|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrokov rojstni dan
25.10.2011 22:56:57   
1lizika
S kolegico smo se odločile da bi odprle podjetje, ki se bi ukvarjalo s prirejanjem rojstnodnevnih zabav za otroke med 4 in 10 let. V namen, da bi ponudbo čim bolje približale našim strankam se na vas obračam s prošnjo, da rešite kratko anketo, ki nama bi bila v zelo veliko pomoč.
Dobrobošle pa so tudi kakršne koli kritike in pohvale s strani tistih ki so že odločili da organizacijo otrokovega rojstnega dne prepustite podjetju, ki se s tem ukvarja.

LP

link do ankete: http://www.1ka.si/a/9189
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 7:52:11   
Anonimen
Naj povem, da bi bila zelo vesela, če bi bilo v ponudbi več podjetij, ki se ukvarjajo z oddajo prostorov (igralnic) za otroke stare od 1-3 leta s primernimi igrali in plezali, v katerih pa bi bil tudi kotiček za starše ... torej brez animacije. Namreč pri nas imamo problem, ker tamala praznuje pozimi, doma pa imamo majhno stanovanje. Še najbližje temu mi je igralnica v trgovini Mothercare v BTCju ... samo so za moje pojme malo dragi.

(odgovor članu 1lizika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 9:54:54   
Najaa
Se strinjam z Otiko. Kar je za otroke, je pa itak vse tak zasoljeno, da grozno.
Otika, poskusi v ŠD Gib, imajo prostore za velike in majhne. Cena pa glede na št. otrok ni pretirana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 13:07:09   
1lizika
zdravo.
zanima me tudi, ali imate kakšne predloge za ime podjetja. Po možnosti takšni, ki gredo otroku najbolj v uho in ki bi si ga najlažje zapomnili.

Hvala

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 13:14:13   
Anonimen
Pomoje ni tako zelo potrebno da gre v ime otroku. Bolj pomembno je, da gre v uho odraslemu in da ti že ime samo da asociacijo s čem se podjetje ukvarja.

(odgovor članu 1lizika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 13:58:07   
Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Naj povem, da bi bila zelo vesela, če bi bilo v ponudbi več podjetij, ki se ukvarjajo z oddajo prostorov (igralnic) za otroke stare od 1-3 leta s primernimi igrali in plezali, v katerih pa bi bil tudi kotiček za starše ... torej brez animacije. Namreč pri nas imamo problem, ker tamala praznuje pozimi, doma pa imamo majhno stanovanje. Še najbližje temu mi je igralnica v trgovini Mothercare v BTCju ... samo so za moje pojme malo dragi.



Točno to. Ne ptorebujemo animacij,ne potrebujemo telovadbe na rojstnih dnevih,..... Mothercare je pa full predrag.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrokov rojstni dan
26.10.2011 14:13:55   
ronja
Točno to. Ne ptorebujemo animacij,ne potrebujemo telovadbe na rojstnih dnevih

Podpis. Samo plac rabimo - poceni plac po možnosti;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrokov rojstni dan
27.10.2011 22:24:21   
tinadvojčica
Mi smo letos našli zelo poceni plac, če bo pa dpber bomo pa videli naslednji teden.- Je pa v Ljubljani in stane 20 eurov na uro¨!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrokov rojstni dan
28.10.2011 8:24:33   
MorjeMorje
moje mnenje je, da se s temi rojstnodnevnimi animacijami in tematikami zelo pretirava! spomnite se kakšni so bili naši najlepši rojstni dnevi. če imaš prostor za normalno ceno, lahko starši super pripravijo.
vem, da je povpraševanje veliko, tako da bo podjetje imelo delo, jaz pa se za to ne bi odločila. raje sama pripravim-otrok bo to čez čas sigurno bolj cenil, kot da dam denar in nimam nič več s tem. upam, da ne bom koga užalilam, tako samo jaz mislim user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrokov rojstni dan
29.10.2011 19:11:23   
Najaa
Morje se čisto strinjam s tabo sam v Lj ni enega placa za eno normalno ceno. Ko se gre za otroka, se takoj začnejo navijat cene. 

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrokov rojstni dan
2.11.2011 9:59:16   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Mi smo letos našli zelo poceni plac, če bo pa dpber bomo pa videli naslednji teden.- Je pa v Ljubljani in stane 20 eurov na uro¨!
lahko zaupaš kaj več na ZS?

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrokov rojstni dan
9.11.2011 12:11:31   
MorjeMorje
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Morje se čisto strinjam s tabo sam v Lj ni enega placa za eno normalno ceno. Ko se gre za otroka, se takoj začnejo navijat cene. 


s tem se pa zelo strinjam...na žalost se vedno navijejo cene, ko gre za otroka!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 10:49:31   
janinaabc
Tinadvojčica, a lahko zaupaš kaj več za vse nas.
Tudi mi potrbujemo prostor za našega štiriletnika, ki bo praznoval decembra. Fajn je, da se malčki lahko zabavajo, v bližini bi pa bili tudi odrasli. Mi smo že 3x praznovali v kavarni Sputnik. Imajo super prostor z igrali, v istem prostoru  z veliko sedežno garnituro in mizami za odrasle. Res krasno, točno to kar potrebujemo, ampak bi radi malo spremembe. Prosim za ideje user posted image

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 10:51:40   
janinaabc
Aja, še tole, se mi tudi zdi kar fajn ideja. Praznovanje v živalskem vrtu. Naš štiriletnik je bil na eni taki zabavi in so se imeli prav fino.
Pozdravček vsem

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 11:01:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janinaabc

Aja, še tole, se mi tudi zdi kar fajn ideja. Praznovanje v živalskem vrtu. Naš štiriletnik je bil na eni taki zabavi in so se imeli prav fino.
Pozdravček vsem

Ta ideja je super in bi jo sigurno koristila, če bi imeli otroka rojenega v toplejših mesecih ... konec novembra mi pa ravno ni, da bi tam po mrazu bluzili ... V bistvu v toplejših mesecih sploh nebi bil problem s placom, ker imajo moji velik vrt in bi imeli pač tam piknik user posted image
Nič, mi smo sedaj dobili eno dvoranico, pa notri bomo dali eno napihljivo igralo, malo sladkarij, torta, baloni in bo žurka user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.11.2011 11:02:45 >

(odgovor članu janinaabc)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 20:23:49   
benika
Mi RD vedno praznujemo v KR. 3-urno praznovanje (igre v telovadnici, animacija, hrana in pijača) stane 110€. Smo pa tudi že najeli dvorano (20€/uro, športni rekviziti vključeni), moški so animirali otroke, babnice smo pa kofetkale v miruuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 20:25:51   
benika
....

< Sporočilo je popravil benika -- 10.11.2011 20:26:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otrokov rojstni dan
10.11.2011 21:02:19   
Anonimen
Benika, mi lahko zaupaš kontakt za to praznovanje v Kranju? Lahko na ZS.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otrokov rojstni dan
25.1.2012 4:02:03   
qmfx
za praznovanje rojstnega dne za najmlajše v okolici kraja nova gorica torej primorska, krasno in tematsko prirejeno svetujem Razigran - to so animirane zabave

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otrokov rojstni dan
4.2.2012 1:35:21   
Solero
Kaj pa se je zgodilo s tistimi dobrimi starimi rojstnimi dnevi, ko mama speče torto in naredi obložene kruhke,  pa pridejo prijateljčki iz ulice ter pomagajo vse dobrote pospraviti, ter v sobi narediti bunker, po kakih dveh urah odlične zabave pa jih pridejo iskat mame???

To so bili in so še daleč najlepši rojstni dnevi.

To, kar se danes počne za otroške rojstne dneve, je totalno pretirano in večinoma je tudi izgubilo resnični namen. Dokler je otrok mali, prvi dve leti, še itak ne razume svojega praznika, potem pa je še nekje dve leti premajhen, da bi lahko resnično aktivno sodeloval v pripravi in izvedbi in tako je 4 leta ali pa mnogokrat še več zgolj pasivni opazovalec pompa, ki ga pripravlja njegova mati, ki navadno skliče na ta veledogodek vse iz svojega telefonskega imenika, ki imajo ali pa šele bodo imeli približno toliko stare otroke, kot je slavljenec. Nakar očetje zabavajo mladež, matere srebajo kafe, vmes morda uleti kak zabavljač in se jim fino zdi, ker je prišlo toliko povabljencev in so prinesli s sabo kile in kile plastikovja, lično zapakiranega in obpentljanega, ali pa po možnosti kar bone za trgovine, naj še imajo trgovci kaj od tega, nato se grupno piha svečke na prekičastih (in navadno kupljenih) tortah, fotka in snema vsepovprek in ko s cukrom prenažrti in z darili zasipani otroci od utrujenosti zasitnarijo, se vsi skupaj pospravijo v domove.
Uau, super zveni. Ste to že doživeli?

Ja, takile rojstni dnevi se mi upirajo. Nisem bila na mnogih, a dovolj, da sem videla, kako so stvari zastavljene.  Predvsem zelo potrošniško, materialistično, preseratorsko. Mimo.
In, 1lizika, mislim, da bosta s kolegico odlično služili, saj današnji starši raje plačajo storitev, kot storijo sami.


(odgovor članu qmfx)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otrokov rojstni dan
5.2.2012 19:57:38   
Peli
Se strinjam s Solero!
Pri nas zaenkrat trenutno za 6.letnika še doma pripravljam praznovanje, sama spečem torto, otroci se igrajo po svoje, starši smo na svojem koncu...

Ne vem, zakaj jest ne razumem tega, da otroci potrebujejo animacijouser posted image Še nikoli nism pripravila kakšen posebne zadeve, ša vedno so se lepo igrali in se otroci pritoževali, ko so morali domov, kar po mojem mnenju pomeni da jim je bilo dobro.

Na žalost pa je postala kar modna muha, da se gre nekam v en center praznovat rojstni dan, sploh šolarji kar tekmujejo, kje bodo imeli, pa molk sošolcev bodo povabili..., nekako že ne moreš drugače, kot da boš tudi za svojega otroka naredil tako praznovanje, da ne bo prikrajšan.user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otrokov rojstni dan
5.2.2012 20:13:27   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Se strinjam s Solero!
Pri nas zaenkrat trenutno za 6.letnika še doma pripravljam praznovanje, sama spečem torto, otroci se igrajo po svoje, starši smo na svojem koncu...

Ne vem, zakaj jest ne razumem tega, da otroci potrebujejo animacijouser posted image Še nikoli nism pripravila kakšen posebne zadeve, ša vedno so se lepo igrali in se otroci pritoževali, ko so morali domov, kar po mojem mnenju pomeni da jim je bilo dobro.

Na žalost pa je postala kar modna muha, da se gre nekam v en center praznovat rojstni dan, sploh šolarji kar tekmujejo, kje bodo imeli, pa molk sošolcev bodo povabili..., nekako že ne moreš drugače, kot da boš tudi za svojega otroka naredil tako praznovanje, da ne bo prikrajšan.user posted image


Na našem koncu pa imajo večinoma tudi otroci že dovolj teh praznovanj po centrih, ki so zmeraj enaka...najbolj srečni so če praznujejo pri komu doma, vidijo kakšne igrače ima, kakšno posteljo.... user posted image  

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otrokov rojstni dan
22.2.2012 14:23:23   
PikaSkoka
Se popolnoma strinjam, tudi mi smo zabavo organizirali kar doma, pa še vsi so jo pohvaliliuser posted image . Malo sem jo samo opedenala z različnimi pripomočki nabavila stojalo za muffine z motivom nogometnih žog, spekla muffine, palačinke, tudi torta seveda ni manjkala. Piko na i pa sta dala Pujsa Pepa in Jure, ki sta bila na torti, napisu, servetkih krožnikih in lončkih. Super je blo, mamice in očki smo se zabavali po svoje, otroci pa po svoje.


Pozdravček
PikaSkoka

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 22.8.2012 8:46:40 >

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otrokov rojstni dan
22.8.2012 0:45:28   
bibifloa
Vse, ki omenjate najem prostora za 20EUR/h bi prosila za kaj več info (lahko tudi na ZS), saj naša punčka kmalu praznuje 2. RD in iščemo nekaj primernega.

Zanima me tudi ali govorite o prostoru v Lj ali v katerem drugem kraju, saj sem sama za tako ceno našla le v MB.


(odgovor članu PikaSkoka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otrokov rojstni dan
22.8.2012 8:34:57   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Kaj pa se je zgodilo s tistimi dobrimi starimi rojstnimi dnevi, ko mama speče torto in naredi obložene kruhke,  pa pridejo prijateljčki iz ulice ter pomagajo vse dobrote pospraviti, ter v sobi narediti bunker, po kakih dveh urah odlične zabave pa jih pridejo iskat mame???

To so bili in so še daleč najlepši rojstni dnevi.

To, kar se danes počne za otroške rojstne dneve, je totalno pretirano in večinoma je tudi izgubilo resnični namen. Dokler je otrok mali, prvi dve leti, še itak ne razume svojega praznika, potem pa je še nekje dve leti premajhen, da bi lahko resnično aktivno sodeloval v pripravi in izvedbi in tako je 4 leta ali pa mnogokrat še več zgolj pasivni opazovalec pompa, ki ga pripravlja njegova mati, ki navadno skliče na ta veledogodek vse iz svojega telefonskega imenika, ki imajo ali pa šele bodo imeli približno toliko stare otroke, kot je slavljenec. Nakar očetje zabavajo mladež, matere srebajo kafe, vmes morda uleti kak zabavljač in se jim fino zdi, ker je prišlo toliko povabljencev in so prinesli s sabo kile in kile plastikovja, lično zapakiranega in obpentljanega, ali pa po možnosti kar bone za trgovine, naj še imajo trgovci kaj od tega, nato se grupno piha svečke na prekičastih (in navadno kupljenih) tortah, fotka in snema vsepovprek in ko s cukrom prenažrti in z darili zasipani otroci od utrujenosti zasitnarijo, se vsi skupaj pospravijo v domove.
Uau, super zveni. Ste to že doživeli?

Ja, takile rojstni dnevi se mi upirajo. Nisem bila na mnogih, a dovolj, da sem videla, kako so stvari zastavljene.  Predvsem zelo potrošniško, materialistično, preseratorsko. Mimo.
In, 1lizika, mislim, da bosta s kolegico odlično služili, saj današnji starši raje plačajo storitev, kot storijo sami.




Ne bi se mogla bolj strinjat!! user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?