|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok-stiki
25.2.2010 19:12:36   
mlusko
Zanima me, če imam sam določene stike z otrokom (z bivšo partnerico sva ločena, otrok je dodeljen materi)), mati pa otroka redko ali skoraj nikoli ne pripelje, češ da ne more zaradi službe, ampak ga pripelje mati oz. nov partner. Meni se to ne zdi prav, saj je njena odgovornost, da pripelje otroka k meni oz. v šolo, ne pa od vseh ostalih....

Kako bom uspel na sodišču, če podam "prijavo"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:20:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Meni se to ne zdi prav, saj je njena odgovornost, da pripelje otroka k meni oz. v šolo, ne pa od vseh ostalih....



Ne, tvoja odgovornost je, da otroku omogočiš stike z drugimi osebami:

(1) Otrok ima pravico do stikov z drugimi osebami, s katerimi je družinsko povezan in nanje osebno navezan, razen če je to v nasprotju z otrokovo koristjo. Šteje se, da so take osebe predvsem otrokovi stari starši, bratje in sestre, polbratje in polsestre, nekdanji rejniki, prejšnji ali sedanji zakonec oziroma zunajzakonski partner enega ali drugega od njegovih staršev.

Podaj prijavo, samo pazi, da se ne obrne proti tebi user posted image user posted image .

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:28:57   
mlusko
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Meni se to ne zdi prav, saj je njena odgovornost, da pripelje otroka k meni oz. v šolo, ne pa od vseh ostalih....



Ne, tvoja odgovornost je, da otroku omogočiš stike z drugimi osebami:

(1) Otrok ima pravico do stikov z drugimi osebami, s katerimi je družinsko povezan in nanje osebno navezan, razen če je to v nasprotju z otrokovo koristjo. Šteje se, da so take osebe predvsem otrokovi stari starši, bratje in sestre, polbratje in polsestre, nekdanji rejniki, prejšnji ali sedanji zakonec oziroma zunajzakonski partner enega ali drugega od njegovih staršev.

Podaj prijavo, samo pazi, da se ne obrne proti tebi user posted image user posted image .


Ne gre se za čas, ko je otrok pri mami, gre se za to, da otroka ona nima časa voziti k meni, v šolo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:35:14   
Anonimen
Potem se za stike dogovorita drugače user posted image , da je otrok v drugačnem času pri tebi ali pri njej.

Ali pojdi na CSD, povej, da so stari starši in novi partner v škodo otroka, in stike opredeli drugače.


(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:35:30   
khurde
Saj ona ti s tem, ko ga pripelje njen novi partner, stikov ne omejuje in verjetno ni pomembno, ali otroka pripelje ona, kdo drug ali pa ga greš ti iskat. Aja, saj res... Zakaj ga pa ti ne prideš iskat k njej?

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:43:19   
mlusko
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

Saj ona ti s tem, ko ga pripelje njen novi partner, stikov ne omejuje in verjetno ni pomembno, ali otroka pripelje ona, kdo drug ali pa ga greš ti iskat. Aja, saj res... Zakaj ga pa ti ne prideš iskat k njej?


Se izmenjujemo in vozim enkrat jaz enkrat oni, ne ona. Ne želim omejevati stikov z drugimi osebami, ampak če mati nima časa pripeljati otroka, praktično nikoli, je to za vas normalno?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:46:39   
ledenaa
kaj ti ni jasno?
To je njen partner in je vključen z vsem kar se dogaja z otrokom.Torej če ona ne more bo pa on.
če ti gre pa on v nos,dragi moj se ga boš moral drugače lotiti.
Si ljubosumen kajne in je treba zdaj zajeba user posted image
pa ne laži,me  že vemo
In ja mi je normalno da ga bo pripeljal njen fant.veš mogoče pa samo tvoj obraz tvoja bivša žena ne more več videti.Boljše to,kot pa da se kregata in ne vem še kaj

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:48:19   
mlusko
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Zanima me, če imam sam določene stike z otrokom (z bivšo partnerico sva ločena, otrok je dodeljen materi)), mati pa otroka redko ali skoraj nikoli ne pripelje, češ da ne more zaradi službe, ampak ga pripelje mati oz. nov partner. Meni se to ne zdi prav, saj je njena odgovornost, da pripelje otroka k meni oz. v šolo, ne pa od vseh ostalih....

Kako bom uspel na sodišču, če podam "prijavo"?


Tukaj mati, sem mislil njene starše oz. njeno mati.

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:48:47   
Anonimen
Ne vem, praviš, da ne more zaradi službe. Pojma nimam, odvisno kaj dela.
Ja, je njena odgovornost, da skrbi, da otrok varno pride do tebe. In ni njena dolžnost, da je 24 ur na dan z njim, vključujoč vožnjo k tebi.

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:49:38   
khurde
Meni bi bilo važno, da vidim otroka, ne glede na to, kdo ga pripelje. Edino, če ne bi hotela delati nekih problemov, kar pa bi pomoje težko šlo čez - da bi se pritožil nad tem, da ga točno ONA ne pripelje. Ne poznam pa tok teh zadev, da bi lah za 100% govorila. Edino, če se pač ne dogovorita za stike v drugem terminu, takem, ko bi ona lahko otroka vozila in ne njen novi partner ali njeni starši. Samo ne vem, če bi na CSD-ju rekli, da je to, da ga ona ne vozi, dober razlog za pritožbo. Pomoje, da ne. Mogoče pa katera druga ve iz prakse...

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:49:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko
Ne želim omejevati stikov z drugimi osebami, ampak če mati nima časa pripeljati otroka, praktično nikoli, je to za vas normalno?


Kot, da je važno, kdo ga pripelje. user posted image  Mogoče pa tebe noče srečat. In kaj potem? Saj sta ločena. user posted image  Zakaj delate težave tam, kjer jih (še) ni?user posted image

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 19:57:53   
rija
mlusko, iščeš dlako v jajcu.

pa če ti otroka pripelje sosed, to nima veze, če ga je dostavil varno in ti ga predal.

mislim, da tebe moti vse drugo prej kot to, kdo ti pripelje otroka.

ma, mislim, da se tu fučka za to....

ohladi se malo....pa ne teži.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:16:37   
mlusko
Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:17:52   
Anonimen
Težišššššššššššš in pleteničiš user posted image user posted image .

Podaj prijavo, če misliš, da imaš prav.

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:20:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image


a ni mal razlika med pivom in službo? user posted image  resnično me zanima, kaj te toliko muči, da nekdo drug varno pripelje otroka k tebi? še tko bom rekla. njen novi partner se mi zdi strašno ql, da nima problemov z njenim preteklim življenjem in brez problemov odpelje svojega pastorka k očetu...

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:22:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mlusko, iščeš dlako v jajcu.

zakaj enostavno, če lahko kompliciramo.
večina se jih bori za stike. tu, ko pa ni teh problemov, se pa kaj drugega najde. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:23:45   
suzolinka
Joj, kaj pa če bi to energijo raje v otroka usmeril???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:25:26   
Janya

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mlusko, iščeš dlako v jajcu.

pa če ti otroka pripelje sosed, to nima veze, če ga je dostavil varno in ti ga predal.

mislim, da tebe moti vse drugo prej kot to, kdo ti pripelje otroka.

ma, mislim, da se tu fučka za to....

ohladi se malo....pa ne teži.


Podpis

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:27:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image


a si kronični alkoholik?

pa kak v božji materi lahko primerjaš službo s piromuser posted image

pa v končni fazi tudi ni nič narobe.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 20:37:29   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image


1. Ona ima (očitno) stalnega partnerja.
2. Ona v času, ko ste domenjeni za stike z otrokom, otroka ne more pripeljat sama.
3. Ne vozi ga "sodelavec", "sosed", "branjevka na tržnici", ampak oseba, ki otroka dobro pozna (očim ali babica) in s katero otrok verjetno tudi živi oz. je v rednih stikih.
4. Normalno je, da nov partner sprejme otroka iz prejšnjega zakona in se vključi v družinsko življenje partnerice z otrokom.
5. Normalno je, da nov partner pomaga tvoji bivši ženi, pa tudi, če ji pomaga pri delu, vzgoji in življenju z otrokom iz prejšnjega zakona.

Kako si ti predstavljaš, da bi onadva npr. imela skupnega otroka? Da njen partner in ona skrbita za "skupnega", za "vajinega" pa samo ona al kako? Da samo ona svojega vozi v šolo itd., ker lahko CSD dela probleme? user posted image

Kaj bi ti rad? Da je ona sama zase, ji nihče ne pomaga, niti mama niti partner in da obžaluje razvezo, ker je prej vse bilo tako ajnfoh in simpl? Meni se zdi, da je vse, kar gre tebi v nos, njen novi tip in njegov odnos s tvojim otrokom.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 21:15:38   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image


1. Ona ima (očitno) stalnega partnerja.
2. Ona v času, ko ste domenjeni za stike z otrokom, otroka ne more pripeljat sama.
3. Ne vozi ga "sodelavec", "sosed", "branjevka na tržnici", ampak oseba, ki otroka dobro pozna (očim ali babica) in s katero otrok verjetno tudi živi oz. je v rednih stikih.
4. Normalno je, da nov partner sprejme otroka iz prejšnjega zakona in se vključi v družinsko življenje partnerice z otrokom.
5. Normalno je, da nov partner pomaga tvoji bivši ženi, pa tudi, če ji pomaga pri delu, vzgoji in življenju z otrokom iz prejšnjega zakona.

Kako si ti predstavljaš, da bi onadva npr. imela skupnega otroka? Da njen partner in ona skrbita za "skupnega", za "vajinega" pa samo ona al kako? Da samo ona svojega vozi v šolo itd., ker lahko CSD dela probleme? user posted image

Kaj bi ti rad? Da je ona sama zase, ji nihče ne pomaga, niti mama niti partner in da obžaluje razvezo, ker je prej vse bilo tako ajnfoh in simpl? Meni se zdi, da je vse, kar gre tebi v nos, njen novi tip in njegov odnos s tvojim otrokom.


Podpisuser posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 21:30:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

1. Ona ima (očitno) stalnega partnerja.
2. Ona v času, ko ste domenjeni za stike z otrokom, otroka ne more pripeljat sama.
3. Ne vozi ga "sodelavec", "sosed", "branjevka na tržnici", ampak oseba, ki otroka dobro pozna (očim ali babica) in s katero otrok verjetno tudi živi oz. je v rednih stikih.
4. Normalno je, da nov partner sprejme otroka iz prejšnjega zakona in se vključi v družinsko življenje partnerice z otrokom.
5. Normalno je, da nov partner pomaga tvoji bivši ženi, pa tudi, če ji pomaga pri delu, vzgoji in življenju z otrokom iz prejšnjega zakona.

Kako si ti predstavljaš, da bi onadva npr. imela skupnega otroka? Da njen partner in ona skrbita za "skupnega", za "vajinega" pa samo ona al kako? Da samo ona svojega vozi v šolo itd., ker lahko CSD dela probleme? user posted image

Kaj bi ti rad? Da je ona sama zase, ji nihče ne pomaga, niti mama niti partner in da obžaluje razvezo, ker je prej vse bilo tako ajnfoh in simpl? Meni se zdi, da je vse, kar gre tebi v nos, njen novi tip in njegov odnos s tvojim otrokom.


vse podpišem. user posted image

namesto, da bi srečanje z njenim novim partnerjem izkoristil in spoznal človeka, ki bo zdaj nastopal v otrokovem življenju.

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:02:35   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: khurde
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko
Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image

1. Ona ima (očitno) stalnega partnerja.
2. Ona v času, ko ste domenjeni za stike z otrokom, otroka ne more pripeljat sama.
3. Ne vozi ga "sodelavec", "sosed", "branjevka na tržnici", ampak oseba, ki otroka dobro pozna (očim ali babica) in s katero otrok verjetno tudi živi oz. je v rednih stikih.
4. Normalno je, da nov partner sprejme otroka iz prejšnjega zakona in se vključi v družinsko življenje partnerice z otrokom.
5. Normalno je, da nov partner pomaga tvoji bivši ženi, pa tudi, če ji pomaga pri delu, vzgoji in življenju z otrokom iz prejšnjega zakona.

Kako si ti predstavljaš, da bi onadva npr. imela skupnega otroka? Da njen partner in ona skrbita za "skupnega", za "vajinega" pa samo ona al kako? Da samo ona svojega vozi v šolo itd., ker lahko CSD dela probleme? user posted image

Kaj bi ti rad? Da je ona sama zase, ji nihče ne pomaga, niti mama niti partner in da obžaluje razvezo, ker je prej vse bilo tako ajnfoh in simpl? Meni se zdi, da je vse, kar gre tebi v nos, njen novi tip in njegov odnos s tvojim otrokom.


Podpisuser posted image

Podpis še od mene - zelo dobro povedano. Kolikor vidim, ti gre samo za to, da bi delal probleme, četudi jih ni, in bivši zatežil. Če bi ti omejevala stike, bi razumela, tako pa res ne vem, v čem je problem. Verjetno si je bivša lepo uredila novo življenje, ti pa ne, zato ti gre to v nos, pa bi rad malo nagajal in ker nimaš pametnega razloga, pa prideš z nekimi čisto za lase privlečenimi problemi.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:03:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko
Kako bom uspel na sodišču, če podam "prijavo"?

Na sodišču niso neumni, veš, da ne bi spregledali takih brezveznih for. Pa kaj dosti bolj pametnega imajo naša sodišča za delat kot se ubadat z ljubosumnim nagajanjem bivših.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 25.2.2010 22:05:04 >

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:03:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: khurde
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko
Se pravi, jaz rečem sodelavcu, daj odpelji mojega otroka k bivši (k materi otroka), ker jaz zdaj ne morem al pa grem na en pir in to je za vas normalno?user posted image

1. Ona ima (očitno) stalnega partnerja.
2. Ona v času, ko ste domenjeni za stike z otrokom, otroka ne more pripeljat sama.
3. Ne vozi ga "sodelavec", "sosed", "branjevka na tržnici", ampak oseba, ki otroka dobro pozna (očim ali babica) in s katero otrok verjetno tudi živi oz. je v rednih stikih.
4. Normalno je, da nov partner sprejme otroka iz prejšnjega zakona in se vključi v družinsko življenje partnerice z otrokom.
5. Normalno je, da nov partner pomaga tvoji bivši ženi, pa tudi, če ji pomaga pri delu, vzgoji in življenju z otrokom iz prejšnjega zakona.

Kako si ti predstavljaš, da bi onadva npr. imela skupnega otroka? Da njen partner in ona skrbita za "skupnega", za "vajinega" pa samo ona al kako? Da samo ona svojega vozi v šolo itd., ker lahko CSD dela probleme? user posted image

Kaj bi ti rad? Da je ona sama zase, ji nihče ne pomaga, niti mama niti partner in da obžaluje razvezo, ker je prej vse bilo tako ajnfoh in simpl? Meni se zdi, da je vse, kar gre tebi v nos, njen novi tip in njegov odnos s tvojim otrokom.


Podpisuser posted image

Podpis še od mene - zelo dobro povedano. Kolikor vidim, ti gre samo za to, da bi delal probleme, četudi jih ni, in bivši zatežil. Če bi ti omejevala stike, bi razumela, tako pa res ne vem, v čem je problem. Verjetno si je bivša lepo uredila novo življenje, ti pa ne, zato ti gre to v nos, pa bi rad malo nagajal in ker nimaš pametnega razloga, pa prideš z nekimi čisto za lase privlečenimi problemi.


Še podpis številka štiri. Da ne boš samo ti težačil user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?