|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 15:35:41   
KODA
Ne vem kaj je zdaj pičilo našega Vida,da se mi je začel odpenjati med vožnjo in plezati po avtu.Zamenjala sva že trakove in pripone,a nič ne pomaga.Zadnjič je odpel še stolček od bratca.Ko je mož zabremzal je stolček skoraj odneslo med sedeže.Govorimo mu,da je to nevarno in da tega ne sme početi,pa samo stran gleda in čisto nič ne posluša.Kako se naj še lotim tega problema?Lep pozdrav.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 20:43:16   
Anonimen
Pojma nimam, res. Sem premišljevala, pa se ničesar ne spomnim. Pa saj je sploh čudno, da še več otrok tega ne počne. A v trgovinah, kjer prodajajo stolčke, pa nimajo kakšnih varoval? Sicer res še nisem slišala zanje.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 20:48:40   
Anonimen
Odvisno koliko je star! Probi tako: če se odpne, se z avtom ustavite in mu dopovej, da ne boste šli naprej dokler se ne bo nazaj pripasal, pa fertig!!! Baje pomaga, samo saj pravim, ne vem kolk je tvoj star!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 21:28:39   
Gina
Jaz bi isto naredila, kot je hothien pred mano pisala. Oz. sem naredila, ko je mala to delala. Pa zelo sem bila huda, ker tu gre za varnost. Samo 1x se nekdo zaleti vate, pa četudi pri 30km/h, pa bi otrok letel skozi okno. Mene je ful strah pri teh rečeh, zato bi na vsak način vedno ustavila in ne bi šla naprej, čeprav vem, da se to sredi avtoceste ne da.
Se pa spomnim, da je ta tema že bila, se mi zdi, da je ena pisala, da je kar zvezala skupaj pasova spredaj, spodaj, pri otrokovem trebuhu, da četudi se je odpel, ni mogel rokic ven potegnit ali telesa, ali kako že je bilo...

Jaz tega nisem delala, pa sem imela zelo trmastega otroka, pa je pomagalo, da sem čisto "ven padla" in ustavila. Kake 5x se je pa le ponovilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 21:30:50   
KODA
3 leta je star.Poskusili smo že s tem,da so policaji na cesti.Če nas bodo ustavili,bo on plačal kazen,s svojimi dinarčki.Ne pali.To počne zadnji mesec,prej pa nikoli.user posted image user posted image .

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 21:33:38   
Anonimen
Koda, pri nas je bolj zaleglo, če sem rekla, da bo policaj mamico za ušesa. Da bo rekel, ti, ti, mamica, kje imaš ušesa!!!!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
1.10.2005 21:33:56   
KODA
Hvala,. bomo še to probali.Upam,da me bo upošteval.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 6:51:10   
afna pika
ustavi in ne pelji naprej... pa samo enkrat je dovolj, da poveš, zakaj si se ustavila. Jaz sem imela kup revij na sedežu zraven, malo zavzdihnila, da bom pozna v službo...  enkrat sem res zamudila  user posted image

pri našemu trmežu je palilo samo to user posted image   En teden dresure (to zdaj sam pove  user posted image )




(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 9:34:45   
Anonimen
Kar malo sem potolažena.
Tudi naš,pa ima šele dve leti se je začel v stolčku odpenjat,najprej si sname naramske pasove,včasih mu uspe,tudi gumb za odpet pas odpret.Enkrat pa je tudi odpel pas,ki fiksira stolček na avtosedež.Mi nismo vedeli,pa bi pri nenadnem bremzanju kmalu s stolčkom vred poletel v sprednji sedež.Še dobro,da vedno kdo sedi zadaj poleg njega.
Zategnili smo pasove,pa se še vedno izmuzneuser posted image

(odgovor članu afna pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 9:59:23   
Anonimen
To pa ni nerešljivo. Jaz sem že naredila takole: ustavila, šla iz avta, ga postavila ven in rekla: pridi peš za nami. Se usedla v avto...normalno, da je bil še pred mano noter. Potrebno je builo samo enkrat, da je pogruntal, da se ne hecam (vsaj enkrat). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:05:54   
Anonimen
Ja ampak Al bina ti našga ne poznaš.Tolk je trmast,da bi še res sredi ceste ostal in se sam peš domov odpravil.
Enkrat je v trgovini med policami dirkal.Desetkrat mu je rekla Katja:"Pridi sem"Pa on Ne trza.Pa mu reče:"prav mi gremo Ciao"Mulac pa:Ajd Ciao"Pa je šel naprej po svojeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:09:02   
Anonimen
Neva, takrat bi morali res iti, pa se kam skriti. Mogoče bi se pa počasi ustrašil, ko bi videl, da nikjer nikogar ni. Mogoče pa tudi ne, je še premajhen. Ko je moj Tibor bil majhen, mu je bilo tudi čisto vseeno, če kje ostane sam. Ko se je naveličal, je pa šel lepo počasi proti domu. Vsaj tako je mislil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:09:48   
Anonimen
Oj, Neva, poznam take napade, verjemi, še predobro. Ko mulc ne sliši ama baš ništa, čisto nič, popolnoma nič...da bi ga iz hlač stresla sredi trgovine, ulice, kjerkoli pač... Ampak tole je pa začuda res pomagalo, še sama ne vem, zakaj in kako ampak delalo je, hvala bogu, vsak nekaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:17:07   
kofetek2010
uf, ja, naš je to tud nardil, enkrat samkrat in to na AC pr brzini, eh ne bom napisala, takrat sva oba prebledela, ustavila ob robu ceste, ga posadila nazaj v stolček in prpasala (takrat je bil star ene 2 al 3 leta) in mu zabičala, da se to ne sme - kaj se zgodi, če ni pripet sva mu kasneje pokazala - samo speljala sem in na hitro zabremzala (pr enih 15km/h) in tamau je padel s sedeža - nikoli več se ni odpasal in še danes (star skoraj 9 let) začne paničarit, če še ni prpet, ko speljemo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:20:11   
Anonimen
Ja saj nič druzga ne ostane kot res raznetaktike uporabit.
Samo tolk trmastega otroka pa še ne!!!!
Jaz sem trmoglava ampak ta me prekaša...pri vseh neumnostih,ki so mi jih zagodli moji otroci,je tale moj vnuk prvak.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrok si odpenja pasove me vožnjo!
3.10.2005 10:24:18   
Anonimen
Ja, ta je bila tudi dobra, Jana. Pri nas zdaj, okdar smo našli mrtvo Odi (kužo) v jarku in je bil Tibor takrat zraven, ve, kaj to pomeni, če nekdo umre. Da se nikoli več ne zbudi in se ga zakoplje v zemljo. In zdaj ob kakšnih nevarnih traparijah lepo razložim, da je to res nevarno, da lahko umre. Sicer brez panike, z mirnim glasom, kot golo dejstvo. In deluje. Razume.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?