|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orca
9.1.2009 21:36:17   
Pikapolonica_
cruelty free naravna kozmetika - poznate?
Imajo najboljšo in naravno organsko kozmetiko, ki NI testirana na živalih in ne vsebuje DELOV živali, naftnih derivatov, parabenov in ostalega sra.nja.
A je že katera kaj naročila? Kako je zadovoljna? (p.s. vsak prodan izdelek nekaj donira za zavetišče živali v Horjulu, to pa je tudi nekajuser posted image )


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orca
9.1.2009 21:36:44   
Pikapolonica_
http://www.or-ca.si/

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orca
9.1.2009 22:16:00   
G in T
je to reklama??
Drugače pa ne poznam

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orca
9.1.2009 22:18:14   
Pikapolonica_
Ja, no, pomojem ni reklama, sam vprašanje, če jih ktera pozna? Jaz sem ful navdušena in imam namen nekaj stvari naročit.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orca
9.1.2009 22:29:47   
NevenkaP
Poznam. Sicer je pa na Lepoti že nekaj časa odprta tema. Zaenkrat sem probala samo gel za tuširat. Je super, samo zelo tekoč. Na splošno so pa uporabnice, ki jih poznam zelo zadovoljne z vso njihovo kozmetiko.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orca
10.1.2009 8:55:59   
Anonimen
Poznam,, uporabljam, zelo zadovoljna.
Edino šampon za lase mi ni všeč.
Najboljša mi je pa maska za obraz, za umivanje obraza tisto s morsko travo in piling za telo.
Ima pa mal drugačen vonj kot navadna kozmetika, nima teh sintetičnih vonjev, ampak naravni vonj in to kar močni. Moj je dva dni klel da smrdi(moška kozmetika), zdaj je pa tud on navdušenuser posted image

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orca
10.1.2009 10:40:42   
Pikapolonica_
Mene zanimata predvsem puder in maskara? A sta ok? Mam precej problematično kožo.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orca
10.1.2009 11:29:07   
Anonimen
Puder men ni dost prekriven. Mam tud problematično kožo.

Čeprav se mi je res ful ful popravla odkar to uporabljam. Mam pa:
http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=71&category_id=32&option=com_virtuemart&Itemid=53
http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=73&category_id=32&option=com_virtuemart&Itemid=53
http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=80&category_id=32&option=com_virtuemart&Itemid=53

Maskara je pa uredu.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Orca
10.1.2009 12:22:01   
bumerang
Želela preizkusiti ampak jim ne zaupam.
Poleg tega ne maram, da me kdo farba. Sploh z naravno, bio, eko in s čemerkoli podobnim.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Orca
10.1.2009 12:27:14   
G in T
A to kupujete online ali preko kakšnega posrednika???
Pa še tole... nikjer nisem zasledila kako je s poštnino???
Hvala za info

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Orca
10.1.2009 12:27:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Želela preizkusiti ampak jim ne zaupam.
Poleg tega ne maram, da me kdo farba. Sploh z naravno, bio, eko in s čemerkoli podobnim.


Saj ti točno piše kolk je naravnih sestavin not. Cela sestava v bistvu.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Orca
10.1.2009 12:28:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: G in T

A to kupujete online ali preko kakšnega posrednika???
Pa še tole... nikjer nisem zasledila kako je s poštnino???
Hvala za info



Trgovina je v ljubljani, lahko pa na netu naročiš. Poštnina je 5evrov, če je pa naročnina nad 100evrov pa poštnine ni. Lahko pa po netu naročiš in greš sama iskat v trgovino.

Dajo pa vedno zraven še ogomno testerčkovuser posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Orca
10.1.2009 12:32:26   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Saj ti točno piše kolk je naravnih sestavin not. Cela sestava v bistvu.


Papir prenese vse.
To, kar piše (pri marsikateri kremi) je tehnično neizvedljivo. Napisali so samo tisto, kar jim ustreza.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Orca
10.1.2009 12:35:36   
Anonimen
No ja...men je jasno da nobena stvar ni 100posto naravna. Ampak dejstvo pa je da je ta kozmetika čist drugačna od običajne. Po teksturi, po vonju, peni se ne.....ogromna razlika.
Pa meni ful odgovarja. Na žvaleh ni testirana. Pa še določen odstotek gre zavetišču horjul. To je pa zame dovolj.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Orca
10.1.2009 12:38:43   
bumerang
Ja, je tudi kozmetika, ki je čisto naravna. In ima za to tudi certifikate.

Meni je velikokrat dovolj tudi kozmetika, ki ni naravna, ker jo tudi kupujem. Ampak takrat vem, kaj sem kupila, ker je to jasno napisano. Ne maram pa kupovati stvari, ki niso to za kar oglašajo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Orca
10.1.2009 13:33:06   
Pikapolonica_
Bumerang, katera kozmetika pa je 100%naravna in s certifikatom? Prosim več informacij. Nekaj časa so tako oglaševali dr,hauschko, ampak potem so jo še samo oglaševali, 100% naravno se je pa nekje izgubilouser posted image . Ok, ampak meni je še vedno OK kozmetika.
Vem, da je bila 1x polemika glede stvari Luna - mehčalcev, mil itd in od takrat jim ne zaupam več in jih ne kupujem.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Orca
10.1.2009 14:29:10   
Trish
O super tole ;)

Jaz tudi uporabljam kozmetiko iz OrCe, pa mi je vse ql, od gelov za tuš, do pudrov in maskar. Mi je precej blizu trgovina, pa še bolj se mi dopade kot kozmetika, ki sem jo prej uporabljala.

Pa precej važen mi je odnos trgovcev, pri OrCi pa so ful prijazni user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Orca
10.1.2009 14:50:36   
Trish
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ja, je tudi kozmetika, ki je čisto naravna. In ima za to tudi certifikate.

Meni je velikokrat dovolj tudi kozmetika, ki ni naravna, ker jo tudi kupujem. Ampak takrat vem, kaj sem kupila, ker je to jasno napisano. Ne maram pa kupovati stvari, ki niso to za kar oglašajo.


Bumerang, tole verjetno ni letelo na kozmetiko iz OrCe, ne? user posted image  Jo imam jaz precej doma (prejle sem spregledala to sporočilo...), pa je certificirano ORGANSKA, tako da ni bojazni glede nategovanja. Ne rabiš skrbeti - vsaka embalaža ima napisane certifikate, od Soil Association-a, BDIH etc...

Lahko grem pogledat na embalaže, če te točno zanima - imam nekaj od 100% Pure: tuš gel, losijon za telo, kremo za obraz z Acai jagodami, čistilne mehurčke s sivko, maskaro, puder imam od Alima Pure (BDIH), pa od Inlighta imam olje z arniko (Soil Association)...

Mislim, da imajo v OrCi še eno znamko, Purely Skincare. No, zanje ne vem, ker jih še nisem poskusila, ampak sklepam, da imajo tudi kak certifikat - glede na ostalo ponudbo user posted image


Pa všeč mi je to, da niti alkohola ne najdeš v nobeni od OrCinih znamk. Kar za drugo naravno kozmetiko ne moremo trditi...



Upam, da sem ti pomagala user posted image


Lp.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Orca
10.1.2009 15:05:29   
OliveOyl
Kaj pa odtenki pudrov,to moraš it v lih v trgovino iskat a ne?user posted image

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Orca
10.1.2009 16:40:50   
bumerang
Trish, ne nisi mi pomagala.
Jaz njihovih izdelkov ne bom kupovala čeprav sem si najprej z njimi hotela založiti kozmetično omarico in tudi kopalnico. In vem zakaj.
Česa več ne bom napisala, ker so mi s prijazne Orce že enkrat zagrozili s tožbo. 

Pa še nekaj, na domači strani - ameriški - ni omenjenega nobenega cerfitikata.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Orca
10.1.2009 16:53:45   
Pikapolonica_
Hm, zgleda da sem edino budalo tukajuser posted image Zakaj mi nihče noče nič povedat. Ali je ali ni 100% naravna kozmetika, ki ni testirana na živalih in kdo mi to zagotavlja?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Orca
10.1.2009 16:59:33   
Anonimen
http://www.inlight-online.co.uk/

http://www.100percentpure.com/about.html

http://www.purelyskincare.co.uk/our-endorsements.aspx

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Orca
10.1.2009 17:09:21   
bumerang
No in kje je kak certifikat razen cruelty free?


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Orca
10.1.2009 18:37:03   
sanelaa
Ja, jaz imam tudi od Orce kozmetiko in sem ful zadovoljna. Pa valda da imajo certifikate, ne vem od kje vam zdaj, da jih nimajo. Na izdelkih vem da so, ker imam jaz njihov gel za tuširanje, pa ima certifikate, da je organski, pa oljček imam od Inlighta in ima tudi certifikat Soil Association.

Zadnjič sem bila v Lj in sem šla še po puder. Ful zadovoljna user posted image Pa ta ima tudi neki certifikat BDIH.

Bom pa zdaj poskusila organsko čistilno kremo, me mika že dlje časa user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Orca
10.1.2009 18:49:47   
bumerang
Aja, moji komentarji se nanašajo absolutno samo na znamko 100% Pure, ostalih, ki so v trgovini, ne poznam. Na njihovi domači strani certifikatov, razen "cruelty free" ni.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?