|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PETLETNICA
22.4.2008 22:07:30   
valchy912
Sem mamica pet let in pol stare punčke, ki me pra nič ne uboga. Res nevem kako naj jo vzgajam in pristopim do nje da me bo vsaj mal ubogala. Vem da moram neki ukreniti, saj bo vedno večja in mi bo začela hodit po glavi.
Prosim za kak nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PETLETNICA
22.4.2008 22:23:24   
vesel
Ko začne npr.izsiljevat ali nagajat opozoriš 3x,če ne uboga jo daš v osamo oz.jo zakleneš ali pa zapreš tako,da držiš kljuko na vratih v eno sobo za 5 min.(za vsako leto 1 min.več).
Pa seveda bodi malo bolj strožja in ne popustljiva.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PETLETNICA
22.4.2008 22:24:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valchy912

Res nevem kako naj jo vzgajam in pristopim do nje da me bo vsaj mal ubogala.


Kako si jo pa do sedaj vzgajala?

(odgovor članu valchy912)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PETLETNICA
22.4.2008 22:35:52   
Gina
Zakaj te pa ne uboga? Ali ve, da ne misliš čisto resno ali ve, da ne boš vztrajala ali morda ve, da se počutiš nemočna? To bi lahko bili vzroki, da te ne uboga. Vzrok je lahko tudi to, da te čisto dobro razume, pa se ne strinja s tabo in ji je vseeno, kaj ti misliš in rečeš, pa ker ni posledice, pač prakticira vse po svoje. Pojma nimam, je za razmislit iz tvoje strani.


(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PETLETNICA
23.4.2008 9:35:50   
ona
jaz bi ti priporoala,da si ogleda kakno pouno oddajo na tv,pred kratkim je bila na a kanalu ob sredah,mislim,da se je klicala mali vragci,drugae pa ima na kabelski kar nekaj takih pounih oddaj o vzgoji,npr.ko pride varuka na dom in poskua prevzgojit otroka,samo ne vem tono na katerem kanalu sem tole enkrat gledalauser posted image
Vsekakor pa jo je treba bolj na trdo prijet in ji nekako dopovedat,da si ti taglavna,ne pa onauser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PETLETNICA
23.4.2008 12:23:54   
MAŠKA
Ne vem... jaz otroka vedno opozorim takoj, ko stori nekaj kar ni prav in zaenkrat jo še dokaj uspešno obvladujem.

Sem pa že nekajkrat opazila, ko so bili otroci poredni in nasilni ob prisotnosti svojih mamic (otrok brcne drugega, ali ga potisne, da ta pade na tla) in v tistem momentu se mamice naredijo kot da tega niso opazile, oz. so celo ponosne na svoje korenjake, ki to počnejo in izkažejo premoč nad drugim. Ob naslednjem pogovoru pa tarnajo, kako so njihovi otroci neukrotljivi. Mislim, da je treba ukrepat takoj in otroku razložit, da nekaj ni storil prav, ne pa to ugotavljat potem, ko je vse zamujeno.

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PETLETNICA
23.4.2008 12:27:02   
Volga
Hja, se bojim, da je precej zamujenega. Meni je tasca nekoc rekla, da se otroka do 3. leta vzgaja, do 6. prevzgaja, potem pa imas, kar imas. In se mi cedalje bolj zdi, da je imela prav. Imam namrec 6-letnika doma.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PETLETNICA
27.4.2008 11:36:41   
lenika
Jaz se tudi držim pregovora Volgine tašče.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PETLETNICA
18.5.2008 8:43:21   
Abby
Lahko narediš to, da počakaš, da mine obdobje druge trme (5,5 do 6,5), pa se ne sekiraš preveč. Če je zdaj nevzdržno, kaj bo šele v puberteti?

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PETLETNICA
18.5.2008 8:45:42   
Abby
Ampak, jao, kako eni vzgajate! Sem mislila, da je zaklepanje v klet domena avstrijskih sociopatov...

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PETLETNICA
23.5.2008 17:42:06   
hejdi
IZVIRNO SPOROČILO: Abby

Ampak, jao, kako eni vzgajate! Sem mislila, da je zaklepanje v klet domena avstrijskih sociopatov...


Abby, se strinjam s tabo!!!

Pa modrost Volgine tašče tudi ne gre stran metat. Ma se še vseeno da kaj naredit. Upam! Za začetek si je dobro odgovorit na Mičino vprašanje.

Meni se vse bolj zdi, da ljudje (saj so tudi otroci ljudje, a ne ;) ) ne poslušamo radi ukazov, slabo prenašamo vpitje in smo zelo dovzetni za dogovarjanje s tistimi, ki nas spoštujejo. 100% poslušnosti pa tudi sami nikomur ne garantiramo.

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PETLETNICA
23.5.2008 20:42:04   
karmy
Če me moj mali ne uboga, ga za ušesa ali enkrat po riti, pa takoj ve kje je njegova meja. Po veliki verjetnosti, si preveč popustljiva in te otrok ne jemlje resno, kar je najslabša možna varianta. Otrok ne sme nikoli in nikdar imeti premoč nad starši ( v smislu avtoritete in spoštovanja ) Poskusi popravit svojo vzgojo, da boš se držala določenih kaznih ki se ti zdijo pravilne, ne smeš popuščat pod nobenim pogojem

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu hejdi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PETLETNICA
27.5.2008 13:31:09   
Meceno
 
Bom kratkauser posted image
Otroci niso poredni zanalašč, so otroci in ne odrasliuser posted image

Otrok je sam sebi že pridenuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PETLETNICA
27.5.2008 13:38:36   
brigitaa
Če me moj mali ne uboga, ga za ušesa ali enkrat po riti
 
 
Pa dobr, kje ste vidl vlečt otroke za ušesa????
 

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PETLETNICA
6.6.2008 11:16:20   
Beti S
Naša ima 4,5 l pa se mi zdi da uboga, včasih naredi kakšno neumnost , sam to je vredu če veš da je to naredila po nesreči in ne nalašč.
Če naša ne uboga ji prepovem en stvar ki jo ima rada. Al pa gre v kot, če je pa zelo hudo pa v sobo dokler ne razmisli kaj je naredila in če je to prav. Men se zdi da ful pomaga.
Povem ti da je naša šla v sobo 2x v kot pa 4x do sedaj in ko ne uboga ji rečem da če hoče v kot, pol pa je uredu. Sam tega se pa morš držat, ker če enkrat dvakrat popustič pol je konc.

Ene 8 mesecev nazaj si je naša dala cel paket navadnih žvečilnih v usta, pol bi pa kmalu vse požrla, je začela kašljat: Nato smo ji prepovedali čigumije za dva tedna; pa se še zdaj spomni kaj je blo: pomoje ne bo več ponovila

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?