|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija v decembru
2.12.2006 9:15:25   
lana38
Pozdravljene!
November je mimo in vse novemberske O so že tudi bile. Tako sem se odločila, da odprem novo temo, ker je nov mesec in novo pričakovanje.user posted image
Moja O bi naj bila okrog 6.12. Ker je to dan, ko goduje Miklavž, tudi malo več pričakujem ta mesec, ko če je čisto navadni dan.user posted image
Resnično želim, da bi ta O okrog Miklavža obrodila svoje sadove user posted image .
LP

_____________________________

lana38
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 9:43:18   
katipi
O sem imela konec novembra, tako da decembrsko pričakujem šele okrog 20.-tega in sem sedaj  "na čakanju". Sem pa tudi jaz med tistimi, ki si želimo prav posebno darilo od "treh decembrskih bratrancev"user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 10:40:44   
bodoča
Še ena, ki je že pisala božičku za user posted image user posted image . Jaz bom imela O glih vmes med dvema dobrotnikoma, torej okoli 13.12. in močno, močno upam, da nas bo ta čarobni mesec čimveč uspešnih in da bo konec leta polno user posted image  tu gor.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 11:07:52   
Anonimen
Pozdravljene sotrpinke, tudi jaz se vam pridružujem v mesecu decembru.
Naj nam vsi trije možicli v veselem decembru podarijo v naše maternice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 13:37:40   
hokejistka
Jaz pa ne vem, kdaj imam ovulacijo user posted image in če jo sploh imam user posted image user posted image . Ampak vseeno mislim, da bi jo morala imeti tam nekje sredi meseca.

Drugače pa že drugi mesec papcam Dabroston. Z mojim dragim pa greva naslednji teden na spermigram k Rešu.

Imam že polno glavo opazovanja lastnega telesa in sem prav vesela, da bom decembra zelo zaposlena in upam, da ne bom imela čas razmišljat o tem, kako močno si že želiva user posted image .


Vsem pa želim čim več prijetnih daril v obliki dveh user posted image !!!!!!!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 16:24:22   
miška
Pozdravljene punce!
Mi2 z mojimuser posted image  bova ta mesec zacela delat na user posted image . Ovulacijo imam okrog 14.12. Upam, da ne bom stela dnevov, ker vem, da je zelo malo moznosti, da nama takoj uspe.

vse zelim, da cimprej zagledate user posted image  ali user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija v decembru
2.12.2006 22:44:02   
Marelica
No, pa se še jaz prestavim sem. Tudi jaz bom (upam) imela O nekje okoli Miklavža. Mu grem kar napisat pismo, da ja ne bo zgrešil user posted image .

Nati, a misliš, da bi imele vse trojčke???user posted image  
Ah, malo heca mora bit, da ne bomo preveč napeto čakale...

Vsem velikooo sreče!!!!!!!!

(odgovor članu miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacija v decembru
3.12.2006 9:07:43   
mlavla
ojla ...ja tudi pri meni je bila O konec meseca novembra tako, da sedaj lahko samo še čakava...in letos od Miklavža pričakujeva zelo posebno darilce user posted image user posted image user posted image !
če ne bova pa dedku mrazu al pa Božičku pisala...user posted image

lep začetek decembra vam želim in poročajte o dogajanju....

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ovulacija v decembru
3.12.2006 15:23:26   
andreja2000
Hojla
Tudi jaz sem imela O proti koncu novembra,tako da sedaj še samo čakamo.Bomo videli kaj nas čaka.

Vsem žeim lep nedeljski popoldan in seveda da kmalu zagledamo tako zaželjeni user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 8:23:12   
SM10
Moja je prišla danes, tako, da bo o okoli 15.12.
Bodimo aktivne pa bo

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 10:50:43   
ANIME
jaz jo imam okoli 13.12 in upam, da mi dedek mraz prinese user posted image user posted image  na testu (ravno tam nekje bom spet preverjala ...)

Veliko "daril" vsem!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 10:58:04   
florena
Aloha!
Tudi jaz sem imela O konec novembra, tako da sedaj ne čakam user posted image  tam okoli 13.12. V kolikor oa bo prišla imam potem O šele okrog 27.decembra. Upam, da je ne bo in da bom vse razveselila kaj mi je Miklavžek prinesel....mojemu pa Božiček....mislim, da bo to najlepše darilce mojemu, moji materi in njegovim staršem. Upam na najbolje.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 12:07:06   
MP30
Nejprej en LP vsem skupaj. Naj povem, da je to moja prva registracija na kakšnem forumu sploh, zato prosim za potrpežljivost, če bom kaj zabluzila.
Berem vas že dalj časa in priznati moram, da ste mi prirasli k srcu, nenehno mislim na vas in vas vse z veseljem berem. Tudi midva s fantom se že 5 mesecev trudiva za user posted image , pa še nisva dočakala te sreče. Ampak saj bo, samo obupat ne (to sem se naučila tu)! user posted image
V glavnem je moja user posted image  pravkar v postopku, zato se pridružujem vsem, ki DEC upate na user posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 14:48:46   
fragola99
ŽIVJO BEJBE.

Moja ovulacija bo verjetno tam nekje 22-25.12., ampak bomo imeli akcijo že prej!!user posted image  mogoče nama bo pa dedek mraz kaj prinesel?! Rada bi vas nekaj vprašala, zanima me če takrat ko veste, da imate ovulacijo po odnosu še malo poležite v postelji (da več semena gor splava) oz, naredite svečo? Ali kaj posebnega naredite? Ima katera kakšen trik? Prijateljica mi je rekla, da tudi seme, ne sme biti prestaro, da morava seksati najman 2 dni pred pričakovano ovulacijo, drugače je preveč odmrlega semenauser posted image ?! V glavnem rekla je, da mora imeti jajce polne pa frišno seme!user posted image user posted image

GO GIRLS!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ovulacija v decembru
4.12.2006 15:18:08   
bodoča
Ojla punce!

Kako kaj? Danes je en tak težek dan, da se mi res nič ne da, komaj čakam, da se lahko doma skrijem v pojstlo in se cartlam z lubijem.

Midva sva po user posted image  glih začela user posted image  in bova upala na  user posted image user posted image , isti čas kot Anime in njen dragi.

Sicer pa miklavž je baje letos kar radodaren in pa božiček bo tudi poln daril user posted image user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 7:33:54   
pina-1
Dobro jutro.
Jaz sem se definitivno preselila k vam. včeraj je "končno" prišla user posted image , tako da je upanja konec za a mesec. user posted image user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 8:15:19   
pupica25
Oj!

Moja O bi naj bila v tem tednu od 4.12. pa do 9.12. Samo sem čez vikend fasala eno tako fino virozo, da se še premikat nisem mogla, tak da niti včeraj  ni bilo ničuser posted image . moja BT je tudi že 36,6 pa nobene sluzi itd. Kaj mislite, da je šlo vse mimo ali da je pač ta viroza kriva, da so se znaki moje O prikrili ali pa te sploh ni bilo !!!?????? Se sploh splača še kaj mučit ta teden, glede na to, da še nisem čist ok?

Ma sem žalostna, mi je ta viroza po vsej verjetnosti požrla vse možnosti za ta moj žalostni 7. krog.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 10:18:47   
lana38
Če imaš virozo, BT ni realna, saj je temperatura povišana zaradi bolezni.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 10:47:14   
mojsonček
Čau punce!

Tudi jaz  upam na O tam nekje med 5. in 10.12. Moj 8-letni sine je že prosil Miklavža, da bi mi končno začel rasti trebušček, za vsak slučaj bo pa prosil še Božička in Dedka Mraza, upamo, da ga kateri od treh usliši. Sicer pa imam januarja pregled pri mojem G, da bo kaj več povedal, zakaj nama že tako dooolgo, predolgo (nekaj več kot leto dni) ne rata!

Lep dan vsem!




(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 11:45:32   
afnica mala
Smrk, smrk. Danes imam vse znake, da jutri dobim user posted image .  Ovulacija torej okoli 15. decembra. Potem pa v novo leto luser posted image . Pa tko sem upala, saj me že 14 dni špika v jajčnikih (še nikoli me ni, razen ko sem bila prejšnjič noseča), pa ta okus v ustih.
No, do jutri še imam malo upanja user posted image .
Pozdravčki!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ovulacija v decembru
5.12.2006 23:18:46   
sbap
user posted image Pozdravljene!
Pa se še jaz vpisujem med decemberke. Ovulacija je morda že, morda čez kak dan. Po izračunu naj bi bila od danes pa do 10.12. Na F-testu tudi še nisem kaj videla. Res pa je, da ga uporabljam šele en teden in se še ravno ne spoznam kaj dosti. Danes me je malo špikalo po jajčnikih, samo lahko je tudi od hiperstimulacije, tako da se na ta znak najbrž ne morem preveč zanašati. BT pa zadja dva dni pada.
Ja, tudi jaz upam na drobceno darilo, drobcen plusek v decembru.

In upam, da nam res uspe. Vsem nam.

Gremo na "delo", punce.

Lp,



(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ovulacija v decembru
6.12.2006 9:38:40   
Nikki24
Živjo! Moja ovulacija je ravnokar končana, tako da user posted image  ne pričakujem čez 14 dni

(odgovor članu sbap)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ovulacija v decembru
6.12.2006 14:15:01   
andreja2000
 
Taviuser posted image -lepo pozdravljena med nami in da čim prej zagledaš user posted image user posted image

No,mojega čakanja za ta mesec je konec,saj se je najavila user posted image .user posted image  
O. sedaj pričakujem okoli 20 decembra.
Vsem,ki ste na čakanju pa želim user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ovulacija v decembru
6.12.2006 21:13:43   
tinkamiška
andreja2000 mam enak datum prihoda france in ovulacije v decembru...

bomo skupaj stoskali pestiuser posted image

tiste, ki pa ste ravno okoli odnevov, pa akcija!user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ovulacija v decembru
7.12.2006 13:15:17   
dolenjka
No, tudi moja user posted image  je prišla, tako da gremo v nov boj. V soboto pojem 1. tbl Klomifena v drugem ciklusu in potem takoj ko odteče akcija in user posted image  do nezavesti! user posted image
Še posebno v času O seveda, ki bo nekje med 18. in 23.12.! Upam samo, da ne ravno 21.12. zvečer, ker takrat z avtom potujeva v domače kraje (običajno traja nekje 12 ur) in kje ob avtocesti sredi Nemčije res ne bi blo prijetno user posted image  narest, če bo pa panika se pa mogoče tut česa takega posluživa user posted image  user posted image

Go girls user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?