|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberke 2021
7.2.2021 22:37:02   
Anonimen
Kje ste srečke nosečke,ki pričakujemo oktobra? ❤🥰

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktoberke 2021
9.2.2021 11:14:03   
mojca.pokraculja
🙋🙋

Po aplikaciji začetek oktobra. Prvi pregled pa imam konec februarja 🤰🤰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktoberke 2021
9.2.2021 13:13:42   
Anonimen
Cestitke! 

Prvi dojencek? 🥰❤

(odgovor članu mojca.pokraculja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktoberke 2021
9.2.2021 13:32:04   
Jspatipazidanamarel
Jaz tudi v zacetku oktobra..Sta že komu povedali ali se ne? Pregled imam v začetku marca🤰😃😃

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktoberke 2021
9.2.2021 15:39:59   
mojca.pokraculja
Prvi ja👶🙃

Ne, edino tašča je sama ugotovila, ker mi kar naenkrat določena hrana smrdi, prej pa pojedla vse 🙈
Kaj pa ti anonimen tudi pričakujeta?Čestitke tudi tebi jstpatipazidanamarel 🙃

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktoberke 2021
9.2.2021 18:36:30   
Anonimna294
Zdravo! Evo še jaz se javljam. Tudi začetek oktobra. Prvi pregled imam pa jutri, ker grem samoplačniško, ker se je prva nosečnost lani končala v 6. tednu tako da sem zdaj želela malo prej izvedeti če je vse ok, drugače pa imam 22.2. redni prvi pregled. Že imate kakšne znake? Jaz rahlo občutljive prsi oz bolj bradavice in pa občasno špikanje, pa ves čas me napenja. Upam, da tokrat pripeljem nosečnost do konca 😊 bo pa tudi zame to prvi otrok. 

(odgovor članu mojca.pokraculja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oktoberke 2021
10.2.2021 10:15:01   
Jspatipazidanamarel
Pri meni pa bo tretji otroček, veselo bo, se prav veselim. Mi je pa cele dneve noro slabo, ima katera kak nasvet kako ti omiliti?Lep dan :) 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 10:38:10   
mojca.pokraculja
Meni je ginekologinja svetovala ingverjev čaj. Včasih je res bolje potem,  včasih ne. 

Danes po zajtrku sem bruhala, prav tako sem izbruhala tudi tableto - folno kislino. V petek je bilo isto takoj po zajtrku. Tablete nisem vzela še ene. Bi jo morala? Katera ve kaj več o tem?

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 10:42:16   
Jspatipazidanamarel
Če se prav spomnim od prej, ne. Je pa priporočljivo da če ti je slabo, jemlji folno kasneje čez dan, ko slabost (če) mine, ravno zaradi bruhanja.

Zdaj berem da proti slabosti pomagajo krekerji na nočni omarici, takoj zjutraj za pojesti. Poskusim, saj slabše je težko..Nimam pa izkušenj, prvi dve nosečnosti ni bilo nobene slabosti, zdaj pa čisto drugače, je res vsaka čisti drugačna. 🤢🤢🤢

(odgovor članu mojca.pokraculja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 14:08:31   
Anonimna294
Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 18:19:02   
Jspatipazidanamarel


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.



Anonimna294 me veseli za lepe novičke!Smem vprašat koliko tednov si noseča, tudi jaz bi šla utrip poslušat ravno zaradi splava lansko leto. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 19:23:51   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.



Anonimna294 me veseli za lepe novičke!Smem vprašat koliko tednov si noseča, tudi jaz bi šla utrip poslušat ravno zaradi splava lansko leto. 




Ja jaz sem sla ravno zaradi tega tudi, ker sem imela lani splav. Sem pa danes 6t2d. Ampak je mogla tudi kar povecat, da je bil utrip viden pa da sva ga potem lahko še poslušali. 

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 19:49:04   
Jspatipazidanamarel


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.



Anonimna294 me veseli za lepe novičke!Smem vprašat koliko tednov si noseča, tudi jaz bi šla utrip poslušat ravno zaradi splava lansko leto. 




Ja jaz sem sla ravno zaradi tega tudi, ker sem imela lani splav. Sem pa danes 6t2d. Ampak je mogla tudi kar povecat, da je bil utrip viden pa da sva ga potem lahko še poslušali. 



A tako, super. Tudi jaz imam danes po app 6t2d.. Se še odločam a iti ali ne. Smem vprašat se kdaj ti je napovedala pdp? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 20:08:35   
Katy87
Še ena oktoberka tukaj 🤗 Našega novega člana pričakujemo sredi oktobra, imam pa že od prej sina, ki bo ravno oktobra star 2 leti.  Srečno vsem! 🍀


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 20:17:20   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.



Anonimna294 me veseli za lepe novičke!Smem vprašat koliko tednov si noseča, tudi jaz bi šla utrip poslušat ravno zaradi splava lansko leto. 




Ja jaz sem sla ravno zaradi tega tudi, ker sem imela lani splav. Sem pa danes 6t2d. Ampak je mogla tudi kar povecat, da je bil utrip viden pa da sva ga potem lahko še poslušali. 



A tako, super. Tudi jaz imam danes po app 6t2d.. Se še odločam a iti ali ne. Smem vprašat se kdaj ti je napovedala pdp? 



Oo potem sva pa kar isto 😀 Jaz sem šla, pa čeprav imam čez 12 dni prvi redni pregled pri svoji ginekologinji, ker vem da ne bi bila mirna in sem res vsak dan razmišljala o tem in vsakič šla s strahom na wc. In mi je res res odleglo zdaj in sem vesela da sem šla. Je rekla da še teh 12 dni zdržim do začetka 9. tedna, ker je sicer še možnost splava ampak da je že veliko ker srček bije. Prejšnjič nisem prišla niti do tega. Pdp pa mi je napovedala 4.10.😊
Katy87 dobrodošla🤗

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktoberke 2021
10.2.2021 20:26:43   
Jspatipazidanamarel


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Tako, jaz sem ze imela danes prvi pregled. Vse kaze super, slisala sem ze srcni utrip🥰. Upam da se tako tudi nadaljuje.



Anonimna294 me veseli za lepe novičke!Smem vprašat koliko tednov si noseča, tudi jaz bi šla utrip poslušat ravno zaradi splava lansko leto. 




Ja jaz sem sla ravno zaradi tega tudi, ker sem imela lani splav. Sem pa danes 6t2d. Ampak je mogla tudi kar povecat, da je bil utrip viden pa da sva ga potem lahko še poslušali. 



A tako, super. Tudi jaz imam danes po app 6t2d.. Se še odločam a iti ali ne. Smem vprašat se kdaj ti je napovedala pdp? 



Oo potem sva pa kar isto 😀 Jaz sem šla, pa čeprav imam čez 12 dni prvi redni pregled pri svoji ginekologinji, ker vem da ne bi bila mirna in sem res vsak dan razmišljala o tem in vsakič šla s strahom na wc. In mi je res res odleglo zdaj in sem vesela da sem šla. Je rekla da še teh 12 dni zdržim do začetka 9. tedna, ker je sicer še možnost splava ampak da je že veliko ker srček bije. Prejšnjič nisem prišla niti do tega. Pdp pa mi je napovedala 4.10.😊
Katy87 dobrodošla🤗



Juhuhu super. O ja, verjamem, odleže vsaj malo. Brez skrbi najbrž ne bomo nikoli več glede na to da smo/bomo mamice, ampak ja, to pride v kompletu 🤣

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktoberke 2021
13.2.2021 23:14:41   
Anonimen
Hey... se ena oktoberka med vami 💖 upam da tako tudi ostane!

Imam dolgo zgodbo za sabo... 2 otrocka iz pretekle zveze, 6 spontanih splavov... 5 let boja v neplodnostni ambulanti, 6 postopkov umetne oploditve (neuspesnih), sedaj pa cudez -  naravno zanosila :) 
Imamo mogoce ze fb skupinico? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktoberke 2021
15.2.2021 21:29:44   
aaaanelej
Pozdravljene!


Juhuhu, še jaz se javljam. Rok naj bi imela v drugi polovici oktobra, 4. 3. imam pregled in komaj čakam. To je moja prva nosečnost. Drži pesti za vse nas❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktoberke 2021
16.2.2021 20:16:15   
Anonimen

Potem sva zelo blizu po datumu roka :) jaz imam pregled 2.3 ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: aaaanelej

Pozdravljene!


Juhuhu, še jaz se javljam. Rok naj bi imela v drugi polovici oktobra, 4. 3. imam pregled in komaj čakam. To je moja prva nosečnost. Drži pesti za vse nas❤



(odgovor članu aaaanelej)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 9:54:23   
Jspatipazidanamarel
Hejla.

Kako se pa kaj počutite? Meni je vse dni slabo, utrujena sem tako kot bi ne povozil vlak, nobene energije. Se dva tedna do prvega pregleda, jupi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 12:49:26   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel

Hejla.

Kako se pa kaj počutite? Meni je vse dni slabo, utrujena sem tako kot bi ne povozil vlak, nobene energije. Se dva tedna do prvega pregleda, jupi



Joj jaz po eni strani sem vesela, da mi ni nic slabo, obcasno mi samo v zelodcu ni okej ampak to je kar redko...po drugi strani pa upam da ni to kak znak, da bi bilo kaj narobe. Mi ze v prvi nosecnosti ni bilo nic slabo, pa se ni dobro koncalo. Je pa res da so mi tudi drugi znaki takrat cisto izginili....Drugace pa sem tudi utrujena, nekajkrat na dan malo bolj čutim spodnji del trebuha in prsi imam ob dotiku obcutljive, vcasih me kar zapeče. Jaz imam pa v ponedeljek pregled. Ze odstevam dni in komaj cakam da vidim kako napreduje pikica in koliko je zrastla od prejsnjega pregleda 😊 upam da bo vse ok.

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 13:18:25   
Anonimen
Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 16:46:02   
aaaanelej
Pozdravljene!

Ooo super, da je še ena, ki ima rok v drugi polovici.user posted image

Kar se tiče počutja, sem samo utrujena. Vse dobro je ok, slabosti ni. Včasih me glava boli, ampak težave z glavoboli imam že od prej. Tako, da se trudim popiti 2l vode na dan.

Superca za skupino.user posted image Ampak, kako jo najdem?user posted image Sem že iskala, vendar ne najdem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 17:11:15   
Anonimen

Hmmm... cakaj bom nardila javno da jo najdete sedaj dokler se ne naberete... javi ce jo sedaj vidis :) 
IZVIRNO SPOROČILO: aaaanelej

Pozdravljene!

Ooo super, da je še ena, ki ima rok v drugi polovici.user posted image

Kar se tiče počutja, sem samo utrujena. Vse dobro je ok, slabosti ni. Včasih me glava boli, ampak težave z glavoboli imam že od prej. Tako, da se trudim popiti 2l vode na dan.

Superca za skupino.user posted image Ampak, kako jo najdem?user posted image Sem že iskala, vendar ne najdem.user posted image



(odgovor članu aaaanelej)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 17:14:47   
Anonimen
Poskusite se preko linka:

https://www.facebook.com/groups/3362614860510441/?ref=share

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?