|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:02:10   
mišk
Imam stil oblačenja, ki ne premore nobene elegance (razen res ob posebnih priložnostih, pa še te so ponavadi poleti), zdej sem pa v zagati, kaj obleči za zagovor diplomske naloge, kamor ne morem (po videnem sodeč) priti v kavbojkah.
Torej, kaj mi priporočate, da oblečem? Če prilepite še kakšno slikco bo prav fajn.user posted image
Pogoji:
- naj bi bile hlače
- pasalo naj bi osebi, ki nosi št. 42
- moj trenutni stil oblačenja tukaj ni važen (ni nujno, da je vezano na moj stil)

V mislih sem imela kakšne ozke hlače (ne jeans), pa sem šla zadnjič čist tko mimogrede malo po trgovinah, pa nisem nič pametnega vidla. Al so široke hlače z robom, ali ozke in trde - ala jeans. Pa kakšne škornje bi na mojem mestu nabavle. Tko al tko si nameravam kupit ene bolj elegantne/moderne škornje.
Matr mam probleme...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:12:42   
Anonimen
Črne hlače, bela srajca ali črn puli, siv sako, lepi škornji z visoko peto. Za prvo troje pojdi v Zaro, po mojih izkušnjah imajo super svetovalke, ki ti bodo vse znosile na kup. Vse to lahko nosiš tudi v manj elegantnih kombinacijah, na kavbojke.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:17:36   
mišk
Saj res-Zara! Tam imajo pa res dost takšne robe. Sicer mi je najbljižja 60 km stran, ampak sem tko al tko mislila it v nabavo Lj ali Celje. Razen sakoja si ne mislim kupovat, ker mislim obleči plašč, ki ga itak tam ne bom imela na seb.
V petkah sicer nisem navajena hodit, a tam pred komisijo bom že stala tistih 15 minut, do tja in nazaj pa se bom že nekako opotekala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:18:52   
Anonimen
Če boš brez sakoja, potem paše lep kos nakita, za nekaj elegance.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:24:00   
Felicita
pomoje je brezveze da iz sebe delaš nekej kar nisi. vzami si kake lepe temne kavbojke ravnega kroja (mogoče na zvonc, jest jih še vedno obožujem) in jih kombiniraj s kako tuniko (meni k jeansu paše rjava, ciklamna, oker,...), pulijem, pleteno oblekico,... jest škornjev na dolge hlače ne bi dajala, če ne znaš hodit v petah obuj nizke čevlje oz. neki z minimalno petko (2-3 cm). mogoče kake luštne gležnarje.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:29:47   
Anonimen
pomoje je brezveze da iz sebe delaš nekej kar nisi.


Tudi to drži.
Jaz bi se edino izognila kavbojkam, ideja s tuniko, lepo jopico, brezrokavnikom..pa je več kot dobrodošla.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 18:31:04   
mišk
Kaj pa tej "vietnemski prašički"(user posted image ), gležnarji ali škornji s tako nižjo špičasto peto, ki se sadj nosijo - pašejo zraven?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 19:17:08   
Felicita
evo, recimo primer:

hlače: user posted image

tunika: user posted image

al pa kej takega: user posted image

od čeveljčkov mogoče kej v tem stilu: user posted image
(polne pete so velik bolj nogi prijazne kot obične ''visoke'')

gležnarjev pa nobenih všečnih ne najdem user posted image

evo, našla neki spremenljivega:

user posted image


< Sporočilo je popravil Felicita -- 25.11.2010 19:28:19 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 19:47:19   
mišk
No, tej škornji so "vietnamski prašički"!!! Tako jih je poimenoval moj mož, ker ga kao spominjajo nanje.user posted image
Pa pašejo k hlačam na zvon?
Bi se raje kar za škornje odločila, ker imam zagovor 9.12., takrat pa zna bit tud kak sneg, pa ne bi rada v odprtih čeveljcih kod tacala.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 20:11:35   
skuštrana
Jaz bi na tvojem mestu oblekla črno krilo do kolen na A, zravee puli, recimo rdeč, kak odštekan kos nakita (malo pogledala po facebooku), obula bi pa kaj takšnega user posted image ali user posted image

Zraven bi oblekla kak lušten plašč.

Zakaj se tlačit v nekaj kar nisi ti.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 20:21:30   
mateyka
jaz bi tele hlače
user posted image

pa kake take škornje

user posted image
user posted image

pa kaj takega zgoraj
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 20:22:57   
mateyka
v glavnem tričetrt hlače, ni nujno da so na rob likane.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 20:30:58   
mateyka
če bi pa nizkopetne škornje, bi pa jaz kak tak model
user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 20:46:52   
skuštrana
Joj, Mišk, jaz si te ne predstavljam niti v enem od teh outfitov user posted image Mišk je zaprisežene rokerica,metalka, bulerji pa to potem bi pa naj takšne fensi škornje obula, ....Sorry, Miškica,ampak te res ne vidim v tem. Mogoče te čisto zadnje od Mateyke, te bi bile ok.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 21:33:53   
mateyka
ja, sej, sej ji skoz govorim naj se obleče po svoje fensi.
če kupi lepe rokerske stvari in zgleda kot da je iz stacune, kaj bo slabega? user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 21:49:11   
mateyka
en dober leather jacket v njenem stilu s kakim klasičnnim polpulijem, klasične črne hlače, spodobne škornje in čao 

men je ta jakna in te hlače npr. čist ok
user posted image

ok, spodaj rabiš puli in npr. une škornje, ki sem jih prej nalimala v črni barvi in meni se zdi čist ok user posted image

al pa tale jakna - prav spodobna imho user posted image

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 21:51:05   
mateyka
uuuu, teli haley davidson bullerji so ful hudi - ne moreš zgledat bedno v teh šuhih.
user posted image

http://www.shoeshipper.info/product.php?Prod=5132923-EC1230506

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 21:52:39   
Anonimen
Mišk, če si rokerica, potem pa res nekaj bolj v tem smislu.
Če imaš budget za dobro usnjeno jakno - privošči si jo. Paše tudi na bolj fine črne hlače (jaz ipak ne morem stran od nečesa fensi user posted image ). Plus škornje z nizko peto, bo prav super.


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 22:08:07   
mišk
Skuštrana: Ti veš, kolkor pač je blo doslej možnosti, kakšna sem.user posted image  In imaš prav. Tisti Martensi, sploh ta visoki so mi ful všeč!! Usnjeno jakno mam (črno in rdečo), ampak mam namen oblečt en tak živo rdeč plašč š črnimi gumbi, ki sem ga že lani kupila v Mangu.
Tisti predlog s krilom mi je tud v redu, samo moram res zraven obut visoke škornje, ker mam probleme s širokimi gležnji.

Tisti črn pulover, ki ga je Mateyka prilepla mi je pa zelo všeč!user posted image  In obe usnjeni jakni seveda tudi. BTW, kje si dobila slikce jaken?

Še eno vprašanje glede hlač. Bi na mojem mestu iskale tolk ozke hlače, da bi jih nosila pod škornje, al nad?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 22:19:20   
skuštrana
Evo, kupi si takšne Martenske (jih boš še kasneje nosila, jaz imam podobne samo Camper, temno rdeče in so večni), spodaj daj črne (jaz bi dolge ozke) hlače ali pa krilo do kolen in en tak puloverček pa ta tvoj Mango plašč. Super boš user posted image
Pa kakšen nakit si daj zraven.





< Sporočilo je popravil skuštrana -- 25.11.2010 22:20:45 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Outfit za zagovor diplome
25.11.2010 23:35:29   
mateyka
pulover
http://www.bonprix.si/si/offer.htm?cat=1.10.362.12.232.1.&pr=2921
in jakne
http://www.overstock.com/Clothing-Shoes/Jackets-Blazers/2122/cat.html

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Outfit za zagovor diplome
26.11.2010 8:52:33   
mišk
Koga?!?! Miss sixty za 76 evrov???? Kolk jst vem so Miss sixty usnjene jakne 300evrov+!! Zakon!!
Miss sixty mi je bla dooolga leta najljubša znamka. Potem pa so prišli otroc, pa sem začela kavbojke kupovat v H&M, ker pač nisem mogla, oziroma imela vesti kupovat kavbojk za 150 evrov.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Outfit za zagovor diplome
26.11.2010 21:43:08   
brina_3
Če se lahko malo uštulim user posted image
Kaj pa outfit za podelitev diplome ( ne moje)user posted image
178 cm..okrog 62 kg pa navajena bolj kot ne športnega stila oblačenjauser posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Outfit za zagovor diplome
27.11.2010 15:13:02   
mišk
Uf ja...podelitev... Mene tud še čaka!user posted image
Mam pa približno isto višino in 10 kil več.user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Outfit za zagovor diplome
3.12.2010 14:28:41   
zvezdica_1
ne ve, men jeans ne paše ne na zagovor, ne na podelitev diplome. ne za iplomanta, ne za povabljene. seveda je odvisno, za kaki faks gre, ampak če se človek tudi za diplomo nekaj let-ne glede na govorice je vsak faks po svoje težak, mislim, da se lahko malo bolj slavnostno obleče. konec koncev pa enkaj klasičnega itak rabiš v omari-nikoli žal ne veš, kdaj te preseneti smrt v družini.

hlače in srajca, to je pač najbolj klasična kombicacija, pri kateri ne rabiš sakoja. dobi se v številkah do 48, preverjeno tudi v S oliverju, pa v modani, zari, .....

in škornji/salonarji še vedno izpadejo bolj elegantno kot pa kaki bulerji...
se mi zdi, da če smo se že tak trudili, da se lahko tudi slavnsotno oblečemo... al pa je to samo moj izgovor za nov šoping :)user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?