|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orgazem
7.1.2009 17:17:13   
Camila
Najprej en lep pozdrav vsim skupaj... Zelo sem vesela, da sem zasledila ta forum in se tudi registrirala.
Odločila sem se, da bom kar odprla novo temo...
Vem, da je bilo že veliko govora o tem, a sama še vedno ne najdem rešitve.

Stara sem 23 let. Trenutno sem v zvezi 1 leto. S fantom imava res fanj sex, potrudi se od A do Ž. Vendar problem je vaginalni orgazem, na začetku sem ga doživela ene parkrat brez problema, sedaj pa ne več. V najinem sexu noro uživem, čutim ga z vsakim premikom, tudi čutim v sebi, tisto ekstazo, da bi mi lahko pršlo, ampak do tega ne morem prist. Tako bi rada, res vse bi naredila, ker fant misli, da je on kaj kriv... Mogoče je to krivo, ker se popolnoma ne morm sprostit med sexom, da mi večkrat misli zaidejo, ker po naravi sem zelo oseba, pod stresomuser posted image user posted image ...
Vem da nisem edina, ki se ji to dogaja in tudi vem da nisem edina, ki bi rada ta problem rešila. Res bi rada da bi se ta tema odprla do potankosti, da bi skupaj rešili ta problem...

Hvala...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orgazem
7.1.2009 17:31:47   
uršika***
Ne vem točno kolikšen je odstotek žensk, ki lahko doživijo vaginalni orgazem, vem pa, da je majhen.
Zavidam vsem, ki ga lahko doživijo, me revice, ki ga ne moremo, se moramo pa drugače znajt- np s stimuliranjem ščegetavčka s prsti ali s kakšno drugo podobno  tehniko.user posted image

(odgovor članu Camila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orgazem
7.1.2009 18:05:53   
Anonimen
sproščenost je res temeljna stvar, da doživiš orgazem, tko, da probej se odklopit za tisti čas, pa bo sex gotovo še boljši.

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:07:39   
Camila
Ja tancy, se popolnoma strinjam s tabo! Ampak vprašanje je kako se sprostiti?? Te ga res ne razumem, ker uživam 100% le do tega ne pride.
Uršika, a tebi še nikoli ni pršlo vaginalno??
Eni pravijo, da je fanj da treniraš vaginalno mišico??
Joj, vse bi nardila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:15:40   
Anonimen
Jaz vem samo, da ga praviloma doživim samo, če sem jaz zgoraj - v tem primeru jih ponavadi doživim kar več enega za drugim. V drugih položajih pa tudi uživam, samo do orgazma pa večinoma ne pridem.

(odgovor članu Camila)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:17:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz vem samo, da ga praviloma doživim samo, če sem jaz zgoraj - v tem primeru jih ponavadi doživim kar več enega za drugim. V drugih položajih pa tudi uživam, samo do orgazma pa večinoma ne pridem.


enako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:21:31   
Camila
A  tko se bolj stimulira G točka, al kako..
Ker kar se sama spomnim sem ga tud sama doživela, ko sem bla na vrhu, le enkrat ko je bil on na meni...
user posted image

Dejmo to razrešit... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:21:48   
uršika***
Samo če si pomagam z draženjem klitorisa. Sem se že sprijaznila z usodo. Kaj pa naj drugega.
Pa isto uživam 100/uro med seksom, ampak enostavno ni tam notri nobenega tapravega gumbkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:23:21   
Camila
Ja jst tud tko prakticiram, z draženjem...
Ampak ne no Uršika, ne smeš se udat user posted image ...
Jst sem se tud že, zdaj pa me je začelo trgat... pa sem si rekla, kjer je volja, tam je moč!!!!!

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:26:51   
uršika***
Če izveš za kakšen recept mi kar sporoči, ampak zdajle trenutno ne morem izvajat ne vem kakšnih akrobacij, ker se pripravljam, da bom šla kmalu rodituser posted image . Mogoče bo pa po porodu kaj drugačeuser posted image user posted image user posted image upam da bo

(odgovor članu Camila)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:49:57   
Camila
ooooo... kako lepa novica... Ja razumlijivo... Bom provala zbrskat kaj zanimivga, sicer pa nam bojo znale samo kolegice tle gor pomogat---najbolj ;;)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Orgazem
7.1.2009 19:54:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Camila
A  tko se bolj stimulira G točka, al kako..


Ja - po mojem že - sploh če se še čim bolj naprej nagneš.

(odgovor članu Camila)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Orgazem
8.1.2009 10:37:27   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz vem samo, da ga praviloma doživim samo, če sem jaz zgoraj - v tem primeru jih ponavadi doživim kar več enega za drugim. V drugih položajih pa tudi uživam, samo do orgazma pa večinoma ne pridem.


enako.



Tudi jaz sem med tistimi, ki ga doživim če sem zgoraj...pa domišljija tudi pomaga, da pride hitreje...

Punce ne obupat...orgazem je tako božanskiiiiiiiiiiiiiiii, bomo pač zgoraj...


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Orgazem
8.1.2009 11:16:24   
Anonimen
Bodite zgoraj user posted image .

A ma tudi ukrivljenost penisa kaj veze?

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Orgazem
8.1.2009 11:56:25   
Anonimen
ima ima penis ima veliko vlogo in to dolžina in debelina,jaz sem doživljala z mojim bivšim vaginalne orgazme brez problema,vsakič ko sva sexala  s tem da sem bila jaz na vrhu in tudi v  drugačni pozi.Zdaj pa ma moj mož mal manše in krajše orodje,pa sploh ni šans da bi doživela orgazem vaginalno,tako da se moram zadovolit s klitorisomuser posted image pa včasih tako pogrešam tiste stare časeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Orgazem
8.1.2009 12:38:52   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ima ima penis ima veliko vlogo in to dolžina in debelina,jaz sem doživljala z mojim bivšim vaginalne orgazme brez problema,vsakič ko sva sexala  s tem da sem bila jaz na vrhu in tudi v  drugačni pozi.Zdaj pa ma moj mož mal manše in krajše orodje,pa sploh ni šans da bi doživela orgazem vaginalno,tako da se moram zadovolit s klitorisomuser posted image pa včasih tako pogrešam tiste stare časeuser posted image

user posted image  boga... na drugi temi govorijo da se najde ljubimec ker ni zadovoljstva v seksu. si na dobri poti user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 8.1.2009 12:39:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Orgazem
8.1.2009 12:40:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ima ima penis ima veliko vlogo in to dolžina in debelina,jaz sem doživljala z mojim bivšim vaginalne orgazme brez problema,vsakič ko sva sexala  s tem da sem bila jaz na vrhu in tudi v  drugačni pozi.Zdaj pa ma moj mož mal manše in krajše orodje,pa sploh ni šans da bi doživela orgazem vaginalno,tako da se moram zadovolit s klitorisomuser posted image pa včasih tako pogrešam tiste stare časeuser posted image


Če nima glih ekstremno majhnegauser posted image , pač treniraj mišice da boš "ožja" pa bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Orgazem
8.1.2009 12:50:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Samo če si pomagam z draženjem klitorisa. Sem se že sprijaznila z usodo. Kaj pa naj drugega.
Pa isto uživam 100/uro med seksom, ampak enostavno ni tam notri nobenega tapravega gumbkauser posted image



Pri meni je bilo isto. Po porodu kake pol leta tudi... potem pa kot bi mi v glavi nardil klik... brez problema doživim vaginalni orgazem. Isto želim tudi tebi user posted image

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:01:45   
Anonimen
mladamamica in brisačkarca,kaj je tle tok smešnega nevem,z vašimi brezveznimi pripombami.jaz sem samo napisala mojo izkušnjo!!Brisačkarca-glede debeline pa verjemi da to drži,sama ža dosti let delam v zdravstvu in človeško anotomijo dobro poznam da to lahko potrdim!!!!!ti si pojdi rajee kaj o tem koristnega prebrat potem oa take izjave  brezvezne piši......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:04:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mladamamica in brisačkarca,kaj je tle tok smešnega nevem,z vašimi brezveznimi pripombami.jaz sem samo napisala mojo izkušnjo!!Brisačkarca-glede debeline pa verjemi da to drži,sama ža dosti let delam v zdravstvu in človeško anotomijo dobro poznam da to lahko potrdim!!!!!ti si pojdi rajee kaj o tem koristnega prebrat potem oa take izjave  brezvezne piši......


Kakšne pripombeuser posted image
Sm ti sam napisala da si mišice utrdi. Sej veš da jih mamo tam dol ne. Glede na to da anatomijo tolk dobr poznaš....
Brat o tem pa ne rabim.....nimam problemov na tem področju.
Pa glede na to da spet tolk fajn anatomijo poznaš....verjetno tud veš da so ženske različno "široke" a neuser posted image
Mogoč mal manj zategnjenosti pa več smeha....pa bo mogoč kej bl fajn.....

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 8.1.2009 13:05:14 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:14:30   
tweed
Ker delaš v zdravstvu, bi pa lahko povedala, da že povprečna dolžina penisa zadostuje, da ženska doživi vaginalni orgazem...
Če pa malo poznaš še psihologijo, potem pa tudi veš, da se mora začet malo višje od vagine..., kar nekatere ženske tudi venomer poudarjajo (glava me boli...)user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:18:57   
Anonimen
mi govorimo o debelini!!!!!!ne  pa o psihologiji in podobno...ločiš razliko TWEED

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:21:15   
piule
dajte no....ampak men je tud znano da debelina igra svojo vlogo...kaj vem...mogoče je od posameznice odvisno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:21:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mi govorimo o debelini!!!!!!ne  pa o psihologiji in podobno...ločiš razliko TWEED


Sam debelina ti pač nič ne pomaga a? Če ni druzga.
Al po tvoji logiki naj se nasadimo na pirovske flaše pa bo vsem pršlouser posted image
Po tvoji logiki pol nobena k ma povprečnga dedca doma ne doživlja orgazmov al kako?
No...jaz ti brez da preučujem debelino, dolžino in globino po anatomskih poteh povem da se motišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Orgazem
8.1.2009 13:31:52   
Freycha
Debelina zagotovo ima vezo, ampak kot je brisačkarica rekla - če se nasadiš na flašo, ti od tega ne bo prišlo, čeprav je najširše, na kar si se kdajkoli usedla.....

Zato je dala zelo pravilen odgovor, da natreniraš vaginalne mišice in med seksom stiskaš te vaginalne mišice, da postane vagina ožja, s tem bolj čutiš penis in lažje prideš do vrhunca.  To je zlo tko osnovna logika.

Pa tudi s tweedom bi se strinjala. Psihologija ima veliko zraven. Če ti rečeš: ku.rc, ta ma malega, pa ozkega, tko mi ne bo nikoli prišlo, ti tudi ne bo. Če pa to skineš iz možganov, pa imaš malo več možnosti. če pa si še vzameš čas, pa najdeš način, kako ti najbolj ustreza, pa še toliko boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?