|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omega3: New Nordic Green Oil...
17.3.2009 18:25:31   
janja.k
Zanima me, če je katrea jemala oz. jemlje tablete NEW NORDIC Green Oil omega 3, 6 in 9.
Kaj veste o teh tabletih? So ok? Jaz sem nekje slišala, da so fajn za nosečnice. Pa me zanima še kako mnenje.
Hval in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omega3: New Nordic Green Oil...
18.3.2009 7:39:07   
Ro-La
 te niso več v prodaji, so pa od drugih proizvajalcev

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omega3: New Nordic Green Oil...
18.3.2009 15:07:55   
janja.k
Te tablete še prdajajo. Dobiš jih v lekarni.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omega3: New Nordic Green Oil...
18.3.2009 17:05:07   
Hope2
Moje mnenje je da e rabiš omega 6 in 9, ker jih dobiš zadosti že s prehrano, medtem ko ponavadi omega 3 manj pojemo. Razmerje med temi tremi mora biti ta pravo, in glede na to, da je v vsaki prehrani zadostna količina omega 6 in 9, je ne rabiš dodajat, ker podreš to razmerje. Kupi si raje samo omega3 in samo za te so dokazi da fajn vplivajo na razvoj otroka

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?