|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okrasit bo treba razred, šolo....
21.11.2005 16:47:08   
Anonimen
Vedno se mi zdi, da imam polno idej. Potem pa, ko jih je treba uresničit, pa totalna tema. No, do konca meseca novembra moramo okrasit razrede, hodnike...
pojma nimam, kaj naj damo letos goruser posted image  Zapolnit je treba velika okna, visoke strope na hodniku, same razrede... Sprašujem za razredno stopnjo...
Kakšne ideje punce...da ni pretežko za otroke in da je lepo.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okrasit bo treba razred, šolo....
21.11.2005 18:03:55   
Anonimen
Kristina, poskusi s sneženimi možmi iz vate... eno leto smo to izvedli in je bilo res lepo!

Vato nalepiš na dva kroga, narišeš na njo usta ali jih nalepiš ter nos, dodaš še klobuk in je to to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okrasit bo treba razred, šolo....
22.11.2005 8:51:35   
malika
Jaz imam v albumu del zavese iz sneženih možkov, te sem imela lani, letos pa imam iste, le da sem nanje nalepila še vato, tako da so lepo puhasti.

Drugače pa ker lani ta čas še ni bilo snega, sem na isti način na vrvice nanizala vato in vrvice nalepila napodboje oken in potem je zgledalo kot da zunaj sneži. Pa še te snežinke so tako lepo plapolale od vročine iz radjatorjev.
Imam pa tudi že narejenih nekaj snežakov, takih kot ti jih je skutica predlagala in res so lepi.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okrasit bo treba razred, šolo....
22.11.2005 21:33:58   
Gina
Jaz imam polno idej, samo napisat mi jih je pa težko, bi morala slikat.

Za na okna
- bele hišice z izrezanimi okni, streha izgleda kot da je padel sneg. Na izrezane luknje lahko prilepiš zadaj svilen papir (tak ki ga dobiš tudi v cvetličarni, da se skozi vidi)

- iz svilenega papirja sem z malo večjimi delala vitraž kar na paus papir ali kaj podobnega, je ful dobro, proseva skozi. Če daš kake božične barve zraven, je še boljše

- zvezde najrazličnejših oblik in velikosti iz najrazličnejšega papirja


Za na panoje:
- mi bomo imeli na vratih božičke letos, samo izrezane in zalepljene
- na enem panoju smreki z nanizanimi kroglicami in snežake, na drugem sneženo vas - hišice (lahko narišeš, ali še bolje gubaš) okrog vata
- imeli bomo tudi lampiončke

Na mizah

- kozarec pomažeš z lepilom in ga povaljaš v sladkor
- kozarec pomažeš z lepilom, prej nalepiš gor zvezdo, povaljaš v sladkor in ko je suho, odstraniš zvezdo
- v kozarec seveda daš svečko (lepo za med predstavo)
- kozarec polepiš s servietno tehniko, izbereš božično novoletni motiv

Kaj boste pa vi delali, kristina? Meni so tudi fajn kakšne ideje, bom še kaj pogledala, to sem se na hitro spomnila, kaj smo se menile.


(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okrasit bo treba razred, šolo....
23.11.2005 8:07:53   
Anonimen
Punce hvala za luštne ideje. Snežake z vato smo že imeli pred 2 leti, tako da bom to izključila, je pa res da luštni pridejo.
Malika, tvoji snežaki na oknu so toook prisrčni, da me resnično mika, da bi jih delala z otročkiuser posted image

Gina,NAredili smo sicer že ogromno raznega novoletnega materiala na delavnicah s starši...bom malce poslikala, pa dala v album-voščilnice, obeske, škatle, okrasne smrečice, jelenčke....

RAzmišljam, da bi obroče, ki jih imamo za ŠV oblekla v bel krep papir in nekako pritrdila gor kaj v povezavi z zimo-torej snežake, snežinke, zasneženo pokrajino, hiške, smreke.....In potem bi to "bingljalo" user posted image  izpod stropa user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?