|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktober 2019
4.2.2019 12:56:15   
Ella221118
Živjo, še kakšna tu s pluskom za oktober? :)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktober 2019
4.2.2019 14:46:46   
Pigy
Pozdravljena.
Tudi sama sem zagledala plus. po zadnji m bi mela pdp septembra, ampak mogoče bom celo oktobrka (kr vem da sem zanosila januarja)

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktober 2019
4.2.2019 14:55:41   
aksi
Živjo, tudi jaz sem zagledala plusek user posted image
to bo najin tretji otroček (kar ne morem verjeti user posted image ), rok pa imam v začetku oktobra.
Čestitke obema user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktober 2019
4.2.2019 15:30:06   
Ella221118
Juhuu, cestitke! 😊 

Tudi jaz bom cisti zacetek oktobra, verjetno okoli 1. :) Bo pa to moj prvi otrocek, druga nosecnost. Prva se je zal koncala pri 8t, ko je bila na pregledu ugotovljena prazna gest. vrecka 😔 zelo zelo zelo upam da bo tokrat vse ok, saj se vse skupaj vlece ze skoraj leto in pol in je zelja res velika :)
Kako ste pa kaj s simptomi? :) jaz zaenkrat samo utrujenost (skoraj vsak dan spim popoldne 😄) in pa bolece prsi, pa se tu pa tam kaj, slabosti pa se ne. Vcasih me malo skrbi zaradi tega, ker je tudi prvic ni bilo pa se potem ni dobro koncalo, tako da si jo po tihem malo zelim, vsaj psihicno bi se bolje pocutila :) 

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktober 2019
4.2.2019 18:03:12   
medijka
Še ena, pdp bi naj bil 10.10., je pa druga nosečnost ♥️

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktober 2019
4.2.2019 20:46:47   
aksi
Tudi jaz čutim utrujenost,najhuje je ob sedmih zvečer,prej pa tako časa nimam,da bi o znakih razmišljala 🤣 edino kar je precej izrazito je špikanje v spodnjem delu trebuha in boleče prsi. Moj pdp naj bi bil 6.10.  Ella221118 zal mi je za tvojo prejsnjo nosecnost, ta bo pa uspesna,bos vidla 😉 

< Sporočilo je popravil aksi -- 4.2.2019 21:03:05 >

(odgovor članu medijka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktober 2019
5.2.2019 9:06:07   
Newby
Tudi jaz imam po izračunih na internetu rok oktobra, 3. menda. Plusek sem zagledala že 24. januarja, prvi pregled imam pa šele 1. marca😵  doma imam že 22 mesečno punčko in vesela sem, da bo majhna razlika med njima😎

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktober 2019
5.2.2019 9:27:23   
Ninelle
Zivjo! Se ena (upam da) oktobrka tukaj :) rok bi naj imela v zacetku meseca, trenutno sem kar OK, razen obcasnega zbadanja (filing, kot da bo zdaj zdaj prisla menstruacija) in malo bolj obcutljivih prsi. Pregled imam tocno cez 1 mesec. 
Doma imamo ze enega navihanega 3-letnika, ki si nadvse zeli bratca :) drzim pesti za vse in posiljam dobre misli, da zvozimo do konca brez tezav in nevsecnosti! Pozdravcek. 

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktober 2019
5.2.2019 10:03:06   
Milena89
Ojla,Tud js sm vidla +, predviden pdp nj bi biu 06.10., prvi pregleda pa 25.2. upam da bo vse ok 😁 je pa moja druga nosecnost.

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktober 2019
5.2.2019 10:05:30   
Ella221118
Nas je pa že kar nekaj :) Čestitke vsem user posted image

Hvala Aksi, upam da imaš prav :))

Jaz imam pa pregled že naslednji torek, tako da kar hitro. Se že veselim in sem živčna hkrati :)

(odgovor članu Ninelle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktober 2019
5.2.2019 10:58:06   
Anonimen
Pozdravljene mislim da bom jaz tudi pasala sem... zagledala sem plusek in po izračunu na internetu imam 1.10. rok. Imam kar nekaj težkih izkušenj ampak upam da bo tokrat uspelo...😀 prvi pregled pa 19.2. popoldan...se se tipkamo


(odgovor članu Ella221118)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktober 2019
6.2.2019 20:55:37   
aksi
Čestitke vsem,ki ste se pridružile 😊 ste že vse naročene na preglede? Jaz ga imam 25.2. in komaj čakam,ker mi je kar težko biti tiho..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktober 2019
6.2.2019 22:04:25   
medijka
jaz še nimam datuma, ker sem menjala ginekolga, in sem danes komaj uredila prenos kartoteke, tako da se bom naslednji teden domenla za datum. pa se ne obremenjujem pretirano, sicer že komaj čakam pregled, samo zaupam da je vse ok :D

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktober 2019
7.2.2019 17:25:12   
mičika
caww...no jaz sem danes dobila dabroston tablete ker sem imela zjutraj roza izcedekuser posted image ...upam da mi bodo tablete pomagale ohraniti nosečnost...jaz grem kar optimistično daljeuser posted image prvi pregled pa kot sem že napisala imam 19.2. komaj že čakamuser posted image

(odgovor članu medijka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 10:06:27   
Pigy
dobrodošle vse nove.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz imam danes tudi rjavo sluzast izcedek. ostajam optimist, da bo vse ok. bom videla kako bo danes, če bo še vedno bom šla zvečer na urgenco.

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu mičika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 14:56:04   
Ella221118
Jaz sem tudi vceraj dobila rjav izcedek (+rahli krci). Sem sla zvecer na urgenco ker me je zagrabla panika in sem vedla da ce ne grem nebom nic spala, pa je bil dezurni ginek prav nesramen do mene ces kaj delam tam, da za tako stvar bi mogla placat.. Dejansko mi je malo zal da sem sla ker itak na koncu nisem nic zvedla. Ko sem ga hotla kej vprasat mi je odgovoril v smislu da naj ne govorim ker motim njegovo koncentracijo 🙄 Res nevem kaj taki ljudje delajo na taksnih delovnih mestih. Ugl. naredil mi je UZ in videla se je gestacijska vrecka in rumenjakov mehurcek, plod pa se ne 😔 nekako tako kot takrat prvic, s tem da takrat se niti rumenjakov mehurcek ni pokazal, pa sem bila ze 8t noseca. 

V torek imam tisti redni UZ in mi je ze povedal da moje zdravnice ni in bo on namesto nje.. Mi ni cisto nic vsec, ampak upam da se vsaj plodek pokaze, ker nevem kako bi sla se enkrat cez isto zgodbo 😔🤞🏻
Upam da je pri ostalih tudi vse ok :)

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 16:19:44   
mičika
No tega pa ravno ne razumemuser posted image ...Vam moram prav napisati kako se razlikuje odnos ginekologa...jaz sem imela samo roza izcedek samo enkrat zjutraj in sem poklicala v Izolo v bolnico in so mi preko telefona dali recept na kartico za tablete dabroston...res da sem imela pred dvema mesecema ssuser posted image in da sem imela v kartoteki napisano da ob zanosvitvi nujno dabroston ampak vseeno bi ve lahko dobile te tablete... Jaz razmišljam da če je s plodom kaj narobe itak ne bo pomagalo nič pride do ss če pa ženska mogoče ob zanositvi potrebuje samo malo pomoči zakaj tega zdravila ne napišejo. Saj se hitro vidi ali se bo nosečnost obdržala ali ne joj ne razumem.... Jaz bi na vašem mestu lepo prosila za te tablete in boste videle kaj in kako... Saj konec koncev pa so te izcedki lahko tudi nenevarni. Lep dan še naprej in čim manj zapletov vam želimuser posted image

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 19:26:16   
naty1989
Ella


Sem ti kar sem odpisala. Sem prebrala kar si napisala, ker včasih spremljam in preberem kako tvojo objavo, da vidim kako si. Sej veš ko sma se dolgo pogovarjale še v stari temi ( zanositev ) in včasih morem kaj pokomentirat,haha :). Ta G je res bil nesramen, mislim lahko ga je sram, da te je tako neresno jemal, sploh pa kaj dela tam, če je takšen, sej ja nisi šla tja zaradi svojega veselja ali užitka. Eni so res brez vesti. Jaz bi na tvojem emstu naredila tako, če boš še morala tja k njemu, da bi moj partner šel zraven in če bi bil nesramen bi mu povedal svoje. Ker včasih res ne velja, če si vedno dober do vseh. Pa si ne bi več upal takšen biti do ljudi ki potrebujejo pomoč. Grozen človek res.


Mislim, da je vseeno kar dobra novica, da se vidi ta mehurček, da je to dober znak, ampak je še prehitro da bi se videl plod. Aja, mislila sem ti rečt, da se probaj ne preveč sekirati, ( sej vem, da je lažje rečt kot naredit, ampak vseeno )če se ploda še ne bo videlo in utripov. Ker je še res malo prehitro. Koliko si zdaj noseča? jaz sem bila v 5 tednu in 5 ali 6 dni in se tudi ni videlo, pa se nisem preveč obremenjevala, vedela sem da sem komaj na začetku in da bo vse ok, da naslednjič ko bom šla da se bo že videlo. Niti se ni videlo tega rumenjakovega mehurčka, oz.sploh nisem vedela da to obstaja, G mi sploh ni nič omenil, samo prazno vrečko mi je kazal, ki je bila velika kot grah. Pa sej včasih je boljše da kaj ne veš, ker potem samo razmišljaš o tem, če se bo pokazalo ali ne. In imaš spet polno glavo vsega. Nekako sem vedela da bo tako. Verjetno boš pa tako imela spet uz čez teden ali 14 dni, pa bo takrat vse vidno. No upam da bo vse ok v torek, držim pesti :).


(odgovor članu mičika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 19:52:07   
naty1989
Ella

Drugače pa ja, vedno so in bodo neki strahovi. Težko bomo opravile s tem. Vedno je nek kaj pa če bo kaj narobe? Ni nam vseeno ne, pa ko smo se trudile kar nekaj časa...ni tako enostavno, je zelo hudo, da to izgubimo praktično čez noč. Pa želimo si močno, to je. Pa sej bo, more nam uspet Ella 🙏👏

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktober 2019
8.2.2019 23:46:16   
Ella221118
Naty Hej :)

Ja res je bil nesramen, drugače je bil tudi fant z mano ampak so ga ustavili pri vratih, da naj počaka zunaj. Pa saj načeloma bi mu sama kaj povedala nazaj, ampak včeraj res nisem imela energije za to. Sem mu pa rekla, da bi mi bilo vseeno če bi mogla plačat za pregled, ker mi je dosti bolj pomembno da vem kaj se dogaja z mano.

Ja jaz se tudi tolažim s tem da je dobro da se vsaj ta mehurček vidi. Trenutno sem okoli 6t.. 5t6d po zadnji M, po O pa kakšna dva dni več. Trenutno se trudim čimmanj razmišljat o tem oz. se osredotočit na pozitivo, pa bomo videli v torek kakšno bo stanje. Izcedka zdaj danes zaenkrat ni bilo. Je pa res da včasih je boljše, da manj veš :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktober 2019
9.2.2019 20:01:12   
Anonimen
Ella, pri 6t se ne vidi še plodek, jaz sem bila na urgenci zaradi rjavega in krvavega izcedka, krčev, pa se je pri 5t 6t videl samo rumenjakov mehurček, pa malo že odboji ploda, tako da je vse ok. Sicer imam rok septembra, tako da sem zdaj 8t noseča.

Dabrostona pa tudi ne dajo kar vsaki, meni so dvoji različni na urgenci rekli, da mi nimajo kaj dat, ker sem RH pozitivna, ali bo ali pa ne bo, da nimamo vpliva. Tako da kar pogumno punce, se mi zdi, da nas je kar precej zadnje čase temi nekimi izcedki, upam, da se za vse izteče pozitivno.




(odgovor članu Ella221118)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktober 2019
10.2.2019 9:47:48   
aksi
Oh groza no,prav vsakic me strese ko preberem o takem odnosu zdravnikov...pa saj so ja za to tam :( 

Jaz sem v prvi nosecnosti tudi imela na zacetku rahel izcedek,ki se je po parih dnevi umiril,cela nosecnost pa je potem potekala bp.  Tudi to da se je na uz videl rumenjacek,je to super znak ;)
Jaz pa razen bolecih bradavic in tega,da bom kmalu mogla menjat modrce,sploh nimam drugih znakov. Pozdravcek usem in upam da se teli izcedki cim prej nehajo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktober 2019
10.2.2019 21:42:12   
zalaa
Pozdravljene punce, se ena tukaj. Sicer sm bila malo nevestna pri belezenju menstruacij zadnje mesece, ampak naceloma ce bo vse ok, bo rok nekje sredina oktobra. Imam pa doma ze 2 leti in 3 mesece staro puncko. 😁😁

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktober 2019
11.2.2019 13:34:30   
Pigy
preko telefona sploh ne morem prit na rr. same reklame in šteka.

Sej ponavadi so povsod alergični ko pride nosečka zarad kakih težav na urgenco (govorim za tiste do 9 tedna) . Sam najbolje se je delat in preslišat.



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu zalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktober 2019
11.2.2019 14:15:21   
Gasilka112
Helja😊Zagledala + na vec kot 3 testih in se kar ne morem dojet, PDP mam 16.10, sem klicala ginekologinjo danes in imam pregled v ponedeljek, 18.2 in komaj cakam, da se še dodatno prepričam😊 Bom pa mlada mamica, marca bom namreč imela 20 let 😊

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?