|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška kozmetika
14.9.2005 20:13:17   
XXYY
Živjo, punce! Sprašujem vas katero otroško kozmetiko uporabljate za novorojenčka, katera firma je vredu. Nekje sem slišala, da firma Bubchen ni vredu. Kaj pa od Aventa, a majo oni vredu kozmetiko in pripomočke. Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otroška kozmetika
14.9.2005 20:21:32   
Marogica
To je stvar okusa. Mi vsi uporabljamo Niveo, pa še za otroka kupujemo izdelke od Nivee. Razen za ritko, kjer uporabljamo izključno Lamprehctovo kremo (se pa dobi samo v MB-lekarnah).
Kaj preveč pa je tako ali tako ne uporabljamo-no, odvisno koliko je star tvoj otrok. Jaz sem ga na začetku (prve 3 mes) mazala samo z olivnim oljem iz Korćule. Je tako fino dišal, da bi ga najraje pojedla.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otroška kozmetika
14.9.2005 21:05:21   
rikica
Jaz uporabljam vse od nivee.Od bubchen imam olje za lahko noč s katerim ji malo trebuščka zmasiram pred spanjem.Jaz mislim,da je čisto ok ta kozmetika.Niveine stvari mi najbolj dišijo pa odgovarjajo moji .Aventove kozmetike še nisem sprobala,edino blazinice za dojenje in so zakon!

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otroška kozmetika
14.9.2005 21:28:48   
urška
jaz uporabljam penaten.je super.pa ful majo različnih stvari, tko da se ne moreš enega vonja naveličat. drugače je aventova kozmetika super, flaške mi niso v redu(ker spuščajo), dude so predrage - isto kvalitetne dobiš ceneje.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Otroška kozmetika
14.9.2005 22:07:09   
XXYY
Katere flaške in dudce so pa primerne, da ne puščajo in katere dude priporočajo: od silikona ali kavčuka.    

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Otroška kozmetika
14.9.2005 22:09:41   
Anonimen
kozmetiko imamo v glavnem od Nivee, razen kreme za ritko(hladilno mazilo iz lekarne), stekleničke od Aventa, dudo pa Nukovo.

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Otroška kozmetika
14.9.2005 23:22:26   
urška
avent pušča. navoj namreč. pol je pa moja prijateljica flaške reklamirala in je dobila zavrnjeno reklamacijo. odgovor je bil: flaške ste umivali s prevročo vodo. s tem , da sami reklamirajo da jih lahko pereš v pomivalnem stroju in seveda steriliziraš v parnem sterilizatorju (njihovem). mi smo uporabljali chicco flaške. nikol spuščanja, pa še kavčukove cuclje dobiš.
pomembno je da je duda čimbolj mehka. torej kavčuk. sicer dokler nima zob je vseeno, pol je pa boljš da ma kavčuk. ampak te se ful hitro umažejo (men se je zdelo kot da je kar naprej muckasta) pa še prej jih moreš menjati. pol sem pa pediatra vprašala katero dudo. pa je rekla: najboljša je tista duda, ki je ni...
ampak mi jo mamo vseeno. tomi tipi silikonsko.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Otroška kozmetika
15.9.2005 8:12:01   
SaaS
Jaz sem začela z Bubchen, ki se mi je zdela kar vredu. Sprobala sem tudi Weledo, pa mi ni bila preveč všeč. Niveo samo za obraz, jo imam še vedno.
Zdaj pa za ritko najraje uporabljam lekarniško hladilno mazilo. Se mi zdi bolje kot vse tiste kreme, ki lepo dišijo. Se mi zdi, da je še bolje, če nima dodanih raznih dišav.. Kadar je vneta ritka, uporabim praško pasto (tudi lekarniška). Za pregibe lekarniško panthenol mazilo ali mandljevo olje. Tudi temence sem odpravila z navadnim lekarniškim mandljevim oljem.
Kopeli, šamponi, kreme za sončenje, za veter ipd. pa najraje kupim Babylove v DM.
Bepanthen se mi zdi pa zelo dobra krema, ki jo lahko uporabiš za ritko, pregibe.. Tudi zame, ko sem imela vnete šive, razpokane bradavice. Pa še majhna tubica je, da jo najraje sabo nosim, kadar kam greva.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 10:53:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 10:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Otroška kozmetika
15.9.2005 11:14:32   
Lana_s
Jaz uporabljam za malo večinoma Niveo, za ritko Lamprehtovo kremico.
Z Aventom pa sem jaz ful zadovoljna. Imam kar nekaj flašk, še za shranjevanje mleka, jih večkrat na dan steriliziram in mi še nobena ni puščala. Cucelj pa je oblikovan kot prsna bradavica, da dojenček nima težav pri sesanju in ni strahu da potem ne bi hotel več pri mami sesat - preizkušeno.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Otroška kozmetika
15.9.2005 14:14:46   
urška
ija-1 je napisal/a:

urška je napisal/a:

avent pušča. navoj namreč. pol je pa moja prijateljica flaške reklamirala in je dobila zavrnjeno reklamacijo. odgovor je bil: flaške ste umivali s prevročo vodo. s tem , da sami reklamirajo da jih lahko pereš v pomivalnem stroju in seveda steriliziraš v parnem sterilizatorju (njihovem). mi smo uporabljali chicco flaške. nikol spuščanja, pa še kavčukove cuclje dobiš.
pomembno je da je duda čimbolj mehka. torej kavčuk. sicer dokler nima zob je vseeno, pol je pa boljš da ma kavčuk. ampak te se ful hitro umažejo (men se je zdelo kot da je kar naprej muckasta) pa še prej jih moreš menjati. pol sem pa pediatra vprašala katero dudo. pa je rekla: najboljša je tista duda, ki je ni...
ampak mi jo mamo vseeno. tomi tipi silikonsko.


Avetove flaše in dude sem 4 mesece dnevno sterilizirala v Aventovem sterilizatorju (dela seveda po identičnem principu kot vsi ostali), na morju sem jih prekuhavala, zdaj pa jih 3m perem v pomivalnem stroju.
Pa mi niti ena flaša še ni puščala!

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Otroška kozmetika
15.9.2005 14:20:45   
urška
sorry zgoraj manjka še moj odgovor:
hvala bogu, ija 1, da ti flaške ne puščajo. kot pa sem že napisala, poznam veliko mamic, ki so imele te probleme. pa tudi prodajalka v trgovinici, kjer kupujem takšne pripomočke mi je rekla da se veliko mamic pritožuje nad aventom.pa ženska v lekarni tudi... meni na kraj pameti ne pade več, da bi kupla avent.
hvala bogu pa da ti nimaš problemov...

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Otroška kozmetika
15.9.2005 14:22:30   
urška
pa še to: aventovi cuclji so kao proti krčem. moja izkušnja? bla bla bla.......

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Otroška kozmetika
20.9.2005 14:19:30   
zi&mm
Mi doma imamo celo kolelcijo raznih kremic, šampončkov od Bubcehen pa vse do Lumpija;
no, uporabljamo pa: za ritko becutan, če je kak izpuščajček pa praško pasto; za obrazek Bubchen - le zvečer po kopanju tisto od kamilice; za gubice pod vratom bepanten - če pride ko kakšnega izpuščajčka slučajno; kopel pa Bubchen šamponček - vsak 2.dan, ko ga kopamo. Kar se pa tiče vlažilnih robčkov (le ko nismo doma jih uporabljamo drugače vedno z vodo brišemo ritko) in plenic pa pampars.
Ko so se pojavila temenca, pa mandljevo olje iz lekarn.
Flaške imamo od Aventa (za razne sokce in papice), včasih res malo pušča ampak odvisno kako jo zapreš; pa Chiccotovo (za čajčke) in Nukovo (ta je za adapt.mleko); dude pa od Nuka ampak bomo kmalu menjali saj kot ste nekatere napisale se na kavčuk hitro lepijo mucke;

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Otroška kozmetika
20.9.2005 19:56:14   
Seven*
Mi pa smo ZELO zadovoljni s kolekcijo od DM-a Babylove. Tudi krema za ritko je SUPER! Pa se poceni so izdelki. Kvalitetni.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Otroška kozmetika
21.9.2005 18:01:22   
rumena
Mene pa zanima, ali morajo biti na flaškah in dudah cuclji ploščati ali oglati?

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Otroška kozmetika
21.9.2005 18:44:16   
Wahoo RR
jaz že od štarta uporabljam Bubchenovo kozmetiko...vse od a do ž...in sem zelo zadovoljna...

flaške pa do sedaj Aventove...

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?