|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška plavalna očala
26.1.2013 22:50:22   
PERSIDA
POZDRAVLJENI!!!!!
Imam sina stara 4leta ,katera zelo rada plavata pod vodo.Ker skoz gledata pod vodo jima bi kupila plavalna očala,ker imata čist rdeče očke po kopanju v bazenih.Zato sprašujem vas kakšna očala mi priporočate?????

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 27.1.2013 8:35:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška plavalna očala
27.1.2013 9:50:19   
jakaracman
Jaz sem jih kupila v Atlantisu v trgovini z kopalnimi pripomočki. So mi dobro svetovali.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška plavalna očala
27.1.2013 10:01:30   
petea
v vseh znanih športnih trgovinah (Interšpar, Hervis, Giga šport ...) imaš - odvisno od sezone - na voljo kar nekaj modelov otroških športnih plavalnih očal,

pa seveda v trgovinah s plavalno opremo v plavalnih kompleksih

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.1.2013 10:45:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška plavalna očala
27.1.2013 20:59:30   
Sonrisa
Mi smo kupili te: http://www.uvzasciti.me/program/2-10?page=shop.browse&category_id=26 (Spet sem pozabila, kako se krajša link user posted image )
Po treh letih so kot nova. Priporočam, pa reklama gor ali dol. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška plavalna očala
27.1.2013 21:48:59   
thaiss
naš ima že drugo leto na plavanju Arena Junior http://www.arenaswimwearstore.com/arena-spider-junior-swimming-goggles-light-blue-lens.html


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška plavalna očala
27.1.2013 22:31:51   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: petea

v vseh znanih športnih trgovinah (Interšpar, Hervis, Giga šport ...) imaš - odvisno od sezone - na voljo kar nekaj modelov otroških športnih plavalnih očal,

pa seveda v trgovinah s plavalno opremo v plavalnih kompleksih


user posted image



sori,
Intersport
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška plavalna očala
30.1.2013 13:47:30   
Balerina
Pri nakupu moraš bolj kot na barvo in znamko očal paziti da otroku očala lepo sedejo na obraz. Nam so pri nakupu svetovali da očala morajo sama stani na obrazu brez paščka. Če očala ne stojijo brez paščka potem lahko pride voda v očala med plavanjem pod vodo.
Tako smo dobili mi razlaga in smo imeli potem kar nekaj težav pri nakupu. Sploh ker so bila tamali všeč ena ki pa niso pasala na njeno glavo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?