|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Pag
13.6.2007 11:24:29   
Kanny
Živjo, kdo gre letos na Pag? Jaz grem konec avgusta v Metajno. Upam, da bo lepo in veliko pitne vode. user posted image

Brala sem stare poste, lani so imeli celo redukcijo. Upam, da bo letos kej bolje.

Uživajte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Pag
13.6.2007 11:27:12   
kimba
Moram ti povedat da lansko leto, ko je bilo rečeno da je pomanjkanje vode smo bili mi ravno v Metajni in tudi čutili nismo tega pomanjkanja.

Tebi pa lep dopust, ker vem da boste tam uživali, mi gremo pa letos malo spremeniti kraj dopusta in gremo na Krk, mogoče drugo leto zopet v Metajno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Pag
13.6.2007 11:36:06   
karamela
Mi gremo tudi letos na Pag v Povljano. Vemo da bomo uživali- preverjeno.

Komaj čakam že odštevam dneve..

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Pag
13.6.2007 12:42:11   
srki
Mi gremo letos tudi na Pag, prav v mesto, brez skrbi, da ne bi bilo vode. Lani je bilo več kot pol samega nakladanja okrog vode. Sem lastnika apartmaja klicala preden smo šli tja in je rekel, da mediji pretiravajo. In res, kjer smo bili, ni bilo problema z vodo, Lahko smo se tuširali, kuhali, celo avto prali.

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Pag
13.6.2007 14:55:07   
žlička
mi gremo letos prvic na pag v Staro Novaljo od 10.-20. avgusta.............komaj cakam!!!!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Pag
16.6.2007 21:49:08   
Anonimen
Mi gremo ze 11. leto. In ja, lani so bili veliki problemi z vodo - v camp Strasko niso supscali nikogar, tusi na plazah niso delali, enkrat smo ostali brez vode, v Metajni pa so bili brez vode - so jim dostavili prek ne vem cesa. user posted image  

Vsaj od 23.7. do 6.8. je bilo tako user posted image

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?