicer mi je pa danes nekdo rekel da če imaš od svojega zdravnika napotnico za okolista ti mora tud ta v optiki dat na recept.. Moram preverit.
Je moja osbna zdravnica šla nekam drugam, nameso nje pa imamo nekoga ki ima skoz prazno čakalnico... Tako da mi za napotnico ne bo treba dolg čakat.

ME tok glava boli in opažam da če kaj delam pa da imam očala gor me začne boleti. Tako da moram nujno to zrihtat...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okolist v domžalah
6.11.2008 10:53:16   
Balonchy
Optika Avsec... na slamnikarski...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Okolist v domžalah
6.11.2008 13:38:39   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Sej to sem vedla da jih majo tud v optiki, sam sem mislna it jaz do zravnika ravno zaradi tega recepta. sicer mi je pa danes nekdo rekel da če imaš od svojega zdravnika napotnico za okolista ti mora tud ta v optiki dat na recept.. Moram preverit.
Je moja osbna zdravnica šla nekam drugam, nameso nje pa imamo nekoga ki ima skoz prazno čakalnico... Tako da mi za napotnico ne bo treba dolg čakat.

ME tok glava boli in opažam da če kaj delam pa da imam očala gor me začne boleti. Tako da moram nujno to zrihtat...


Če imaš napotnico imaš pregled zastonj in očala na recept tudi če greš na pregled k okulistu v optiki. To je 100%. Edino na vrsti nisi tako hitro, kot če greš na pregled brez napotnice.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Okolist v domžalah
6.11.2008 14:17:53   
Balonchy
Za določanje (meritev) dioptrije na koncesijo ne rabiš več napotnice OZ.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Okolist v domžalah
19.11.2008 22:07:57   
AndrejaKA
Jaz sem bila pri Avscu v Domžalah na samoplačniško(pregled je res drag, ampak kaj ti drugega ostane
ker je na koncesijo več ko pol leta za čakat), pa moram reči da sem bila zelo razočarana...
Najprej mi je nahitro zmeril dioptrijo, potem pa me je poslal, da naj grem kar k
njemu takoj izbirat še očala. Bil je zelo " posiljiv " , nakar čez en teden pridem po
očala in seveda mi je bila dioptrija zgleda napačno odmerjena. Res se mi je zdelo
malomarno vse skupaj. Saj lahko, da je to samo moja izkušnja taka in da je drugim ql.
Sedaj sem šla pa letos k dr. Zupanovi v optiko Vid Radomlje, pa se mi je zdelo zelo vredu,
ker se mi je res posvetila (od očesnega pritiska do ozadja, vse ubistvu), pa še pregled ni bil drag... 25 eurov se mi zdi.



< Sporočilo je popravil AndrejaKA -- 19.11.2008 22:13:32 >

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Okolist v domžalah
19.11.2008 22:38:59   
atanja
Jaz sem mela enkrat zaradi glavobola na napotnico in sem se k njemu prijavla-bolj domišljavega zdravnika še nisem vidla zato em tud ne vleče k njemu

(odgovor članu AndrejaKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Okolist v domžalah
24.11.2008 16:20:08   
AndrejaKA
JA verjamem tvojim izkušnjam atanja...
Pojdi raje v Optiko Vid Radomlje, je QL!

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Okolist v domžalah
25.11.2008 15:39:08   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: atanja
A mi lahko katera svetuje kam se naj naročim? Vid se mije od poroda zelo poslabšal in moram nujno it nove šipce delat? Sam bi rada šla na pregled da mi da zdravniško potrdilo pa da mi še mal pregleda zakaj se je toook poslabšal?


Jaz sem mela enkrat zaradi glavobola na napotnico in sem se k njemu prijavla-bolj domišljavega zdravnika še nisem vidla zato em tud ne vleče k njemu


Drugič, ko sprašuješ po okUlistu (npr. v Domžalah) - postavi vprašanje "Svetujte mi kam, sam ne me pošiljat tja in tja!!!".

Jaz imam z optiko Avsec odlične izkušnje.

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 25.11.2008 15:40:14 >

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Okolist v domžalah
25.2.2009 12:16:35   
Hoche
Avsec vse gleda samo čez denar, nemoreš verjeti da je nekdo lahko tak materialist.
Kakor vem, tudi ni nič kaj preveč priljubljen med okulisti.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Okolist v domžalah
25.2.2009 12:37:38   
Korina1
Pejt v optiko v Hiper market v Mercator v Domžalah

(odgovor članu Hoche)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Okolist v domžalah
28.2.2009 19:10:04   
Hoche
Včeraj sem šel pogledat v radomlje, v Optiko Vid... je res vredu, en lep okvir sem si najdu od Oxyda, prijazni so tudi.
Kar se pa Mestne Optike v domžalah tiče(bil sem tudi tam)... tista punca tam je tako zasanjana, da bog pomagaj. Zgledala je kot da bo
ravnokar zaspala za pultom, teško ji je blo odpret vitrino. Tu se pa vidi razlika med privatniki, in pa enim ki je samo 
na delovnem mestu. Privatnik te bo postregel spredaj in zadaj, nekdo ki je pa samo zaposlen, pa samo gleda kdaj
bo končal z šihtom.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Okolist v domžalah
28.2.2009 20:38:01   
Korina1
V mestni optiki v Mercator centru v Domžalah je bila pred kratkim moja hči in prodajalka za pultom se ji je kar ornk posvetila, očala sta probavale skoraj pol ure in klepetale tako da sem se jaz že pošteno naveličala. V optiki Škofic ali kako se že reče je pravo nasprotje, tam si samo številka in v tistem ko vstopiš v optiko bi bilo najbolje da bi tudi že šel ven.

(odgovor članu Hoche)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Okolist v domžalah
1.3.2009 15:12:37   
Hoche
K Škofic nisem šel še nikoli pogledat, vem le da mi pri Avscu ni vredu, Mestna je tko tko no, ok mogoče pač ni bil prodajalkin dan, oz je mislila da nebom nič kupil, ker sem mlad. V Radomljah v Optiki Vid sem bil pa zadovoljen. Je pa res da je to relativno, nekateri so zadovoljni z nekom, drugi ga kritizerajo, relativnost pač. Se pa spomnim recimo optike Tina v kamniku, tam je pa neprijaznost na vrhuncu, odsvetujem.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Okolist v domžalah
3.5.2010 10:32:15   
vidko
Poskusi v optiki Bistra (novo naselje-zraven gostilne Keber). Slučajno opazil med sprehodom in vstopil zgolj informativno... Dobil sem ogromno informacij in na koncu sem se kljub napotnici ki sem jo imel, odločil, da poskusim pri njih (za pregled sem plačal 25€, na koncu pa so mi ga ob nakupu odšteli + dodaten popust za stara očala-rekli so, da jih bodo podarili v manj razvite države...).

Zelo prijazni in ustrežni. Prijetna izkušnja in izredno zadovoljen.

PRIPOROČAM user posted image

(odgovor članu Hoche)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Okolist v domžalah
11.6.2010 11:49:19   
Geoo
Zadnjič sem v Lj (Kirurški senatorij) dobil recept in sem šel res gledat v to optiko, vendar sem ugotovil da nimajo pogodbe z zavodom. Pa tudi sama strokovnost in ponudba okvirjev se mi ni zdela na nekem nivoju, bila je pa neka študentka zaposlena se mi zdi. Meni osebno nič posebnega, je veliko boljših optik. Nasplošno ne maram optik, kjer so zaposleni neki študenti ali pa ljudje ki nimajo pojma o optiki in so samo prodajalci. Taka optika je zame tudi Clarus denimo.

< Sporočilo je popravil Geoo -- 11.6.2010 11:57:16 >


_____________________________

Geo+

(odgovor članu vidko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Okolist v domžalah
24.6.2010 17:16:27   
vidko
Geoo,
kolikor vem, v tej optiki, če govoriva o optiki bistra, dela le lastnik, ki pa mi je deloval zelo strokovno...
Sam sem bil izredno zadovoljen in dobro informiran glede na ostale optike, ki sem jih obiskal in sem imel občutek kot da sem jim v napoto oz. samo številka.


Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu Geoo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Okolist v domžalah
14.7.2010 13:35:36   
gdgd
tudi v breza centru kjer je špar center v domžalah je tut okulist pri optiki helena dolinšek, pregled pa pride se mi zdi 20 evrov

(odgovor članu vidko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Okolist v domžalah
9.4.2012 11:42:06   
A_Lojz
Jaz imam eno zanimivo izkušnjo. Sem iz kamnika ampak ker nimamo nobenega okulista nakoncesijo (edino v domžalah, samo so mi rekli da je čakalna doba okoli enega leta user posted image ) sem šel na pregled na napotnico v Ljubljano v Železniški zdravstveni dom (dr. Nada Čulafić Popović). Slabe izkušnje, ne vem če bom šel še kdaj na pregled za očala na napotnico. Dioptrijo so mi izmerili narobe in poleg tega so me še nagovarjali v katero optiko bom dal delati očala, kar se mi zdi skrajno neprimerno, oziroma sploh nevem če ti to lahko zdravnik govori ker imaš pravico z receptom iti v katerokoli optiko mar ne?. Imel pa sem edino to srečo, da ko sem dal delati očala me je moja optičarka h kateri hodim že dolgo let, prej vprašala če je bil pregled ok. K sreči me je še enkrat pogledala, ker drugače bi naredili napačna očala.

(odgovor članu gdgd)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?