|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Opomin
29.5.2008 17:08:28   
uršika***
Včeraj sem dobila domov položnico - opomin od zavarovalnice Adriatic in ko sem videla, da piše na njej 102eu me je skoraj vrglo.  Ni mi bilo jasno kaj to sploh je. Tako sva z možem ugotovila, da gre za avtomobilsko zavarovanje- po številki police. Vedela sem, da sva zavarovanje plačala polovico agentki, polovico pa po položnici - vse skupaj nekaj čez 700eu. Kaj ni to dovoljuser posted image user posted image user posted image
Poklicala sva na tel. številko, ki je bila napisana na opominu in gospa je v manj kot pol minute ugotovila, da je to napaka in da naj položnico raztrgava, da je vse poravnanouser posted image user posted image user posted image user posted image   In to je povedala s takim glasom, da bi jo najrajši nekam poslala. Na koncu je celo izustila neko opravičilo. Mislim halouser posted image  dobila sva opomin  za 102 eu, pa sploh nisva dobila položnice -  samo opomin za nekaj, česar sploh ni bilouser posted image

Zakaj sem tole napisala: pazite ljudje, shranjujte odrezke in dvakrat premislite, če morate položnico, ki ste jo prejeli res plačati, ker nas na vseh straneh poizkušajo ogoljufati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Opomin
29.5.2008 17:50:46   
Skratek46
Vem vem draga moja meni se je isto zgodilo pri adriaticu-sem skeširala kakih 1000EUR za kasko za avto in pol čez par mesecev dobim da jim dolgujem 344EUR...meni se je tudi čisto skegljalo in so mi isto stvar rekli-da naj raztrgam položnico ker je bla pač napaka...

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Opomin
3.6.2008 8:32:48   
arsha
Po mojem pač probajo...

Kdor se ne pozanima, pač plača...

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?